Jaká je síla Vašeho rozhodnutí?

Síla rozhodnutí

Je až neuvěřitelné, co všechny úspěšné lidi spojuje, sleduji v poslední době videa a webináře několika úspěšných lidí jako např. Pavla Říhu, Tomáš Lukavce, Davida Kirše a jiné jim podobné lidi, a opravdu mají jedno společné. A to je začátek jejich podnikání….

Všichni prošli svojí určitou životní krizí, ať už v dětství neměli co by potřebovali, nebo přišla osobní krize, závažná nemoc, rozvod či ztráta milované osoby, ale  všichni se  změnili  daný okamžik ve svůj prospěch, jak nejlépe uměli. Odrazili se od dna svých černých myšlenek.

Ptám se sama sebe, musí to tak být, abychom mohli vstát a znovu se na svět dívat jinak, nesobecky, abychom prozřeli a viděli to co jsme předtím neviděli?

Anebo je i jiná cesta poznání.

„Lidí a věcí si začneme vážit, až o ně přijdeme, anebo si začneme uvědomovat, že o ně můžeme přijít“

Je to tak, v mém životě bylo hodně zvratů a hodně osudových rozhodnutí. V současné době mám všechno, co jsem si jako malá holka vysnila, ale….

mám pocit že žiji za sklem, v kleci, ve svých myšlenkách a stále sním o dovolené v luxusním hotelu, o možnosti podnikat nezávisle na čase a na místě kde se nacházím…

Svůj čas prodávám zaměstnavateli, místo toho abych byla s dětmi.

Můj manžel  dělá to stejné, s tím, že se omlouvá, že on je hlava rodiny a má potřebu nás zabezpečit, ale vůbec na nás nemá čas. 

Stojí nám tohle všechno k tomu, abychom byly spokojení, anebo je i jiná cesta jak zabezpečit rodinu, a přitom netrávit tolik hodin v práci?

Vydělat na dovolenou a život s finanční jistotou, že nebudeme žít od výplatyvýplatě?

Rozhodnutí změnit svůj život, nebylo jednoduché.

Začala jsem si uvědomovat, že jsem jak feťáci, kteří se nemohou dočkat další dávky – peněz. Pořád se bojíme vystoupit z řady, protože se to přece nedělá, a taková to přesvědčení máme v sobě.

Začala jsem na nich pracovat a z řady vystoupila, nesouhlas mého okolí mě srazil na kolena.

Začala jsem měnit sama sebe, abych dosáhla svého života bez hranic.

Líbil se Vám můj článek sdílejte ho s přáteli.

 Inspirací k jeho vytvoření se stala kniha Magická slova mistrů života, kterou si můžete stáhnout zde.

Rozšiřte Informace sdílené v článku: Zanechte Komentář...

Napsat komentář