Přichází rok VODNÍHO HADA

Stejně jako u nás i v Číně a dalších asijských státech je konec roku spojován s životními změnami, novým začátkem a přerodem energie.
Podobně jako u nás se sejde rodina a přátelé, oslavuje se, jí se dobré jídlo, tančí, noční nebe rozzáří ohňostroj.

Na rozdíl od nás slaví Číňané nový rok až na jaře…

Původně byl také nazýván  Svátky jara. Datum těchto oslav není pevné, každoročně se mění podle lunárního cyklu.

V roce 2013 připadá toto datum na jedenáctou hodinu večer 9. února.

Podle čínské tradice v tomto okamžiku předává svou vládu nad rokem Vodní Drak (který vládl roku 2012) Vodnímu Hadu.  

S touto energetickou změnou se spojuje řada rituálů, oslav a samozřejmě i úprav energií v bytě a firmě. Každý Číňan dobře ví, že této změně je nutné se přizpůsobit a chce-li být nadále zdravý, úspěšný a posílit rodinné vztahy, tak je potřeba zvolit vhodné „léčebné prostředky“.

 

O tom jak probíhají slavnostní průvody a oslavy čínského nového roku máme již dobrou představu z televize. To co nevidíme jsou přípravy a změny, které probíhají v domovech a firmách.

V tomto období každý dbá na obnovu energií ochranných bůžků FU, LU, ŠOU, výběr těch správných ochranných a posilujících předmětů a celkovou očistu a aktivaci energie. 

Pečlivé přípravy jsou nezbytné…

Díky nim je možné si zajistit hladký vstup do nastávajícího roku, dostatek peněz, pevné zdraví, dobré rodinné vztahy a štěstí.

Sílu umění Feng Shui využívají jak obyčejní lidé, tak velké s úspěšné firmy na celém světě. A patří mezi ně řada z těch nejznámějších – Sonny, Mac Donald, Honda …

Možná může Feng Shui prospět i vám.

Stačí se zamyslet nad tím, co si v nastávajícím roce přejete a co je potřeba posílit. Potřebné informace najdete na internetu nebo přímo na seminářích zaměřených na toto období.

V roce 2013, roce VODNÍHO HADA můžeme čekat významnou změnu energií…

Na rozdíl od extrovertního Draka, který poukazoval na aktuální dění a jeho nedostatky nás nyní čeká období zpracování získaných informací a jejich transformace.

Podrobnější předpověď na rok Hada najdete v lednu na našich webových stránkách.

Můžete se také zúčastnit lednového semináře, kde se naučíte jak aktivovat energie, posílit oslabené oblasti a získáte potřebné nástroje k dosažení plánovaných cílů.

Přeji Vám hezký den a úspěšný rok 2013

Rozšiřte Informace sdílené v článku: Zanechte Komentář...

Napsat komentář