Chtěla byste mít možnost pomoci ostatním Ženám Cítit se

Krásnější, Sebevědomější a sama se sebou více Spokojenější?

krasa zena krasna zena kadernice kadernik kosmeticka vizazistka1 kadeřnice Chcete pracovat jako Kadeřník, Kadeřnice, Kosmetička či Vizážistka?

Líbilo by se Vám mít tu Magickou MOC Podpořit jejich Přirozenou

Krásu, díky které začnou Sklízet Obdivné Pohledy mužů a upřímné

Ocenění žen, Zázáří na Pohovoru či na Schůzce a nebo budou

Hvězdou večírku & Pozitivně díky Vám Změní svůj Život?

Přestaňte se schovávat... Ukažte Světu svůj Talent!

ZAČNĚTE mnohem Snadněji, Rychleji & bez Stresu...

👉 Pomůžeme Vám Krok za Krokem Rozjet Vaše Podnikání...

Mnohem Rychleji Najít své Vysněné KLIENTY 👌

& Vytvořit si několik Zdrojů Příjmů... 💰

Aniž byste musela ztrácet čas zbytečným přešlapováním na místě,

zjišťováním a učením toho, co možná ještě v tuto chvíli neumíte a

zbytečně tápala... A raději byste místo toho bez obav, pochyb a

strachů mnohem rychleji vydělávala peníze & mohla

realizovat svou podnikatelskou VIZI či Záměr...

Obor Krásy a Osobního Stylu je jednoduše úžasný...

Kde jinde může žena cítit takové naplnění z toho, že pomáhá dalším ženám cítit se skvěle, krásnější, sebevědomější a díky tomu i mnohem spokojenější… 

Může tak přímo podpořit a mít pozitivní vliv na výsledky různých pohovorů, schůzek, večírků, výstav a vernisáží a mnoha jiných společenských údalostí, kterých se ženy účastní.

Pozitivní změny a výsledky své dobře odvedené práce uvidíte přímo před zraky svých očí… Nemluvě o respektu okolí a skvělé odměně, kterou to přináší…

Na druhou stranu...

Začít podnikat v oboru krásy a osobního stylu ať už jako kadeřnice, kosmetička nebo vizážistka může být také také velmi náročné – zejména na počátku…

Jak to vyřešit, abyste mohla dělat to, co milujete a přitom

se nemusela obávat, že nevyděláte dost na pokrytí nákladů

a nebo nebudete mít dost času na sebe a svou rodinu?

Potřebujete zefektivnit procesy a zjednodušit si cestu...

Když je člověk na začátku jakéhokoliv podnikání a nemá dost zkušeností, nebo cokoliv neumí, je jednoduše moudré nechat si pomoci od někoho, kdo má výsledky a zkušenosti, na koho se můžete obrátit, probrat s ním to, co potřebujete, zefektivnit procesy… 

A zjednodušit si tak na počátku svého podnikání v oboru krása a osobní styl jako kadeřnice, kosmetička nebo vizážistka svou vlastní cestu… 

Být na všechno sám, to je vždy náročné

Se správným vedením, podporou a odbornými znalostmi, však lze všechny výše uvedené výzvy a potenciální problémy překonat a vybudovat opravdu úspěšné podnikání v oblasti krásy a osobního stylu a mnohem rychleji zrealizovat své sny, cíle a vizi…

Ale zároveň tak budete v mnohem lepší pozici, kdy jako kadeřnice, kosmetička nebo vizážistka budete schopna pomoci řádově většímu počtu žen, než když na to jste sama.  

Nemluvě o tom, že dosáhnete svého úspěchu mnohem rychleji. 

Spojíme-li své síly, akceleruje to Váš úspěch a výsledky...

Jestliže jste začínající Kadeřnice, Kosmetička či Vyzážistka a chcete mít úspěšné podnikání v oboru krásy a osobního stylu, pomůžeme Vám akcelerovat Váš úspěch… 

Jako ostřílení podnikatelé, kouči a mentoří víme, co je potřeba k úspěchu v tomto více než konkurenčním světě a můžeme se s Vámi podělit o své znalosti a zkušenosti.

Když se dáme do spolupráce, získáte přístup k nejmodernějším strategiím a taktikám, které nám osobně pomohly postavit na nohy naše vlastní podnikání a stejně tak pomůžou vybudovat ziskové podnikání od nuly i Vám. 

Rovněž Vás naučíme, jak si poskládat své portfolio produktů a služeb, jako snadno vytvářet působivé a přesvědčivé nabídky, jak budovat loajální publikum a komunitu a jak mnohem lépe, více a efektivněji prodávat své služby.

Pomůžeme i s Vaším profesním a osobním rozvojem, stejně jako Vás naučíme rozvíjet Váš unikátní pro-klientský přístup a styl, abyste se odlišila od konkurence na trhu, přitahovala ideální klienty a skutečně pozitivně ovlivnila životy velké řádky žen.

To však není vše – začneme-li spolupracovat, budete moci využít různé nástroje, jenž tak  automaticky získáte k plnému používání a přinese Vám to řadu výhod… 

O které se například jedná? 

Dokonce Vám pomůžeme sestavit osobní krokový plán pro úspěch...

Každé podnikání potřebuje plán… A jakýkoliv plán je lepší než žádný…

Podnikatelský plán pro úspěch potřebuje obsahovat Vaše cíle, strategie, marketingový a finanční pohled a další důležité informace, jako třeba výsledky průzkumu trhu, díky kterým pochopíte aktuální trendy a získáte určitou představu, jak funguje Vaše konkurence, jaké produkty či služby poskytuje a za jakou cenu… 

Rozhodnete-li se pustit do podnikání v oblasti krásy a osobního stylu s námi jako kadeřnice, kosmetička či vizážistka, pomůžeme Vám sestavit Váš osobní plán pro úspěch, který můžete rovnou využít a začít naplňovat a skrze který se Vaše sny stanou skutečností. 

Jestliže jste připravena posunout své podnikání na další úroveň, je čas spojit své síly a získat výsledky, které hledáte mnohem rychleji.

Nepromarněte svůj potenciál – kontaktujte nás ještě dnes a splňte si své sny.

PS: Víte, co mají společné nejúspěšnější kadeřnice, kosmetičky a vizážistky?

Spoléhají na podporu odborníků a týmu lidí, kteří jim pomáhají dosáhnout jejich cílů…

Ať už chcete zvýšit své příjmy, zlepšit své dovednosti nebo posunout své podnikání na další úroveň, spolupráce s námi Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů rychleji a efektivněji.

Jako odborníci na krásu, online marketing a prodej Vám pomůžeme rychleji rozvíjet Vaše podnikání. Díky našemu know-how a zkušenostem Vám pomůžeme navrhnout a spustit online marketingovou strategii, která Vás odliší od konkurence a přiláká ideální zákazníky.

Spolupracujme jako tým. Získejte náskok před svou konkurencí a vybudujte si své úspěšné podnikání v oboru krásy a osobního stylu jako kadeřnice, kosmetička či vizážistka. 

Kontaktujte nás ještě dnes. Ukážeme Vám, jakých výsledků můžeme společně dosáhnout!

Kdo Vás na Vaší cestě může doprovázet?

Podpoří Vás ti nejpovolanější z nejpovolanějších...

Ing. Robert Slovák

Poradce, Konzultant, Kouč, Mentor,

Robert velmi rád pracuje s lidmi, kteří milují osobní a podnikatelský rozvoj a zároveň mají touhu, vášen i ambicí rozjet něco vlastního a postupně vybudovat vlastní úspěšné podnikání. 

Často asistuje s přenastavením zaměstnanecké mentality na mentalitu podnikatelskou, pomáhá s překonáním osobních strachů, omezení, pochyb a obav a se zlepšením postoje.

Rovněž své klienty vede ke zlepšení komunikace
– ať už té v offline světě tak i té na internetu.

Robert Vám pomůže jak s rozjetím vlastního podniku  v oboru krásy a osobního stylu, tak s online reklamou, vytvořením osobní značky a marketingem, který přinese reálné zákazníky, prodeje, peníze i výsledky. 

Své znalosti, zkušenosti a motivaci předává:

Zuzana Gavendová

ZuzkaGavendova

Zuzka se po studiu zdravotní školy rekvalifikovala na obor kosmetička a vizážistka a pracovala v Ústavu kosmetiky. Na to začala spolupracovat s významnou vzdělávací agenturou a přednášela v oboru image poradenství, společenská etiketa a tzv. soft skills.

Mnoho let pracovala pro několik velmi významných nadnárodních kosmetických společností a vedle toho zároveň rozjela svůj salón krásy.

Dnes je hlavní školitelkou a vizážistkou pro přední značku kosmetiky a školí složení a používání, stejně jako prodejní dovednosti při práci s kosmetikou.

Zároveň je autorizovanou osobou Ministerstva zdravotnictví v oblasti školení nových kosmetiček a vizážistek.

Své znalosti, zkušenosti a motivaci předává:

Tyto 2 neobyčejné Mentory chcete mít

opravdu ve svém Master Mind týmu...

Chcete spolu s námi změnit Krásu & Styl Žen v ČR

a pomoci jim Pozitivně Transformovat své životy?

Přečtěte si následující krátké shrnutí, co Vám to přinese...

Chcete pomáhat druhým lidem zlepšit jejich život?

Líbí se Vám to? Vyplňte formulář níže... 

S čím Vám můžeme pomoci a budeme přínosní?

Líbí se Vám to? Vyplňte formulář níže... 

Co dále Vám spolupráce s námi přinese?

Líbí se Vám to? Vyplňte formulář níže... 

Spojme se & Proberme detailněji

všechny možnosti spolupráce...

Chci být Kadeřnice, Kosmetička či Vyzážistka a pomáhat ženám být krásnější....

Vyplnit Formulář & Získat více informací...