MAGICKÉ AFIRMACE

Pozitivní Afirmace na každý den...

MA Magicke Afirmace cover pozitivní afirmace MAGICKÉ AFIRMACE: Pozitivní Afirmace na každý den, které Vám rozsvítí...

Máte už dost takového toho Negativního Hlasu ve své hlavě?

Ten hlas máme všichni. Někteří se jej však naučili ovládat

A tím si otevřeli možnost neomezeně růst a dosahovat. Čehokoliv.

Podpoří Váš Růst. Prosvítí Váš

den. Posílí Vaše Sebevědomí.

Pomohou Vám Dosáhnout i nejdivočejších SNŮ a CÍLŮ lehčeji...

Jsem opravdu nadšený, že se dostáváte k něčemu, co pro mě samotného a můj osobní rozvoj představovalo obrovský pozitivní milník a pozitivní změnu.

Které obsahují ty Nejlepší Pozitivní Afirmace na každý den:

PLUS PRŮVODCE, který Vám vysvětlí PROČ Pozitivní Afirmace vlastně fungují…

Což Vám pomůže v jejich pravidelném používání, zvýší jejich účinek na Váš život a zlepší Vaše výsledky a pomůže ke kompletnímu zvládnutí Vašeho negativního hlasu. 

NAVÍC také získáte NÁVOD JAK si tvořit své vlastní Magické Pozitivní Afirmace tak, aby Vám opravdu dlouhodobě pomáhaly a byly Vám ku prospěchu

Získejte stálou Podporu k Plnému a Trvalému ZASTAVENÍ

své NEGATIVNÍ SAMOMLUVY, která vede jen a pouze

k negativním a nechtěným výsledkům jako je:

Zlepšete si život ihned... Mějte lepší výsledky.

Asi už jste si všimli toho podivného HLASU ve své hlavě...

Ano, ten hlas, který na Vás často ve Vaší mysli mluví…

A možná Vás (v tom lepším případě) k něčemu povzbuzuje, posiluje a nabádá. 

Ale pravděpodobněji Vás (podobně jako většinu ostatních lidí) spíš od něčeho opakovaně zrazuje a říká Vám:

V krajním případě Vás možná také ponižuje a nadává Vám.

První věc, kterou potřebujete vědět: Nezbláznili jste se.

Všichni tento vnitřní hlas máme. Je naprosto v pořádku, že svůj hlas slyšíte… 

PROBLÉM nastává, když je však VNITŘNÍ HLAS laděn NEGATIVNĚ či dokonce sebe-destruktivně.

Pak to začíná být reálným problémem, který v životě každého z nás způsobuje mnoho komplikací a problémů, se kterými si svůj vnitřní hlas možná ani nespojujete… 

Co tím mám na mysli?

Negativní pocity jsou vlastně úplně tím nejmenším problémem, který díky svému negativně laděnému vnitřnímu hlasu v průběhu dne zažíváte… 

Asi už jste si všimli, že mnoho slov, které každý den používáme a každá myšlenka či představa, kterou s těmito slovy máme spojeny, v nás vyvolávají nějaký konkrétní pocit či emoci a tím i fyzickou odezvu našeho těla…

PŘÍKLAD: Pomyslete na svého milovaného partnera, dítě, zvíře nebo na své oblíbené místo… 

Když vyslovíte jméno (ať už nahlas či ve své mysli) nebo konkrétní slovo, které se s danými lidmi, místy či věcmi pojí, pak Vám v mysli vytane jistá představa a projede Vám nějaký konkrétní příjemný pocit či emoce. 

Nyní naopak pomyslete na to, čeho se bojíte či co se Vám nelíbí nebo na co jste naštvaní. Nebo si vzpomeňte na nějakou nepříjemnou zkoušku, kterou jste v minulosti zažili. Nyní Vám na mysli vytane také konkrétní obrázek a Vámi projede ten pocit, který jste se při ní zažili a cítili. 

Mnoho slov a myšlenek máme spojeno s nějakým konkrétním pocitem.

Jestliže je tedy Váš vnitřní hlas laděn zejména negativně a nebo dokonce sebe-destruktivně a neustále Vám říká, že nejste dost dobří, že na něco nemáte, že něco není pro Vás, budou stejně tak i Vaše pocity negativní. A Vaše dny nebudou stát za mnoho… 

Negativně laděný hlas snižuje Váš životní standard, možnosti a rozšiřuje omezení...

Mnohem horší než negativní pocity v průběhu dne však je to, že Vám negativní hlas ve Vašem nitru neumožní hrát na Vaší nejvyšší možné úrovni. 

Dokud jej nezměníte na pozitivní, nevykročíte za svou zónu pohodlí, nebudete produktivní, nebudete dosahovat svých cílů a vítězit. Nevyužijete svůj Bohem daný potenciál…

A stejně tak nebudete šťastní. Nebudete cítit radost ani štěstí.

Protože cokoliv negativního dokolečka opakujete – ať už slovy, která vyřknete nahlas či “jen” slovy, která Vám běží v hlavě (myšlenky a negativní hlas), vytváří více toho, co vlastně vůbec nechcete a udržuje situace na té úrovni a v těch mezích, které v tuto chvíli zažíváte… 

A pravděpodobně takové, které se Vám prostě vůbec nelíbí…

 

 

Slova totiž nejsou jen slova.

Stejně jako myšlenky nejsou jen myšlenky. 

Slova i myšlenky jsou spíše malinkaté kousky informací a energie, které tvoří svět každého z nás – Váš vlastní svět, Vaší osobní realitu a vesmír.

A jsou-li Vaše slova a myšlenky převážně negativní, stvrzujete, upevňujete a udržujete jimi ve svém životě mnohem déle to nechtěné, podřadné a negativní. Nebo to negativní, co už ve svém živote máte a nechcete, zvětšujete a zesilujete.

Neustálým opakováním a mluvením o tom, co se Vám nelíbí, ulpíváte myšlenkami na tom,
z čeho jste zklamaní, smutní či rozčarováni, neustále na to poukazujete a dáváte tomu větší pozornost a energii, tím to také posilujete a vlastně to tak zvětšujete. 

Přestaňte to dělat, protože si tím nijak nepomáháte.

Kromě toho – opravdu nikdo není dost silný na to, aby dlouhodobě ustál proud negativní samomluvy a negativního marastu, který neustále přináší informace o tom:

A přitom zůstal opravdu pozitivní, měl pozitivní očekávání do budoucna, byl zaměřený na výsledek a dosahoval ve svém životě těch změn a výsledků, které hledá… 

Po takovém každodenním mentálním výprasku je téměř nemožné podávat výkony, uspívat, cítit se skvěle, mít dobrý postoj a dobrý pocit ze sebe sama. 

A nebo se mít rád, zažívat pocity radosti a štěstí… 

Změňte svůj hlas jednou provždy. Zlepšete si život instantně...

Jestliže se již nějakou dobu trápíte, protože stojíte

v životě na místě a nebo se prostě cítíte mizerně,

možná je načase zkontrolovat svůj vnitřní hlas.

Protože je pravděpodobné, že na tom, jak se každý den cítíte nebo jakou realitu, situace a výsledky zažíváte, nese právě Váš vnitřní hlas lví podíl.

Což kromě již výše zmiňovaných potíží, přináší celou řadu dalších komplikací a těžkostí:

Změňte svůj negativní hlas. Dosáhněte svých cílů. Žijte lépe.

(Magické Afirmace přichází s 30ti denní 100% Garancí Spokojenosti) 

Poznáváte se v tom?

Chápu Vás... Sám jsem to zažil.

Mé jméno je Robert Slovák a ještě dnes si moc dobře vzpomínám na dobu, kdy jsem trpěl negativní samomluvou a nezvládal svůj vnitřní hlas. 

Jednoduchý příběh, který je pouze jedním z mnoha, dokresluje, jak jsem na tom ve skutečnosti byl… 

Před mnoha lety jsem se dostal ke knize osobního rozvoje a přesně si pamatuji na to, jak mi můj vnitřní hlas začal říkat:

2 orez pozitivní afirmace MAGICKÉ AFIRMACE: Pozitivní Afirmace na každý den, které Vám rozsvítí...

Zní to všechno opravdu skvěle. 

Chtěl bych, aby to tak opravdu fungovalo i pro mě… 

Ale já tomu prostě nevěřím…

Nevěřím, že je to tak jednoduché a bude to fungovat i pro mně. 

A bohužel jsem měl (svou vlastní) pravdu – pravdu, která mi nijak významně nepomáhala v mém životě, ale pravdu, jíž jsem se roky mylně držel a která se mi zhmotňovala každý den.

Skrze své slova, své myšlenky a negativní samomluvu jsem si tak vytvářel realitu, která se mi nelíbila, kterou jsem nechtěl a ve skrytu duše jsem jí vlastně nenáviděl.

Byl jsem naštvaný na celý svět. Přišlo mi totiž nefér, že všichni uspívají a dosahují toho, čeho chtějí a mi se to nedaří tak, jak bych si představoval – i když jsem byl ochoten dřít…

Ve skutečnosti se mi můj život hroutil před očima jako domeček z karet.

Přišel jsem o svůj vztah, procházel jsem rozvodem, můj syn žil o 100 km dále, podnikání nefungovalo tak, jak bych chtěl a potřeboval, honil jsem se, abych zaplatil složenky.

Později jsem zjistil, že si za to mohu sám, právě tím, jak myslím a co umožním svému vnitřnímu hlasu opakovat. A tak jsem začal být naštvaný i sám na sebe.

Takový jsem prostě měl mentální návyk. Takto jsem nechal mluvit svůj vnitřní hlas…

A pokračoval jsem v tom hodně dlouho, protože jsem vlastně ani nevěřil, že by změna mého vnitřního hlasu mohla nějak významně změnit mou životní realitu…

Nerozuměl jsem tomu, co vlastně dělám a neuvědomoval jsem si, kolik pravdy je na následujícím výroku:

 

Ať už si myslíte, že něco dokážete, nebo si myslíte, že to nedokážete,
v obou případech máte obvykle pravdu.

— Henry Ford

Pro lepší představu jak to všechno vzniklo...

Vzešel jsem z prostředí a rodiny, která nebyla ta nejvíce pozitivní…

Mí rodiče tvrdě pracovali (má ochota pracovat tvrdě pochází odsud), ale i přesto finančně tak tak vycházeli z měsíce na měsíc (vzorec, který jsem také převzal), takže to způsobovalo různé třenice, napjaté situace a stres.

Občas jsem měl možnost zažít nějakou tu hádku a při ní jsem slyšel slova, které jsem prostě  jako malý kluk slyšet neměl.

Bohužel – mí rodiče o programování mysli nevěděli vůbec nic a tak občas řekli něco, co hluboko ve mně zaselo semínko nejistoty, pochyb a strachu, které jsem si nesl dále do života a které ovlivnilo mou budoucnost.

Přísahal jsem si, že jakmile dospěju, budu to mít jinak než oni.

Slíbil jsem si, že nechci takové situace jako mí rodiče zažívat a že se o to postarám lépe… 

Vlastně jsem nechápal, proč svou situaci nezmění, když se jim opakuje a tolik je trápí…

V té době jsem ještě netušil, že udělat pozitivní změnu s negativním programováním mysli, není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. 

A to do té doby, dokud člověk nechápe, jak funguje jeho vlastní mozek, jeho programování a mentální návyky a jak s tím vším souvisí naše podvědomí a vnitřní hlas.

Zároveň jsem netušil, že svými slovy i do mně takto zaseli semínko plevele, jenž budu muset sám ve svém životě vyplít a naopak zasadit ta semínka, která chci, aby v mém životě rostla a rozvíjela se a nechápal jsem, že to není tak snadné, jak jsem si původně představoval. 🙂

Stalo se mi to, co se děje většině lidem...

Tato semínka plevele pochyb, strachu a nejistoty, jsem si nevědomky hýčkal, opečovával a kdykoliv byla příležitost, posiloval jsem jejich růst tím, že jsem si opakoval negativní věci…

Respektive – opakoval je můj vnitřní negativní hlas, ale i tak – semínka pochyb, strachu a nejistoty na to zareagovala odpovídajícím způsobem:

 

 

Posiloval jsem je, dával jim energii a pozornost a tak rostla.

A jak jistě uznáte, to byl reálný problém, protože to zhoršovalo celý můj život.

Samozřejmě. Dělal jsem to nevědomky z vlastní neznalosti… 

To ale nemění nic na tom, že semínka pochyb, strachu a nejistoty (a spolu s ním všechen ten další mentální balast), rostla, sílila a rozpínala se až nakonec zaplevelila celou mou mysl a můj způsob myšlení

Kdykoliv se mi cokoliv nepovedlo ve škole, nebo ve sportu nebo na brigádě a později práci, tak jsem tato semínka nejistoty ještě více posílil svou negativní samomluvou, protože jsem nekontroloval svůj vnitřní hlas…

Bylo to doslova jako bych přilil benzín do ohně. 

Můžete vsadit na to, že v takovou chvíli byl můj vnitřní hlas opravdu velmi aktivní
A asi Vás nepřekvapí, že nebyl zrovna moc pozitivní

Jel jsem si pěkně po sestupné spirále dolů do nejtemnějších hlubin nepříjemných pocitů pochyb, skepse a deprese, kde nebyl pozitivní záblesk ani zrnko naděje.

Problém s tím byl zřejmý...

Kdykoliv jsem se o něco snažil, pochyboval jsem. Nevěřil jsem si a skrze svou negativní samomluvu jsem ještě více ztrácel pevnou půdu pod nohama.

Nepěkné místo kde se člověk může nacházet, když se snaží o to dosáhnout úspěch, chce vydělat více peněz, uzdravit se a nebo získat srdce někoho, o koho opravdu stojí.

Potřeboval jsem pochopit, že negativní samomluvou startuji sestupnou spirálu, jenž, pokud člověk nezačne svou samomluvu efektivním způsobem řešit, vede do pekla a zatracení…

V konečném důsledku to zmiňuje i Bible, ve které se píše: “Nehřešte slovem

A je tím myšleno nejen slovo, které říkáte nahlas vůči světu a ostatním lidem, ale zároveň i vůči sama sobě.

NEGATIVNÍ SAMOMLUVA v životě každého z nás ZPŮSOBUJE:

Život není úplně jednoduchý sám o sobě…

Proč si jej tedy ještě více komplikovat a dělat ještě složitější svou vlastní negativní nebo sebe-destruktivní samomluvou. Je potřeba to zastavit jednou provždy…

Přestaňte změnu k lepšímu odkládat. Čas letí rychle a každý den se počítá...

(Magické Afirmace přichází s 30ti denní 100% Garancí Spokojenosti) 

Jestliže v Životě chcete Prospívat, Vzkétat a Prosperovat.

Potřebujete solidní základ, na němž můžete stavět.

Abyste mohli prospívat, zažívat prosperitu a požehnání, lásku, radost a štěstí, musíte se zbavit toho, co Vás tíží, brzdí a táhne ke dnu jako kotva.

Chcete-li ovládnout svůj život a v konečném důsledku jej dobře zvládnout, pak si potřebujete vybudovat solidní základ a pevnou půdu pod nohama, jenž Vám umožní stát zpříma… 

A když to zvládnete, tak budete mít mnohem větší šanci a budete v mnohem lepší pozici pro to, abyste měli svůj vlastní život pevněji v rukou a mohli dosáhnout více to, čeho chcete. 

Špatná zpráva: Není to úplně instantní řešení ani proces – nějakou dobu to vezme…

Zejména pokud jste v negativním nastavení a samomluvě uvěznění roky a je Vaším dlouhodobým zvykem, bude to od Vás chtít tento zvyk změnit a to nějakou dobu vezme.

Dobrá zpráva: Řešení je to však prosté a když budete vytrvalí a budete sami se sebou dostatečně trpěliví, tak to postupem času zvládnete, protože to jde a dokáže to každý, pro koho je to důležité. Nedokážu říct, jak dlouho Vám konkrétně to bude trvat, ale zvládnete to.

Začněte na tom pracovat už dnes... Škoda každého ztraceného dne.

(Magické Afirmace přichází s 30ti denní 100% Garancí Spokojenosti) 

Převezměte Kontrolu a během 30 - 90 dní a

Zvítězte nad svou Negativní Samomluvou...

Podvědomou mysl nikdo z nás nedokáže vědomě kontrolovat,

ale postupně můžeme změnit negativní programování své mysli

na pozitivní - to vše s pomocí Pozitivních Magických Afirmací...

Sestavil jsem pro Vás JEDNODUCHÝ PROGRAM, který nazývám MAGICKÉ AFIRMACE a stáhnete si jej během následujících 5ti minut!

Program, který Vás krok za krokem provede přesným procesem, jenž Vám umožní ukončit negativní naprogramování, změnit jej na programování pozitivní a skončit tak s negativní samomluvou, která jen den za dnem prohlubuje Vaše trápení.

Co MAGICKÉ AFIRMACE vlastně obsahují?

Chtěl jsem, aby Vám Magické Afirmace opravdu a skutečně

pomohly posunout se v životě kupředu a překonat zcela

negativní hlas, podvědomé naprogramování i samomluvu...

* Nejedná se tedy jen o nějaký seznam obyčejných pozitivních afirmací, jež si můžete sami sestavit nebo najít na internetu.

Magické Afirmace jsou pečlivě vybraná sbírka pozitivních afirmací, jež Vám pomohou přeprogramovat myšlení a kompletně zastavit negativní samomluvu…

Program Magické Afirmace obsahuje:

(Magické Afirmace přichází s 30ti denní 100% Garancí Spokojenosti) 

Každá pozitivní afirmace ze všech 44 uvedených

se nachází na nádherném obrázku v pozadí...

Každá Pozitivní Afirmace ze 44 vybraných se nachází na unikátním nádherném obrázkovém pozadí formátu A4 – tedy je dost velká na to, abyste ji přečetli a zároveň sloužila jako vhodná  a vkusná dekorace Vašeho interiéru

Tím pádem si ji můžete vytisknout a umístit například na lednici, na dveře toalety či zrcadlo koupelny, na svou nástěnku snů nebo na zeď místnosti kde se často pohybujete a můžete ji vidět – jako třeba v ložnici, kde ji uvidíte ihned po probuzení a předtím, než půjdete spát…

Prostě můžete těchto 44 vybraných silných afirmací použít pro výzdobu své domácnosti a ještě s nimi pravidelně přeprogramovávat svou mysl, myšlení a negativní vnitřní hlas přeměnit v pozitivní tím, že na daných afirmacích pravidelně ulpíte zrakem a přečtete si je… 

NAVÍC také Získáte 250 Audio souborů k poslechu...

Každá z celkového počtu 250 Pozitivních Afirmací z programu Magické Afirmace je zároveň namluvena jako AUDIO soubor, který je jak v mužském tak i ženském rodě, abyste mohli vybrané afirmace poslouchat a nerušilo Vás v poslechu to, že Vám nesedí rod, kterým k Vám Afirmační nahrávka promlouvá.

Tyto Audio soubory si navíc můžete přehrát na svůj mobilní telefon či iPod a můžete si je poslouchat kamkoliv jdete a vpustit si do Vašich uší pozitivní proud pozitivních afirmací a programovat tak své podvědomí…

Můžete to dělat dokonce i před usnutím, nebo ráno po probuzení při přípravě na svůj den, nebo cestě do práce. Můžete tak svůj negativní vnitřní hlas a negativní samomluvu přeprogramovat na pozitivní téměř kdykoliv a kdekoliv

Časté otázky k Audio Afirmačním Souborům:

Dotaz Klienta:

Dobrý den, zaujaly mě magické afirmace. Můžete mi prosím napsat jak afirmace vypadají, abych věděla, jak si je mám představit? Ne každý styl mi vyhovuje. 

A těch všech 250 afirmací je v jedné nahrávce? Jak je prosím dlouhá? Moc děkuji. Martina

 

Naše Odpověď:

Magické Afirmace – jsou sice o 250 afirmačních nahrávkách, ale vnímám to tak, že mnohem větší přínos najdete v tom ebooku, který vysvětluje, jak funguje mozek (vědomí / podvědomí), proč afirmace fungují, jak funguje vesmír a jak to spolu souvisí dohromady…
 
Což tato informace Vám poslouží z mého pohledu mnohem lépe a více než samotné afirmace… 
V konečném důsledku v ebooku najdete tipy, jak si stvořit vlastní afirmace, a pokud by Vám mé neseděly, prostě si vytvoříte své.. 
 
Jinak ty mp3 nahrávky afirmací jsou krátké soubory, cca od 15sec až po 1,5 min. abyste si právě mohla vybrat ty, které se Vám líbí, nahrát si je na mobil a poslouchat je. Není to 1 celá nahrávka. 

Dotaz Klienta:

Zdá se mi, že jsou afirmační nahrávky buď rychle namluvené nebo zrychlené, je to tak schválně?

Nemůžu se moc soustředit na jednotlivá slova, když je to tak rychle.

Ale pokud je to standardní nahrávka, nevadí, zpomalím si to přes nějakou aplikaci 😉.

 

Naše Odpověď:

Afirmační nahrávky jsou namluveny v pořádku.

Můžete je sice zpomalit, ale ono v podstatě ani nejde o to, abyste je slyšela, nebo jim nějak zvlášť rozuměla,.

Spíše je dobré, vybrat si ty, které se Vám líbí a vedou Vás v životě tam, kam se chcete dostat a ty si zvolit k poslechu…

A poslechnout si je tzv. podprahově – tedy klidně se věnovat úplně něčemu jinému, ztišit si jejich hlasitost a klidně jim ani vědomě nevěnovat vědomě a nerozumět…

Protože tak pak Vaše vědomá mysl nebude s afirmacemi polemizovat a filtrovat je, ale půjdou přímo do Vašeho podvědomí… 

K upevnění doporučuji dlouhodobý opakovaný poslech a to minimálně do té doby, dokud je nezačne používat Váš vnitřní hlas i v běžném životě.

Začněte měnit svou podvědomou mysl dnes. Zasloužíte si lepší život.

(Magické Afirmace přichází s 30ti denní 100% Garancí Spokojenosti) 

Co se v Programu Magické Afirmace dál naučíte?

Jak Vám program pomůže a jaké to pro Vás bude mít výhody?

Dále se však také naučíte...

Celý program můžete provozovat téměř kdykoliv a kdekoliv, když u sebe máte chytrý telefon a máte třeba volnou chvíli – ať už čekáte v nějaké frontě či jste v dopravě, nebo například myjete nádobí, děláte úklid, pracujete na zahrádce, apod. 

Můžete tak využít mentálně neproduktivní čas velmi produktivním způsobem k tomu, abyste si přeprogramovali svou mysl, své podvědomí a přeměnili vnitřní negativní hlas na pozitivní a díky tomu se ve svém životě posouvali kupředu mnohonásobně rychleji a dosáhli těch výsledků, po kterých opravdu toužíte.

Získejte rychlou a efektivní pomoc přímo z Vašeho Smartphonu nebo Počítače…

Začněte na tom pracovat už dnes... Je načase.

(Magické Afirmace přichází s 30ti denní 100% Garancí Spokojenosti) 

Proč je změna Negativní Samomluvy běžný boj?

A proč to vlastně ani není Vaše chyba & jak tento boj vyhrát?

Nevím, zda jste o tom někdy dříve přemýšleli, ale Negativní samomluva často není ani Vaše chyba, protože jste k ní z velké míry přišli nejspíš v dětství – tak jako většina lidi. 

Stalo se to pravděpodobně v situaci, kdy nějaká autorita (rodič, učitel nebo někdo, koho jste si vážili) pronesla v emocích něco, co se Vás hluboce dotklo a tímto způsobem do Vás zasela semínko nejistoty či plevel pochyb a strachu.

A bohužel jste tento plevel bez jakýchkoliv zábran přijali (protože proč byste se mu vzpírali, když ho pronesl někdo, koho jste si velmi vážili, důvěřovali mu a respektovali) a protože byl tento výrok spojen se silnou emocí, zaryl se Vám hluboko pod kůži do Vašeho podvědomí. 

Dotklo se Vás to někde hluboko uvnitř natolik, že Vás to změnilo a stalo se Vaší součástí…

No a jak šel čas, tak jste si pravděpodobně dané prohlášení 10000x (a možná i vícekrát) zopakovali a tím se to stalo Vaším charakterem a naprosto “přirozenou součástí”.

Nejspíše danému prohlášení dodnes stále věříte a tento nechtěný mentální plevel a z něho vyplývající omezení i nadále řídí Váš současný život…

Nemá smysl se za to obviňovat, odsuzovat se nebo se tím nekonečně trápit...

Jednoduše nemůžete za to, jak to vzniklo. Přišli jste k tomu doslova jako “slepí k houslím”.

Navíc jste s tím v danou chvíli ani nic lepšího, než to přijmout, nemohli udělat.

Pokud se tedy neustále mentálně pohlavkujete za svou neschopnost OVLÁDNOUT svou NEGATIVNÍ SAMOMLUVU, nejenže zbytečně plýtváte svou drahocennou energií a časem… 

Ale také svou situaci nijak zvlášť nezlepšujete, protože to rozhodně není něco, co Vám v této situaci pomůže. Takto jen svou situaci zhoršujete. 

Potřebujete zvolit jiný přístup. Dovolte mi Vám to vysvětlit..

Podstatný rozdíl mezi vědomím a podvědomím.

Kdybyste srovnali svou vědomou mysl a podvědomí, tak je v nich velmi podstatný rozdíl… 

Vědomou mysl vědomě používáte, ovládáte a směřujete. Prostřednictvím ní v tuto chvíli například čtete tento text nebo můžete přemýšlet či být kreativní… 

Vědomá mysl je skvělý nástroj, když jej používáte, ale má omezenou schopnost zpracovávat informace a rozhodovat se o více věcech najednou….

V jeden konkrétní okamžik jsme skrze vědomou mysl schopni zpracovat max. do 10ti podnětů z okolního světa a to ještě po velmi krátkou dobu, protože se skrze svou vědomou mysl dokážeme soustředit jen krátce a pak se velmi rychle unavíme… 

Což není dostatečné proto, abychom přežili byť jen jediný den. 

Proto jsme vybaveni podvědomím… 

Naše podvědomí dokáže zpracovávat téměř neomezené množství informací a podnětů z našeho vnějšího i vnitřního světa v jeden okamžik, protože jsou v něm ukryty různé příkazy, programy, návyky a vzorce, podle kterých jede na autopilota a které nám tak zjednodušují každodenní život a nevyžadují od nás zapojit vědomé rozhodování. 

Tyto programy, vzorce a návyky nám umožňují jednat rychleji a díky tomu přežít.

Což je na jedné straně výhodné, protože nám to nebere čas, energii ani mentální kapacitu, ale na druhou stranu to může být kontraproduktivní a skvělému životu nebezpečné, když je naše podvědomé naprogramování negativní nebo dokonce sebe-destruktivní…

To, co si myslíme nebo co bychom chtěli na vědomé úrovni je jedna věc…

Vždy se nám však děje a bude dít a do svého života budeme přitahovat to, na co jsme podvědomě naprogramováni. Naše podvědomé programy, vzorce a návyky doslova určují kým jsme a čemu na nejhlubší úrovni o sobě samých vlastně věříme

Podvědomí není nikdo z nás schopen vědomě ovládat, ale v podstatě řídí celý náš život

Naše podvědomí nemůžeme vědomě ovládat, ale naštěstí můžeme vědomě udělat změny v našem podvědomém programování tak, abychom posléze získali ty výsledky a život se začal odvíjet tím směrem, kterým bychom si přáli…

Dosáhnete toho prostřednictvím Magických Afirmací a změny svého vnitřního hlasu… 

Začněte měnit své podvědomí a vnitřní hlas už dnes... Je načase.

(Magické Afirmace přichází s 30ti denní 100% Garancí Spokojenosti) 

Pokud věříte v dobré a pozitivní věci, tak je vše v pořádku.

Problém však nastává, když vlastníte nějaký negativní či sebe-destruktivní podvědomý program či přesvědčení (negativní plevel), jenž Vám neslouží, umenšuje Vaše hranice, snižuje prosperitu a je příčinou nejistoty v různých oblastech a směrech života.

Pak to je reálný problém, který je potřeba vyřešit, jinak se ve svém životě točit v začarovaném kruhu, budete se posouvat kupředu jen velmi složitě a velmi pomalu, bez ohledu na to, jak moc se budete snažit.

Pročež budete zažívat frustraci a nejspíš si budete připadat jako zakletí a méněcenní. 

Z určitého úhlu pohledu opravdu zakletí nejspíš jste – výrok autority, který jste v mládí převzali do svého mentálního podvědomého naprogramování a podle kterého nejspíše do dnešních dní fungujete, Vás opravdu udržuje na tom místě, kde v životě jste.

Dokud se daného mentálního plevele nezbavíte a nezměníte své podvědomé programování a vnitřní sebe-mluvu, pak se i nadále budete dostávat do těch stejných situací a budete k sobě přitahovat přesně takové lidi, jež Vám zrovna nevykouzlí úsměv na tváři a den nezlepší…

A to i přes Vaše obrovské úsilí a přes své nejlepší vědomé úmysly… 

Jinými slovy – to, čemu hluboce uvnitř sebe sama ve svém podvědomí věříte, to se Vám prostě a jednoduše bude dít. A dokud tuto svou víru či přesvědčení nezměníte, pak z tohoto začarovaného kruhu, který často přechází v sestupnou spirálu, není cesty ven. 

Váš vnější svět a realita, je odrazem Vašeho vnitřního nastavení.

Potvrzuje se to i v přípravě vrcholových sportovců… 

Jeden by si mohl myslet, že když se například aspirující Olympionici připravují na Olympiádu, tak celé 4 roky zlepšují zejména svou fyzickou přípravu…

Opak je však pravdou. Fyzická příprava a fyzická kondice je jen jedna část rovnice. Ta druhá část – a v podstatě mnohem důležitější, je příprava mentální…

Už jste asi taky někdy dříve slyšeli příběhy o tom, že sportovec měl natrénováno, měl dobrou fyzičku, ale nezvládl to dotáhnout na vrchol, protože na to nebyl dostatečně mentálně připravený a proto selhal bídně – je to tak?

Proto olympijští aspiranti tráví velké množství času nejen fyzickou, ale též mentální přípravou… 

Potvrzují to i trenéři, kteří vědí, že jejich svěřenci musí nejdřív uvěřit sama v sebe, aby uspěli a také se to musí stát běžnou součástí jejich vlastního vnímání sama sebe a běžnou součástí jejich mentální reality… 

Teprve poté je možné, aby se zvítězili a dosáhli stupínků vítězů v reálném světě.

Proto své svěřence vedou ke zlepšování toho, co si myslí o sobě samých, o svých možnostech, a k představování si toho, co je pro ně osobně možné.

A také pracují s tím, co říká jejich vnitřní hlas – což spolu velmi úzce souvisí. 

Je tedy nutné, abyste s tím začali také, pokud ze svého života chcete vytesat skvostné dílo…

Začněte vytvářet změnu, kterou chcete ve svém životě vidět, již dnes.

(Magické Afirmace přichází s 30ti denní 100% Garancí Spokojenosti) 

Negativní Programování a Samomluva nevznikly Vaší chybou...

Prosím, Neudělejte však tu chybu, že to přejdete

a chybně se rozhodnete nerozvíjet nastavení své

mysli, podvědomé programování a vnitřní hlas…

Cena za Nepřevzetí Kontroly nad řešením Negativní Samomluvy je příliš vysoká…

Negativní semínko – plevel nejistoty, strachu a pochyb, který ve své mysli nosíte, byl zaset v průběhu Vašeho dětství někým jiným a nebyla to nejspíš Vaše chyba… 

To však neznamená, že byste neměli – nebo že nemůžete – udělat nic, abyste ten začarovaný kruh, který často přeroste v sestupnou spirálu, nemohli ZASTAVIT. 

Ve skutečnosti na tom nesete jistý podíl viny i Vy sami tím, že jste o tato negativní semínka nejistoty, strachu a pochyb nevědomky pečovali – kdykoliv jste k tomu dostali “příležitost”, pohnojili a přiživili jste půdu své mysli svou vlastní negativní sebemluvou… 

Je Vaší povinností převzít nad situací plnou a 100% odpovědnost a najít trvalé řešení

Protože přece nechcete stát ve svém životě pořád na stejném místě. Chcete se posunovat kupředu, postupně se zbavovat omezení a hranic, které v tuto chvíli máte, zlepšovat své podvědomé programování a objevit nové horizonty – je to tak…?

Navíc nejde jen o Vás - potřebujete být příkladem a inspirací pro druhé...

Potřebujete být inspirací pro ty, které máte opravdu rádi – svého partnera, své děti a nejbližší přátelé. Protože platí, že když se posunete Vy sami, inspirujete další, kteří se rovněž budou chtít posunout. Když zazáříte Vy sami, umožníte i druhým zářit.

Navíc pokud Vy sami máte negativní nastavení mysli a negativní samomluvu a přitom nad tím odmítnete pracovat, zlepšovat se a změnit se, tak je mnohem větší šance, že do svých nejbližších a milovaných budete i nadále zasívat negativní semínka, se kterými se oni sami budou muset v průběhu svého života vypořádat.

Čím déle to necháte být nebo čím déle si to vyčítáte, tím horší a těžší ZMĚNA bude!

Cena za to, že budete i nadále opakovat to, co v tuto chvíli děláte doposud bez sebemenší ochoty k jakékoliv změně, je příliš vysoká…

Mám na mysli…

Není to náhodou škoda? 

Není už náhodou čas na to, abyste také začali žít svým vysněným životem? 

Cožpak už nebylo dost toho trápení? 

Věřím, že je. 

(Magické Afirmace přichází s 30ti denní 100% Garancí Spokojenosti) 

Vyzkoušejte to na 30 dní bez RIZIKA!

Díky 100% Garanci Spokojenosti & Záruce Vrácení peněz!

Vím, že Magické Afirmace nejsou jediným řešením, které se na trhu nabízí a zabývá  se pozitivními afirmacemi a zbavením se Negativní Samomluvy a Negativního Naprogramování podvědomí…

Možná pro Vás proto není jednoduché rozhodnout se, které řešení je pro Vás to nejvhodnější a to pravé.

Chápu Vás. Rád bych Vás proto ujistil, že nepodstupujete vůbec ŽÁDNÉ RIZIKO díky mé 100% GARANCI SPOKOJENOSTI & ZÁRUCE Vrácení Peněz bez otázek!

Dejte Magickým Afirmacím šanci na pouhých 30 DNÍ. 

Stáhněte si Magické Afirmace ihned a začněte měnit své nastavení, naprogramování a negativní samomluvu v pár krátkých minutách nato…

A během následujících 30ti dní se svobodně rozhodněte, zda Vám můj přístup vyhovuje. Pokud byste zjistili, že hledáte něco zcela jiného, žádný problém.

Prostě mi jen dejte během 30ti dní od nákupu vědět a já Vám VRÁTÍM VEŠKERÉ PENÍZE NAZPĚT.

Získejte Kompletní Program Magické Afirmace

A budete na cestě k pozitivnímu nastavení a zlepšení v příštích 5ti minutách.

Magické Afirmace přichází s 30ti denní 100% Garancí Spokojenosti.

PODÍVEJTE se na to takto.

Můžete být i nadále rukojmí svého negativního programování a negativní samomluvy a tvořit ve svém životě to, co vlastně nechcete stejně jako trávit další dny, měsíce ba i roky bolestí a frustrací z neuspokojeného a nenaplněného života.

Spolu s tím, že takto máte velkou šanci na to, že předáte některé negativní návyky a plevel rovněž těm, které opravdu milujete…

Stejně jako můžete dál plýtvat svou energií na obviňování sebe sama a cítit vinu za něco, co z velké částí není ani Vaše chyba. A už nemluvím ani o tom, že jen horko těžko dosáhnete svého plného potenciálu. 

A to mi příjde fakt škoda.

Nebo můžete koupit HNED Kompletní Program Magické Afirmace a získat Návod jak krok za krokem zlepšit svůj život, který je možná v tuto chvíli pln omezení a hranic a proměnit jej v život bez hranic.

Pomocí formuláře níže se dostanete k Programu Magické Afirmace, s pomocí něhož postupně změníte a přeprogramujete své negativní programování a také navždy zastavíte negativní samomluvu… 

Nad to vše si projdete opravdu zásadním osobním rozvojem, užijete si lepšího pocitu sama ze sebe a prosvítíte svůj den – toto se stane téměř IHNED.

VYPLŇTE Objednávkový Formulář níže

& Odešlete svou Objednávku.

GARANCE 100% SPOKOJENOSTI

Chci Vás ujistit, že MAGICKÉ AFIRMACE mají obrovskou přidanou Vzdělávací HODNOTU…

A navíc z informací budete opravdu nadšení, protože nejde jen o jednorázové, dočasné nebo chvilkové řešení…

Naprogramovat a nastavit správně svou mysl a změnit svůj vnitřní hlas znamená, že budete těžit z výhod a přínosů, až do konce svého života.

Můžete být naprosto klidní a uskutečnit svou objednávku, protože vím, že Vám to bude přinášet mnoho dobrého ještě dlouho po uskutečnění Vašeho nákupu… 

Stručné shrnutí co objednáním Magických Afirmací získáte:

Neexistuje žádné riziko...

Nad to vše, co od nás získáte, se nevystavujete žádnému riziku, protože celý balíček je chráněn neprůstřelnou 30ti denní zárukou spokojenosti. 

garancespokojenost pozitivní afirmace MAGICKÉ AFIRMACE: Pozitivní Afirmace na každý den, které Vám rozsvítí...

Formulář k dokončení objednávky, se nezobrazuje správně? Klikněte ZDE

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zažíváte potíže při platbě? Kontaktujte nás prosím

Udělejte krok ke svému Životu bez Omezení & Hranic:

Dokončete svou objednávku...

Potřebujete pomoc nebo poradit?

Napište nám. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.