Feng Shui usnadní změnu, po které toužíte (lepší práce, prodej domu, nový vztah)

Je jasné, že každý člověk touží po úspěchu. Otázkou zůstává, jak ho dosáhnout.
V článku naleznete konkrétní řešení na situace:

  • jak najít novou, lepší práci
  • jak prodat dlouho neprodejný dům
  • jak navázat nový vztah

Zdá se vám neuvěřitelné, že svůj život můžete zlepšit tím, že si:

  • koupíte květiny,
  • akvárium se zlatými rybkami, nebo 
  • natáhnete hodiny v obýváku?

Zdá se vám to jako bláznivý nápad?

Možná vás to překvapí, ale takové drobnosti mohou vyvolat velmi silné změny ve vašem životě.

Představte si následující situace:

  1. Tomáš je dlouhodobě bez práce. Jeho rodina s třemi malými dětmi strádá. Pověsí si na severní stěnu fotografii symbolizující jeho ideální práci. Během šesti týdnů najde zaměstnání, které považuje za ideální a navíc snadno uživí rodinu.
  2. Hana s Petrem se již více jak rok snaží prodat svůj dům. Bohužel kupci se po první návštěvě již znovu neozvou. Uposlechnou radu Feng Shui a opraví rozbitá vrátka. Dům je prodán během několika dnů.
  3. Jiří žije již dlouho bez partnerky a touží navázat nový vztah. Zasadí před vstupní dveře domu několik červeně kvetoucích rostlin a ve skříni vyklidí prostor pro věci své budoucí přítelkyně. Během několika hodin se u něj zastaví zajímavá sousedka. První kontakt je navázán.

Zdá se vám to jako shoda náhod?

Pro toho, kdo se zabývá Feng Shui nikoli. Feng Shui považuje životní prostor člověka za metaforu toho, co se mu v životě přihodí. 

Feng shui je založeno na myšlence, že energie má v každém prostoru svůj charakter. Ti, kdo v tomto prostoru žijí jsou jeho odrazem. Pokud je váš soukromý i pracovní prostor upraven v harmonii s přírodou, můžete žít skutečně příjemný život.

Feng shui dokáže vyvolat okamžitou změnu, to je něco, co žádná jiná filozofie nebo učení nedokáže. Každý, kdo se pokusil udělat zásadní změnu ve svém životě ví, jak obtížný tento proces může být.

Feng shui vám pomůže ke změně – rychle, snadno a bezbolestně. Je to rychle účinkující metoda, jak dosáhnout výsledků, po kterých toužíte.

Číňané vědí již celá staletí, že když člověk dospěje do okamžiku, kdy je ochoten změnit svůj zevnějšek, začíná se současně projevovat i změna jeho nitra. 

Změňte své okolí a změníte celý svůj život.

Vždy nás učili, že je to právě naše nitro, které utváří naše touhy a ovlivňuje kvalitu našeho života. Jak je to tedy možné?

Každý, kdo se zabývá osobním rozvojem stráví stovky hodin zkoumáním svého vnitřního já a utratí při tom desetitisíce korun při uzdravování svých traumat z dětství nebo snaze o změnu osobních návyků.

Hledáme ty, kteří nesou vinu za naše neúspěchy a obviňujeme rodiče, učitele, vládu, podnebí …  

Při tom všem nás vůbec nenapadlo, že příčina problémů může být v prostoru ve kterém pracujeme, nebo přímo u nás doma.

Když mluvíme o životním prostředí, tak takovým způsobem, který naznačuje, že je od nás na hony vzdálené.  Snažíme se zastavit hladovění v Africe nebo kácení deštných pralesů. To je samozřejmě chvályhodné.

Ale co váš osobní prostor?

Jak s ním zacházíte? Nehladoví náhodou po změně? 

Správným výběrem místa pro dům nebo kancelář a správným rozmístěním vnitřního vybavení můžete vnést do svého života štěstí a spokojenost. 

Dobré Feng Shui nechává dobrou energii volně plynout prostorem, vytváří harmonii a napomáhá komunikaci. Cílem je upravit okolí člověka tak, aby napodobilo harmonii a rovnováhu přírodního prostředí.

Člověk, který je praktik Feng Shui, je schopen ovlivnit tok energie v prostoru a přilákat tak do budovy zdraví, bohatství, lásku a úspěch. Pokud dáte na rady profesionála vaše životní situace se může proměnit až zázračně rychle.

Přeji vám skvělý den – ať se změny podaří.

Rozšiřte Informace sdílené v článku: Zanechte Komentář...

Napsat komentář