Začátkem minulého týdne jsem vedl skvělý rozhovor s mým přítelem Seanem. Cítil ve mně nějaký stres, strach a tlak a rozhodl se, že se mě na to zeptá. Zpočátku jsem nebyl příliš otevřený tomuto rozhovoru – cítil jsem se trochu souzen a šel do defenzívy (což je pro mě obvykle znamením, že se někdo dotkl něčeho, co bych opravdu měl poslouchat).

Podstatou Seanovy zpětné vazby bylo, že se mu nezdálo, že mám potěšení ze všech těch úžasných věcí, které se právě teď dějí v mém životě a mém podnikání. Měl pocit, že pořád „tlačím na pilu“, abych všechno udělal, místo toho, abych věřil, že všechno dobře dopadne, a slavil vše, co se děje. Je ironií, že jeho názor je jádrem mé práce. Jak se říká, často učíme nejlépe to, co se nejvíce potřebujeme naučit.

Další zpětná vazba

Ráno následující po našem rozhovoru jsem poslouchal audio verzi knihy Wayna Dyera, Inspiration: Your Ultimate Calling. V tomto programu Wayne říká, že naším cílem v životě je, abychom byli „inspirováni“ tak často, jak je to jen možné. Jeho definice pro inspiraci je být „s duchem“ (připojeni k Bohu / Duchu). Když jsem poslouchal program a přemýšlel o svém rozhovoru s Seanem a jeho přesném posouzením, jak jsem se v poslední době cítil a jednal, najednou mi to došlo… Fungoval jsem, jako bych byl úplně sám.

I přesto, že mám krásnou, milující ženu, úžasnou holčičku, rodinu a přátele, kteří mě milují, klienty, se kterými rád pracuji, a vztah s Bohem, který je pro mě velmi důležitý, často mám pocit, že je pouze na mně, abych získal všechny důležité věci ve svém životě, a zejména ve své práci. Zatímco na tom je něco pravdy, a to hlavně vzhledem k tomu, že jsem si nastavil svou firmu jako „one-man-show,“ zapomínal jsem na Boha / Vesmír. Sean a Wayne mi připomněli, že čím víc využívám svého spojení s Bohem a Vesmírem, tím víc si to budu užívat, tím snazší bude dělat to, co dělám, a tím méně tlaku a stresu budu pociťovat.

Otevřete se pro život!

Můj život se najednou změnil

Od středečního rána jsem se cítil úplně jiný. Byla ve mně lehkost, elán a klid, které jsem necítil po několik měsíců. Došlo k jemnému posunu, který ale byl hluboký. Podle zkušeností s tímto typem posunu (u mě i jiných) v minulosti se samozřejmě kolem mě začala objevovat spousta úžasných věci – lidé, příležitosti a další.

Domnívám se, že se dokážete stotožnit s pocity stresu, tlaku nebo strachu. Také se domnívám, že ve vašem životě jsou období, kdy se cítíte sami nebo odpojeni od Boha / Ducha. Bůh není abstrakce, teorie, nebo nějaký starý muž na nebi, který (jako Santa Claus) rozhoduje, zda jsme byli dobří nebo špatní. Bůh je univerzální síla a energie, která proudí skrze nás, kolem nás, a všude. Jsme všichni kousky Boha a můžeme během chvilky proniknout do Jeho energie a ducha.

Když si myslíme, jak se někdy stává mně, že to, co se děje, je pouze na nás a že musíme dělat všechno sami, zapomínáme, kdo skutečně jsme – duchovní bytosti s lidskou zkušeností (pokud použijeme přehnaně používaný výraz).

Pár otázek k zamyšlení

Co můžete dnes udělat, abyste si připomněli, že nejste sami? Co můžete udělat pro to, abyste byli „s duchem“? My všichni máme něco, co děláme, postupy nebo lidi, kteří nám pomáhají dostat se do spojení s našimi srdci, našemi vášněmi a naším duchem. Chtěl bych vás vyzvat, abyste se obklopili lidmi, věcmi a situacemi, které vám umožní být a duchem co nejvíce – dnes a každý den. Udělejte si čas v klidu meditovat, modlit se, jít na procházku, spojit se s rodinou, nebo dělat cokoliv jiného, ​​co přináší ducha do vašeho života a lásku do vašeho srdce. Když to uděláme, můžeme si uvědomit, že nejsme sami a že naše životy jsou vedeny a podporovány krásným a duchovním způsobem.

Napsat komentář