Change your cover photo
Change your cover photo

TRÁPÍ VÁS ÚNAVA? STRES?

Máte pocit, že nevíte, kde Vám hlava stojí, a rádi byste se trochu zklidnili?
Chtěli byste ztišit svou mysl i své emoce?
Toužíte po tom mít více energie , abyste se mohli věnovat kromě práce i tomu, co Vám dělá radost?
Více bdělosti vnímat, co vše Vašemu tělu i Vám samotným ubližuje?
A více síly a sebelásky poskytnout sami sobě ten uzdravující prostor a čas??

ANO? PAK MÁM PRO VÁS ŘEŠENÍ.

Není instantní. Není to jedna pilulka. Je to spíš cesta, která je tím víc obohacující, čím dále a hlouběji se do prostoru sebe sama vydáte. Krůček za krůčkem. Větší vnitřní klid, více energie, více radosti. A také více odvahy čelit životu takovému, jaký je. Krůček za krůčkem.

A V ČEM TO VŠECHNO SPOČÍVÁ?

Sama již roky cvičím čchi-kung, styl Orla v hnízdě , který mi dal v těchto oblastech tolik, že jsem se rozhodla předávat toto umění dál.
Čchi-kung je staré čínské cvičení - pomalé uvolňující pohyby, speciální energetizující postoje a různé uklidňující praxe práce s myslí (vizualizace, meditace). Čchi-kung pracuje na úrovni těla, mysli i energie a pomáhá nám onu životodárnou energii v těle uvolnit a rozproudit a také načerpat.

NIKDY JSTE O ČCHI-KUNGU NESLYŠELI?

To je ale velká škoda! Co takhle si něco o něm přečíst? Třeba přímo tady: https://zitjak.wordpress.com/2014/01/29/co-je-to-vlastne-ten-cchi-kung// ? Nebo v mých článcích na Životu bez hranic nebo na mém blogu Žít je umění ( http://www.zitjak.wordpress.com )? Orel v hnízdě je každodenní součástí mého života, na blogu se o něm a o jeho účincích na mé zdraví, na mou mysl, na mé emoce a celkově na mé vnímání světa hodně zmiňuji.

This user account status is Approved

 

Zuzana Skotáková 30 srpna, 2017