Cítíte hluboké Naplnění & Uspokojení když Pomáháte

druhým lidem Posunout se kupředu a Vítězit?

Poradce Kouc Konzultant Mentor Osobni rozvoj Podnikatelsky rozvoj konzultant Chcete pracovat jako Poradce, Kouč, Konzultant Osobního a Podnikatelského Rozvoje nebo Mentor?

Zajímalo by Vás jak tuto svou Vášeň transformovat na Podnikatelský Záměr,

Rozjet svůj Projekt v oboru Osobního a Podnikatelského Rozvoje a přitom

všem cítit skvělý pocit z toho, že Pomáháte dalším lidem Vítězit?

A ještě si k tomu přijít na zajímavé peníze?

ZAČNĚTE mnohem Snadněji, Rychleji & bez Stresu...

👉 Pomůžeme Vám Krok za Krokem Rozjet Vaše Podnikání...

Mnohem Rychleji Najít Vaše Vysněné KLIENTY 👌

& Vytvořit si několik Zdrojů Příjmů... 💰

Poradce Kouc Konzultant Mentor Osobni rozvoj Podnikatelsky rozvoj 1 konzultant Chcete pracovat jako Poradce, Kouč, Konzultant Osobního a Podnikatelského Rozvoje nebo Mentor?

Obor osobního a podnikatelského rozvoje je jednoduše úžasný...

Pracujte v něm jako Poradce, Kouč, Konzultant a nebo Mentor

Řekněte – v jakém jiném oboru lidské činnosti může člověk pracovat sám na sobě, rozvíjet se a sobnostně i profesně růst a spolu s tím pomáhat posouvat se kupředu i dalším lidem a pomáhat jim překonávat jejich omezení, pochyby i strachy… 

A cítit u toho tak hluboké uspokojení a naplnění – jak z vlastních posunů a růstu, ale zároveň i
z posunů a růstu druhým lidem – zejména když Vaše pomoc generuje výsledky mentálních změn, které můžete pozorovat doslova přímo před zraky svých očí…

Nemluvě o respektu okolí a příjmu, který to přináší.

Na druhou stranu...

Začít podnikat v oboru osobního a podnikatelského rozvoje jako Poradce, Kouč, Konzultant a nebo Mentor, může být rovněž velmi náročné…

A přitom toto je jen několik příkladů potenciálních problémů a výzev, kterým může člověk v reálném světě čelit, když se rozhodne začít podnikat v oblasti osobního rozvoje. 

Jak to vyřešit, abyste mohli dělat to, co milujete a přitom

se nemuseli obávat, že nevyděláte dost na pokrytí nákladů

a nebo nebudete mít dost času na sebe a svou rodinu?

Potřebuje zefektivnit procesy a zjednodušit svou cestu...

Když je člověk na začátku jakéhokoliv podnikání a nemá dost znalostí či zkušeností a nebo ještě něco neumí, je moudré najít si někoho, kdo může pomoci… 

Někoho, kdo má výsledky a zkušenosti, o které je ochoten se podělit a na koho se můžete obrátit kdykoliv, když je potřeba a probrat s tímto člověke vše to, co potřebujete a díky tomu zefektivnit procesy a zjednodušit si tak hned na počátku svého podnikání v osobním a podnikatelském rozvoji svoji cestu… 

Protože být na všechno sám, je vždy náročné. 

Se správným vedením, podporou, mentoringem a odbornými znalostmi, však lze všechny výše uvedené výzvy a potenciální problémy překonat a vybudovat opravdu úspěšné podnikání v oblasti osobního a podnikatelského rozvoje a mnohem rychleji zrealizovat jako Poradce, Kouč, Konzultant nebo Mentor své sny, cíle a vizi…

Ale zároveň tak budete schopni pomoci řádově většímu počtu lidí, než když na to jste sami.  Nemluvě o tom, že dosáhnete svého úspěchu mnohem rychleji. 

Spojíme-li své síly, akceleruje to Váš úspěch a výsledky...

Jestliže jste začínající poradce, kouč, konzultant nebo mentor a chcete mít úspěšné podnikání v oboru osobního a podnikatelského rozvoje, pomůžeme Vám akcelerovat Váš úspěch… 

Jako ostřílení podnikatelé, obchodní kouči a mentoři víme, co je potřeba k úspěchu v konkurenčním světě koučování a mohu se s Vámi podělit o své znalosti a zkušenosti.

Když se dáme do spolupráce, získáte přístup k nejmodernějším strategiím a taktikám, které vám pomohou vybudovat ziskový koučovací a poradenské podnikání od nuly. Naučíme Vás, jak snadno vytvářet působivé nabídky, budovat loajální publikum a prodávat své služby.

Rovněž Vám pomůžeme rozvíjet Váš jedinečný pro-klientský přístup a komunikační styl, abyste se zcela odlišili od konkurence a skutečně pozitivním způsobem ovlivnili životy velké řádky Vašich klientů.

To však není vše – začneme-li spolupracovat, budete moci využít různé nástroje, jenž budete mít automaticky k dispozici a přinese Vám to mnoho výhod… 

O které se například jedná? 

Dokonce Vám pomůžeme sestavit osobní krokový plán pro úspěch...

Každé podnikání potřebuje plán… A jakýkoliv plán je lepší než žádný…

Podnikatelský plán pro úspěch potřebuje obsahovat Vaše cíle, strategie, marketingový a finanční pohled a další důležité informace, jako třeba výsledky průzkumu trhu, díky kterým pochopíte aktuální trendy a získáte určitou představu, jak funguje Vaše konkurence, jaké produkty či služby poskytuje a za jakou cenu… 

Rozhodnete-li se pustit do podnikání v oblasti osobního a podnikatelského rozvoje spolu s námi, pomůžeme Vám sestavit Váš vlastní unikátní plán pro Váš úspěch, který můžete rovnou využít a začít naplňovat a skrze který se Vaše sny stanou skutečností. 

Jestliže jste připraveni posunout svůj koučovací byznys na další úroveň, je čas spojit naše síly. A velmi rychle se dostat k výsledkům, které hledáte.

Nepromarněte svůj potenciál – kontaktujte nás ještě dnes a splňte si své sny.

PS: Co mají společné nejúspěšnější Poradci, Kouči, Konzultanti a Mentoři?

Spoléhají na podporu odborníků a týmu lidí, kteří jim pomáhají dosáhnout jejich cílů…

Ať už chcete zvýšit své příjmy, zlepšit své dovednosti nebo posunout své podnikání na další úroveň, spolupráce s námi Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů rychleji a efektivněji.

Jako odborníci na osobní a podnikatelský rovzoj, online marketing a prodej Vám pomůžeme rychleji rozvíjet Vaše podnikání. 

Díky našemu know-how a zkušenostem Vám dokážeme navrhnout a spustit online marketingovou strategii, která Vás odliší od konkurence a přiláká ideální zákazníky.

Spolupracujme jako tým. Získejte náskok před svou konkurencí a vybudujte si své úspěšné podnikání v oboru osobního a podnikatelského rozvoje. 

Kontaktujte nás ještě dnes. Ukážeme Vám, jakých výsledků můžeme společně dosáhnout!

Kdo Vás na Vaší cestě může doprovázet?

Podpoří Vás ti nejpovolanější z nejpovolanějších...

Ing. Robert Slovák

Poradce, Konzultant, Kouč, Mentor,

Robert velmi rád pracuje s lidmi, kteří milují osobní a podnikatelský rozvoj a zároveň mají touhu, vášen i ambicí rozjet něco vlastního a postupně vybudovat vlastní úspěšné podnikání. 

Často asistuje s přenastavením zaměstnanecké mentality na mentalitu podnikatelskou, pomáhá s překonáním osobních strachů, omezení, pochyb a obav a se zlepšením postoje.

Rovněž své klienty vede ke zlepšení komunikace
– ať už té v offline světě tak i té na internetu.

Robert Vám pomůže jak s rozjetím vlastního podniku  v oboru osobního a podnikatelského rozvoje, tak s online reklamou, vytvořením osobní značky a marketingem, který přinese reálné zákazníky, prodeje, peníze i výsledky. 

Své znalosti, zkušenosti a motivaci předává:

Petr Štěpánek

petr stepanek konzultant Chcete pracovat jako Poradce, Kouč, Konzultant Osobního a Podnikatelského Rozvoje nebo Mentor?

Petr byl jedním z prvních, který položil první základy osobního rozvoje v Čechách a na Slovensku. 

Založil totiž historicky první portál osobního rozvoje v České Republice a na Slovensku a poté z USA do našich zemí přivedl film The Secret (Tajemství). 

Dnes mimo jiné pečuje o odkaz Napoleona Hilla, autora světového bestselleru Myšlením k bohatství, která je často pokládána za bibli osobního rozvoje. 

Nyní se věnuje  rozšiřování odkazu Napoleona Hilla a přidružených projektů Proctor-Galagher Instuitutu a studiu a vyučování síly vděčnosti.

Petr je skvělý mentor, který má obrovský nadhled a je schopen se na problémy podívat z nevšedních úhlů pohledu a přinést nestandardní řešení… 

Své znalosti, zkušenosti a motivaci předává:

Tyto 2 neobyčejné Mentory chcete mít

opravdu ve svém Master Mind týmu...

Chcete spolu s námi změnit svět a pomoci

dalším lidem transformovat své životy?

Přečtěte si následující krátké shrnutí, co Vám to přinese...

Chcete pomáhat druhým lidem zlepšit jejich život?

Líbí se Vám to? Vyplňte formulář níže... 

S čím Vám budeme nápomocní a přínosem?

Líbí se Vám to? Vyplňte formulář níže... ​

Co dále Vám spolupráce s námi přinese?

Líbí se Vám to? Vyplňte formulář níže... ​

Spojme se & Proberme detailněji

všechny možnosti spolupráce...

Chci být Poradce, Kouč, Konzultant či Mentor Osobního a nebo Podnikatelského Rozvoje...

Vyplnit Formulář & Získat více informací...