Vánoční harmonie s Feng Shui 1.

Vánoce se nezadržitelně blíží. A přiznejme si, že pro mnoho z nás jsou stále velmi stresujícím obdobím.

Připravila jsem proto pro vás sérii FENG SHUI tipů jak vytvořit klidnou harmonickou energii a vyrovnat se tak snáze s nároky tohoto období. Podíváme se společně na několik možností, které nám pomohou zmírnit stres a dovolí nám naplno prožít toto nádherné sváteční období.

Feng shui doplňky se samozřejmě hodí i jako vynikají dárky pod vánoční stromeček. Nejen, že své blízké obdarujete krásným a zajímavým předmětem, ale navíc společně s dárkem vstoupí do domova obdarovaného síla, energie a požehnání, které v sobě tyto předměty nesou.

Postupně vám odhalím pět jednoduchých tipů, které vám pomohou klidně projít tímto obdobím a vytvoří ve vašem domově klidnou, šťastnou a vyrovnanou atmosféru.

TIP č. 1 – Pro vytvoření skvělého Feng Shui použijte barvy vhodné pro tuto sezónu

Zima je nejchladnějším obdobím roku. Převládá studená bílá barva, nebe je šedé, stmívá se brzy, prudce se ochladilo. Toto všechno oslabuje naši energii. Přišel čas na posílení prvku Oheň. Je nezbytné vnést jeho energii do našich domovů. Zlatá a červená barva, svíčky a aromalampy, spousta světla – to vše nám prospívá.

Co udělat pro skvělé Feng Shui v tomto období?

– Použijte barvy Ohně – červenou, fialovou, sytě růžovou. Energie domova se prohřeje a rozzáří a společně s ní se rozzáříte i vy. Nikdy ale nezapomínejte na rovnováhu prvků v prostoru.

 

Vyvážení barev a jejich energie v prostoru

– Pokud použijete příliš jangové barvy Ohně, což se může v tomto období stát velmi snadno, hrozí vám emocionální výbuch nebo hádky. Dbejte proto o její vyrovnání chladnějšími barvami. Použijte barvy kovu – stříbrnou a bílou.

 

Modrobílé vánoce

– Modrá a bílá barva (barvy Vody a Kovu)vám pomohou ve vašem domově vytvořit pocit klidu a rovnováhy.  Pomohou vám také lépe se vyrovnat se záplavou Ohně ze svíček, vánočních světel a červené barvy. Vyhnete se tak stresu a výkyvům energie, které obvykle provází konec kalendářního roku.

 

Feng Shui dárky

– Feng Shui dárky, jsou dárky s pozitivní energií navíc. Pomozte svým přátelům a rodině přilákat do života zdraví, lásku, hojnost, klid a bezpečí.

Po staletí jsou vánoce náročným a stresujícím obdobím. Použijte proto nástroje, které vám přináší Feng Shui a vytvořte pro sebe a svou rodinu klidně prostředí plné harmonické energie.

A pokud nevíte, zda existují pravidla Feng Shui pro zdobení a umístění vánočního stromku, můžete se těšit na pokračování této série.

 

Přeji vám skvělé Feng Shui

LD

Rozšiřte Informace sdílené v článku: Zanechte Komentář...

Napsat komentář