Change your cover photo
Para99
Change your cover photo

Umění žít. Dovednost, kterou se každý z nás snaží během svého života osvojit a dále ji rozvíjet. Ale ne každý o tom takto přemýšlí. Proto se mnohdy mnozí honí za nepodstatnými věcmi a uznávají hodnoty, jimiž nikdy nezískají skutečný pocit štěstí. Spokojenosti, uvolněnosti, kdy necítí nedostatek, závist a ani jiné negativní emoce.
 
Jmenuji se Jan Paroubek a věnuji se osobnímu rozvoji. Pokud se člověk nedovede radovat, uspořádat si priority, těšit se, vážit si toho, co má nebo toho, co pro něj někdo udělá, pak bude jeho život plný strádání a neustálého ohlížení se za tím, co mu schází s téměř nulovou šancí, že se to někdy zlepší.
 
Píšu články a nabízím osobní konzultace. Stejně jako je možné zlepšovat se ve sportu, kariéře a finančně růst v práci, lze rozvíjet i vlastní osobnost. To kým jsme. Z čeho budeme mít radost, co nás bude naplňovat, jakou důležitost budeme přikládat jednotlivým částem našeho života a v neposlední řadě i umění si říct: „Tohle nikam nevede, raději budu svůj čas věnovat něčemu jinému“.
 
Více o mých konzultacích zjistíte na webu: nejlepsicesta.cz
 
Zabývám se finančním vzděláváním: píši články a vydal jsem knihu Nebuďte kořistí a začněte bohatnout
 
Přidejte si mě na FB a buďte první nejen u mých článků: můj FB

This user account status is Approved

 

Jan Paroubek 30 srpna, 2017