Rok 2014 – rok Dřevěného Koně

Podle tradičního čínského kalendáře vstupujeme 31. ledna 2014 do nového astronomického roku, který bude ovládán DŘEVĚNÝM KONĚM (Jia Wu). V čínské verzi je příchozí rok datován jako rok 4712. Dřevěný Kůň se po šedesáti letech opět ujímá vlády.

Rok DŘEVĚNÉHO KONĚ je spojován s aktivním jang a slibuje opravdu divokou jízdu. Abychom se udrželi v sedle, je dobré se na ni co nejlépe připravit.  Bude to rychlý rok plný změn obzvlášť v kariéře a bude nás nutit přizpůsobit se různým přelomovým situacím. Je to také rok podporující kreativitu, kterou budeme k jeho zvládnutí opravdu potřebovat.

Hlavním tématem roku budou zvraty a naše schopnosti se jim přizpůsobit. Rok 2014 charakterizuje dynamika, kreativita, tvořivost a změna. To, co je skryté, vychází navenek.

Expanze v kariéře, podnikání i vztazích by měla být hladká, jednoduchá a plynulá. Aby se tak opravdu stalo, doporučuji vám zkontrolovat si předpověď pro vaše znamení zodiaku dříve, než se rozhodnete přijmout zásadní rozhodnutí.

Podobně jako v roce Hada bude finanční situace poněkud nestálá, i když jisté zlepšení lze očekávat.

V tomto roce nás čeká rychlé životní tempo a velké pracovní nasazení.

Přicházejí nové vize i velké plány, které mají vynikající šance na prosazení a reální možnosti přinést úspěch a uznání.

Rok Dřevěného koně je nakloněn podnikání v oblastech reklamy a propagace, rok, kdy se můžete proslavit, získat pověst vynikajícího odborníka, uspět ve vědě a výzkumu a nakonec také rok nových začátků a úspěšně zrealizovaných projektů. K tomu, abyste z těchto energií vytěžili maximum, je nutné vymezit si hranice a vytvořit fungující systémy.

Jako každý rok jsem pro vás připravila kompletní předpověď k nastávající energetické změně. Veškeré informace najdete na webových stránkách v sekci Astrologie. Jako vždy vás čeká celková charakteristika roku, předpověď vlivu Létajících hvězd i rozbor situace jednotlivých znamení. Tento rok jsem pro vás připravila také harmonizační sety sestavené na míru pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Najdete je v sekci Novinky.

Mějte na paměti, že ať je předpověď roku 2014 pro vaše znamení lepší nebo horší, vždy jste pány svého osudu. Jakákoliv prognóza nemůže nahradit vaše osobní rozhodnutí a ani to, jakým způsobem se bude váš život a štěstí rozvíjet díky vaší osobní práci. Myšlenky zde uvedené jsou určeny pro vaši informaci a lepší orientaci v každodenním životě.

Také pro vás připravuji články o tradičních rituálech spojených s nástupem nového roku, které se v Číně praktikují již po tisíciletí. Možná se vám některý z nich zalíbí a stane se i vaším rituálem. O zveřejnění vás budu informovat.

Přeji vám i vaší rodině hodně zdraví, lásky štěstí a prosperity.
L. Djemelová

Rozšiřte Informace sdílené v článku: Zanechte Komentář...

Napsat komentář