Jaký je největší omyl? Jakým mýtům jsme uvěřili? 

Typické je, že hledáme řešení jinde než u sebe. Největší problém je vlastně v zaměření pozornosti. Máme tendenci řešit vnější věci. Jsme přesvědčeni, že pokud je někde chyba, v tom, proč se nám nedaří, tak je venku.

A tak věnujeme více než 90% pozornosti vnějším věcem!

Kdo nebo co způsobilo, to jak se nám ne/daří? Pozornost jde k situacím a lidem kolem. Eventuálně, jak přelakovat svůj lak. Vyřešit svou odbornost, image, krásné tělo a působení na lidi.

Věříme mýtu, že vše vzniká venku a to pak dopadá dovnitř. Ano, vnější vlivy pak destruktivně narušují náš proces tvoření pohody, kreativních nápadů, konkrétních řešení a výsledků.

Věřte, že hledání řešení pro zlepšení kvality života, kvality vedení lidí a spolupráce s pozorností téměř výhradně venku je slepou uličkou. Ano v této slepé uličce se občas jeví, že se objevily dveře, ale posléze zase narážíme na stěny kolem.

Co tedy dělat? Kde je třeba začít?

První krok je jistě zastavit se. Nevědomý strach však vede ke stále zrychlující se hyperaktivitě či někdy k ustrnutí. Zastavit se a navýšit sebeuvědomění. Změnit paradigma, přesvědčení a začít masivně věnovat více pozornosti sobě.

Není to jen o čase pro sebe, i když částečně také. Je potřeba prohloubit sebeuvědomění, které umožňuje měnit chybné omezující návyky a nastavovat systematicky nové.

Ty, které uvolní náš biologický vnitřní motor tak, aby všechny tři válce (myšlení, emoce, činy) pracovaly v souladu a zdravém rytmu.

Každá skutečná r-Evoluce začíná změnou myšlení!

Je velmi pravděpodobné, že máte kolem sebe tým, své blízké, děti, se kterými chce efektivně spolupracovat a vytvářet dobré vztahy a skvělé výsledky.

Jistě je efektivnější nejdříve vyřešit sebe a pak snáze zvládnu zdravě reagovat na okolí. Skrze sebe pak ovlivňujete vše kolem a náš vliv je o to silnější, pokud dokážete zdravě odolat i destruktivním vnějším vlivům.

Na viděnou všem, kteří chtějí seřídit svůj vnitřní motor.

Najděte cestu, jak lépe seřídit Váš biologický, tříválcový motor. Víte jak lépe nastavit své myšlení, emoce a projevy chování v souladu se svou přirozeností? Emoční leadership je program, který Vás k transformaci dovede!

Své ferrari máte ve vlastních rukou!ferrari

Základní cvičení sebeuvědomění:

Kolik investujete měsíčně do své vizáže? Jak lépe vypadat?

Peněz: ………. Kč

Času: …………hod

Kolik investujete měsíčně do sebeuvědomění a změny omezujících návyků?

Peněz: ………. Kč

Času: …………hod

Není pravdou, že nemáte čas nebo peníze.

Jen svůj čas a peníze investujete jinde…

Je to jen Vaše odpovědnost, rozhodnout se o efektivní investici! Nikdo jiný to nemůže udělat. Kdy jste se naposledy skutečně vážně a důsledně zabývali osobním rozvojem?

Pokud jste v nějakém tréninku, zaberte! Pokud ne, pak si vyberte si z naší nabídky osobního rozvoje optimální produkt pro Vás. Více si přečtěte zde nebo si objednejte knihu Hodnoty lidství

Napište či zavolejte, my Vám pomůžeme s výběrem.

Staňte se vědomými tvůrci svého štěstí a úspěchu přeje Emanuel

Napsat komentář