Změnit fotku v záhlaví
Změnit fotku v záhlaví

Věra Tomisová
malířka, terapeutka, milovnice koček
Díky rozmanitým životním zkušenostem a duchovní praxi v tomto životě a zajisté i jako důsledek životů minulých, se mi v lednu  2011 otevřela možnost malovat harmonizující, energetické a léčivé obrázky.
Mohou pomoci zpracovat lidem různé potíže a bloky, pochopit současnou situaci, zklidnit i léčit.
Můžete si je zakoupit pro zútulnění domova, k meditaci nebo s nimi pracovat jako s kartami.

Celou galerii obrázků s možností výběru všech možných rozměrů, naleznete zde :
http://obrazky.celeborn.cz/shop

V životě mě nejvíce ovlivnilo učení manželů Tomášových, které mě přivedlo k vnitřní praxi duchovní cesty. Tuhle skutečnost považuji opravdu za rozhodující. Jako doplnění přišla v posledních letech Esoterní škola pana Ing. Pavla Kozáka – praxe vnější duchovní cesty formou práce v krajině a praktické zážitky i zkušenosti, které odtud pramení, jsou mi velkou oporou.

Přijměte pozvání do obrázkové galerie, aby vás mohla navést k nalezení té vaší Cesty
Na té mé je propojení s přírodou, Matkou zemí i Otcem Vesmírem. Kam nás vede srdce, tam směřuje i energie vývoje, změny, duchovního rozvoje. Opouštíme mysl, abychom v tichosti pootevřeli vrátka, která nás vedou do hloubi našeho srdce. Tam poznáváme sami sebe, hluboce se měníme a jdeme tak cestou lásky, transformace, souznění s přírodou i Vesmírem. Jsme to my, kdo mění svět i sám sebe.

Chcete-li kráčet kousek cesty společně, podívat se do svého nitra a hluboce proměnit svůj život, budu Vám průvodkyní, která s láskou a něhou v srdci naslouchá, pomáhá chápat věci skryté a objevit vnitřní touhy Vaší duše.

S láskou Věra Kočka

Ing. Arch. Věra Tomisová,
brněnská malířka s trefnou přezdívkou „Kočka“.
Věra maluje „v plynutí“ a napojení, při kterém cítí velkou oporu a energii. Obrázky vznikají, když uzraje jejich čas. Malování je pro Věru darem Vesmíru a zároveň očistným a učebním procesem. Energie jejích obrazů harmonizují a přetvářejí vnitřní nastavení člověka tak, aby se mohl vracet ke své přirozené podstatě. Tématy obrazů jsou ženské archetypy, mateřství, silová zvířata, esence aj. Výjimečné jsou její obrazy abstraktní a duchovní.

Stav tohoto uživatelského účtu je Schválené

 

Věra Tomisová 30 srpna, 2017