Jak zatočit s únavou??

I kávou to jde, pravda. Stačí zalít vodou.
Existuje také spousta různých energetických nápojů – když cítíte únavu, stačí otevřít plechovku.
Je to rychlé (a čas, čas je pro nás zásadní hodnota!), ale už jste někdy zažili, jak se tělo cítí, když už nemůže a Vy přece jinak nedáte?? Kolik koní už jejich jezdci uštvali téměř k smrti??

Existuje ale ještě něco a to můžete mít bezpečněji a navíc zadarmo!

S energií se dá totiž pracovat přímo.
Je spousta věcí, které Vám tu energii dodají. Už jste někdy zažili takové to “vlití do žil“?? Když Vám třeba někdo zavolá a pozve Vás někam, kde to milujete?? Nebo když se Vám najednou vyplní nějaké Vaše přání?
Kde je pak ta únava??

Z čeho čerpáte energii Vy?

Co milujete natolik, že Vám to vždycky zvedne náladu a vlije energii do žil? Můžete si je přidat k 45 způsobům, jak si zlepšit náladu, o kterých jsem před časem psala. Já miluji spoustu věcí – slunce, vodu, les, cestování, dobré jídlo. Dobrou hudbu. Dobrý film. Nejradši komedie. Také jste zjistili, že komedie fungují při únavě jako dokonalá nabíječka??

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Ale nejvíc mi poslední dobou na únavu zabírá čchi-kung.

Co to je? Přečtěte si článek s výmluvným názvem Co je to vlastně ten čchi-kung? Najdete tam více informací včetně odkazu na video Pavla Simona, hlavního instruktora stylu Orel v hnízdě, který cvičím.
Krásně tam přibližuje hlavní důvody, proč čchi-kung jejich studenti cvičí. A vzorek je již za těch téměř 20 let, kdy sem tento styl dovezl (i s jeho mistrem) z Anglie, úctyhodný.

Čchi-kungové postoje mají totiž schopnost Vás nabít energií

Úplně jako baterku. Čchi-kungové pohyby tu energii rozhýbou, aby Vám někde nescházela. Ale hlavně Vás naučí vnímat, zda tou energií zbytečně neplýtváte. Naučí Vás dělat jakýkoliv pohyb s maximální bdělostí a minimálním úsilím. Efektivně.
A čchi-kungová práce s myslí Vás naučí to nejdůležitější – nevyčerpávat svou energii přemýšlením nad hloupostmi.