Vánoční harmonie s Feng Shui 4.

Čas běží, rolničky cinkají a pomalu bude potřeba začít balit dárky.

V minulých dílech tohoto seriálu jste se dočetli, jak vybrat ideální místo pro vánoční stromek. Jaké barevné kombinace jsou nejlepší. A také o blahodárné energii svíček, jejich výběru a vhodných místech, kde je zapálit.

Víte, že pokud chcete být obklopeni pozitivní a šťastnou energií Feng Shui, je potřeba o její kvalitu náležitě pečovat. Jen tak může být silná a vyrovnaná.

Tak máme správně vybrané místo, krásné barvy a jemné světlo svíček. Co tomu ještě chybí? Snad už jen vůně.

Vzpomínáte na dětství? Na vůni hořících františků a purpury na babiččině plotně? Na to, jak tato vůně ohlašovala blížící se sváteční dny? Právě tato charakteristická vůně jakoby potvrzovala příchod klidu a pohody těchto rodinných svátků.

A právě vůní se týká TIP č.4

Dnes už není nutné (na na indukčních varných deskách ani možné) nechat hořet purpuru. Oproti dobám minulým máme poněkud větší výběr a to nejen vůní, ale i jejich podob, nejen známé purpury a františky, ale také aroma oleje, vonné tyčinky a prostorové difuzéry.

Vůně doslova vytváří atmosféru prostoru. O jejím vlivu nelze pochybovat. Jinak by se vám p

Feng Shui - vůně.

řeci nezačaly sbíhat sliny, když se otevřou dveře pekárny, okolo které procházíte a vy ucítíte vůni čerstvého chleba. Každý prostor má svou charakteristickou vůni. A ta by měla jeho energii podporovat.

Za vynikající považuji použití čistých, přírodních éterických olejů nebo aroma tyčinek. Kvalitní esence v nich obsažené zvyšují vibrace prostoru a posilují ho.  

Správně vybraná vůně nám pomůže navodit vhodnou atmosféru. A vůně vánoc? To není jen maminčino cukroví a jehličí bohatě ozdobeného stromku. Patří sem vůně pomerančů, citronu, skořice nebo hřebíčku.

Možná máte svou vlastní oblíbenou vůni. Nebo ještě nevíte, která vy byla v tomto období ta pravá. Zkoušejte, vybírejte a provoňte svůj domov. Vyberte jednu vůni, která ovládne celý prostor, nebo speciální pro každou místnost zvlášť. Je to jen na vás. Hrajte si a užívejte si bohaté vánoční aroma s každým nádechem. 

Přeji vám klidné a šťastné prožití vánoc.

LD

Rozšiřte Informace sdílené v článku: Zanechte Komentář...

Napsat komentář