Změnit fotku v záhlaví
Změnit fotku v záhlaví

Žena sama sebe, jako ženu, vnímá očima otce, ženství se však učí od matky.

Mým posláním a velkou životní vášní je pomáhat ženám býti ženami.                                         Spojit se se ženami svého rodu z matčiny strany, otevřít se životadárné energii proudící napříč celou ženskou linií. Uzdravit vztah s matkou, znovu se cítit přijímána a milována.  Jen tak se narovná naše sebe-vědomí, sebeúcta. Jen tak přestaneme hrát naše hry, abychom se zalíbily okolí a to nás mělo rádo. Jen tak můžeme začít tvořit svůj vlastní život.

Moje cesta osobního rozvoje započala, když mi bylo třicettři a chtěla jsem skočit z mostu. Cítila jsem se sama, opuštěná, nemilovaná, nešťastná, neúspěšná. Neměla jsem nikoho, všichni moji blízcí zemřeli, zůstala mi jen dcera. Kvůli ní jsem našla sílu žít dál a bojovat. Postupně jsem potkávala lidi, kteří mě pomohli a já se začala pomalu skládat dohromady. A stal se zázrak. Postupně jsem navázala dávno zpřetrhané nitky vztahu s mým tátou.  Skutečným průlomem však bylo uzdravení vztahu s mojí mámou. Postupně jsem odhalovala traumata, která byla hodně hluboko ukryta v mém podvědomí. A opět zázrak - zmizel pocit, že nejsem milována! A tak vznikl prostor bez tlaku  a dokazování jaká jsem dobrá. A já se velmi těším, že i já mohu dát ostatním ženám prostor, aby se mohly cítit  milované a příjímané.                                                                                                                                                                  

Pro svoji práci využívám koučink, kineziologii, rodinné konstelace, voice dialogue, hloubkovou dotekovou masáž na uvolnění emocí. 

Jsem tvůrkyní nejen ebooku Jsem žena!?! aneb jak pochopit sebe sama, kterou si stáhlo více jak 1200 žen, který je ke stažení na mém webu, workshopu Vše o mé matce a zážitkového workshopu přechodu přes žhavé uhlí pro ženy Bohyně ohně, cd pro ženy Síla odpuštění a Moc sebevědomí. Dále publikuji články na webech Ženy ženám, pozitivní rozvoj, osobní rozvoj.

Stav tohoto uživatelského účtu je Schválené