28 českých pdf ebooků – stáhněte si svůj ebook zcela ZDARMA!

Stáhněte si ZDARMA Pdf eBooky, které zahrnují Různé Oblasti Osobního Rozvoje a MAXIMÁLNĚ Zhodnoťte svůj „čekací čas“ ve frontách či dopravních prostředcích…

knihy_baner_p

Hledáte ebooky, které jsou ZDARMA ke stažení pro čtení ve svém volném čase nebo pro vyplnění dlouhých chvil kdy čekáte ve frontě, v čekárně či cestujete hromadným dopravním prostředkem?

Hledáte ebooky, které můžete číst na svém stolním počítači, tabletu nebo chytrém telefonu, osobně růst a zlepšovat svůj život a to zcela ZDARMA?

Prozkoumejte elektronické knihy, které jsme pro Vás shromáždili A stáhnětě si vybraný eBook PRÁVĚ TEĎ!

Jaké ebooky pro Vás máme připraveny?

Jak-vznikaji-penizeeBook Zdarma ke stažení: Jak Vznikají Peníze…?

Změňte své myšlení o penězích a objevte cestu k Vaší finanční prosperitě!

 • Víte že více než 90% lidí, co spoří, nebohatne?
 • Víte proč 5% lidí stále více bohatne?

Patříte mezi ně? A víte jak to změnit?

Připravte se na největší přesun bohatství v historii!

Můžeme žít ve světě, kde je hojnost a nadbytek pro každého…

„Neexistuje nedostatek, avšak nedostatek je pevně zabudován ve formě peněz, které používáme.“ — Charles Eisenstein

Zjistil jsem, že můžeme žít ve světě, kde je hojnost a nadbytek pro každého.

Dále jsem zjistil, že to nelze v rámci současného finančního systému, který vytváří umělý nedostatek peněz. Naštěstí je už na odchodu. Proč tomu tak je, se dozvíte při čtení tohoto e-booku.

Už jste se někdy zamysleli nad tím, proč jen malé procento lidí stále více bohatne a zbytek se stává reálně stále chudším?

Podle mého zjištění za to mohou 2 zásadní skutečnosti:

 1. To jak bohatí myslí a
 2. jak využívají znalosti o fungování finančního systému ke svému prospěchu.

Čím více se dozvíte o tom, jak dnes funguje finanční systém a pochopíte alespoň základní souvislosti, co se nyní na finančních trzích děje, tím lépe můžete ochránit své peníze nejen před inflací, ale i před aktuálně schválenými změnami legislativy EU.

Stáhněte si ebook Jak Vznikají Peníze a zjistěte, jak Bohatí lidé myslí jinak… právě teď…

sipkaprava

Stáhnout ebook Jak Vznikají Peníze... Nyní!

 

 

muj-partak-stracheBook Zdarma ke stažení: Můj Parťák Strach… 

Svoje strachy jsem potkala, když jsem po letech odešla ze zaměstnání a začala se stavět na vlastní nohy…

Byly tu a dávaly o sobě vědět mocným hlasem hladového kojence. Asi už je nebavilo, že je tolik let přehlížím a potlačuji. Začaly mě nekompromisně ovládat a blokovat pomalu každý můj krok.

Seděla jsem si třeba v klídku doma a pracovala u počítače a najednou mě chytil běs. Pohltila mě totální nervozita. Vůbec jsem se nedokázala soustředit na to, co jsem dělala. Užívala jsem si pěkně macatý stresík…

Překvapivé na tom bylo, že ho nebylo na koho svalit. Nikdo tam nebyl a dokonce ani nikdo nevolal nebo nepsal, aby na mě nenápadně přehrál nějakou chuťovku, se kterou si neví rady.

Nezbylo, než probudit mého vnitřního výzkumníka, aby zjistil, co s tím můžu dělat.

Tak začala má dobrodružná cesta postupného přátelství se strachem.

Nějakou dobu mi trvalo, než jsem přijala objevnou myšlenku, že se od strachu mohu učit a že ho mám proto, aby mi pomáhal, ne škodil. Moţná se teď divíte nebo dokonce nesouhlasíte. Chápu to a jsem šťastná jako blecha v koţichu, ţe tuhle fázi sebepoznání uţ mám za sebou.

Své méně příjemné emoce jsem zapuzovala notnou část svého ţivota. Výsledkem byl rostoucí stres a tiché vnitřní vězení, jehoţ pevné zdi tvořil můj strach. Nakonec na tomhle podhoubí vyklíčila tučná nespokojenost.

Pokud vám to něco připomíná, zvu vás na cestu ke svobodě.

Stáhněte si ebook Můj Parťák Strach…… právě teď…

sipkaprava

Stáhnout ebook Můj Parťák Strach... Nyní!

 

stres-trema-nervozita-stracheBook Zdarma ke stažení: Setřes stres – První pomoc při stresu, trémě, nervozitě a strachu… 

Na svoji maminku si nepamatuji. Byly mi dva roky, když zemřela. S ní mi odešel pocit bezpečí. Zato byl se mnou od té doby můj tichý společník – strach. Na to si pamatuji naopak velmi dobře.

Byla jsem malá ustrašená a bázlivá holka. Bála jsem se úplně všeho. Měla jsem strach z cizího prostředí a z cizích lidí, jít někam, něco udělat nebo neudělat, stále byl se mnou. Byla jsem nervózní, netrpělivá a plná strachu, celé moje dětství byl jeden velký stres.

Jak jsem rostla, naučila jsem se ho skrývat. Byla jsem mistr přetvářky. Jen občas mě prozradily zpocené a třesoucí se ruce nebo zčervenání. Myslela jsem si, že nikdo jiný strach nemá, že jsem jediná. Nikdo totiž o něm nehovořil a zdálo se mi, že všichni kolem mě vypadali tak sebejistě.

Čím víc jsem ho přehlížela a potlačovala, tím byl úpornější, a mě stálo mnohem více sil ho maskovat. Občas zvítězil nade mnou a občas jsem se nedala. Bylo to kdo z koho, ale věkem se to zhoršovalo. Vše, co bylo neznámé, ve mně spouštělo signály strachu.

Jestliže hledáte první pomoc, jak ven z podobné situace, stáhněte si můj ebook…

Stáhněte si ebook První pomoc při stresu, trémě, nervozitě a strachu… právě teď…

sipkaprava

Stáhnout ebook Setřes stres... Nyní!

 

 

5 důvodů proč se lidé nestanou bohatí - Brian Tracy

eBook Zdarma ke stažení: 5 důvodů proč se lidé nestanou bohatí… – Brian Tracy

Položili jste si někdy otázku, proč se většina lidí v průběhu svého života nezbohatne?

A děje se tak dokonce v zemích, které jsou jedny z nejbohatších na světě a s takovými příležitostmi, které dnes máme všichni k dispozici…

Proč je tak málo lidí, kteří do důchodu odejdou finančně nezávislých?

Proč jen 10% populace dosáhne skutečného bohatství – bez ohledu na to, v jaké zemi žijí?

To znamená, že jen 10% má štěstí?  Nebo že jen 10% populace má nějaké výsady či privilegia?

Určitou dobu jsem také hledal odpovědi na tyto znepokojující otázky.

A tak jsem nakonec našel i odpovědi.

A právě dnes se s Vámi díky tomutu ebooku s názvem „5 důvodů, proč se lidé nestanou bahatí“, který právě čtete rozdělím o to, co považuji za pět důvodů, proč se lidé nestávají skutečně finančně bohatými.

Pojďme tedy bez dalších dlouhých řečí hned k prvnímu důvodu…

eBook je opět z pera Briana Tracyho – velmi úspěšného řečníka, motivátora, autora audioprogramů a několika desítek knih.

Stáhněte si ebook 5 důvodů proč se lidé nestanou bohatí…… právě teď…

sipkaprava

Stáhnout eBook 5 důvodů proč se lidé nestanou bohatí... Nyní!

 

Rozšiřte své myšlenky - getting your idea accross

eBook Zdarma ke stažení: Rozšiřte své myšlenky… Aneb jak prosadit své nápady a ideje – Brian Tracy

Celých 85% toho, čeho můžete dosáhnout ve své kariéře a také ve svém osobním životě, bude určováno Vaší schopností rozšířit Vaší zprávu (sen, vizi, nápad…) a zároveň inspirovat lidi, kterým je zpráva určena, aby ji následovali – aby tedy podstoupili konkrétní akci ve směru Vašich nápadů, idejí a doporučení.

Můžete být limitováni dalšími aspekty, jako jsou například vzdělání, kontakty a penězi, ale pokud umíte (nebo se naučíte) správně působit na druhé efektivně, minuta za minutou a hodina za hodinou se budete stávat více a více neomezenými, stejně jako Vaše budoucnost.

V tomto ebooku s Vámi budu sdílet několik myšlenek, technik a dovedností, které můžete použít k tomu, abyste akcelerovali svůj pohyb a postup směrem k efektivnější komunikaci.

eBook Vám pomůže rozptýlit 2 nejčastější mtusy, které lidé kolem komunikace mají.

eBook je opět z pera Briana Tracyho – velmi úspěšného řečníka, motivátora, autora audioprogramů a několika desítek knih.

Stáhněte si ebook Rozšiřte své myšlenky… právě teď…

sipkaprava

Stáhnout eBook Rozšiřte své myšlenky... Nyní!

 

 

 

eBook Zdarma ke stažení: Dar lásky a přátelství – aneb jak obohatit a nechat rozkvést Vaše vztahy… – Brian Tracy

Vztahy jsou kořením života.

Někdy je toto koření příliš pálivé, někdy neslané nemastné.

Udělejte něco pro své vztahy.

Existuje sedm pozitivních, konstruktivních a psychologicky proaktivních způsobů chování, které si můžete vyzkoušet a osvojit pro zlepšení Vašich vztahů – ať už se jedná o Vaše vztahy:

 • na úrovni intimní,
 • na úrovni přátel či známých nebo
 • také na úrovni profesní.

Každý z těchto následujících popsaných způsobů chování apeluje na hluboké osobní a vědomé potřeby druhých – na jejich potřeby cítit se důležitě, hodnotně a respektovaně.

Stáhněte si ebook Dar lásky a přátelství  právě teď…

sipkaprava

Stáhnout eBook Dar lásky a přátelství Nyní!

 

 

 

 

eBook Zdarma ke stažení: Objevte svůj TALENT – Brian Tracy

Benjamin Franklin jednou napsal:

„Ceníte si života? Pak neztrácejte čas, protože to je látka, ze které je život udělán.“ Hodnota čehokoliv čeho chcete dosáhnout či cokoliv co chcete získat je zpravidla určována tím, kolik svého času potřebujete investovat, abyste toho dosáhli.

Množství času, který můžete sami použít pro dosažení cílů, které jsou pro Vás důležité, je kritickým faktorem ke zvážení – a to dokonce ještě předtím, než s dosahováním svých cílů začnete.

Díky tomu, že objevíte a prozkoumáte své vrozené silné stránky, rozvinete je a využijete je na nejvyšší možné úrovni, získáte mnohem větší uspokojení a potěšení ze všeho, co děláte a také toho dosáhnete mnohem rychleji.

Rozhodnutí o tom, co chcete dělat, co jste schopni dělat dostatečně dobře, a co Vám může přinést vysoké odměny za Vaše úsilí je výchozím bodem k tomu, abyste ze sebe dokázali vytěžit maximum.

Opět vynikající ebook od světoznámého autora a trenéra Briana Tracyho.

Stáhněte si ebook Objevte svůj TALENT právě teď…

sipkaprava

Stáhnout eBook Objevte svůj TALENT Nyní!

 

 

 

eBook Zdarma – Jak odpustit? – Brian Tracy

Existují čtyři skupiny lidí, kterým potřebujete někdy ve svém životě odpustit, pokud usilujete o změnu svého dosavadního života a myslíte ji dostatečně vážně…

Odpustíte-li těmto čtyřem druhům lidí, umožníte si tak zároveň žít v plné přítomnosti – tady a teď a budete schopni si plně vychutnávat svého současného života plni radosti bez toho, aby se Vaše mysl potulovala někde v minulosti a zabývala se z dnešního pohledu nesmyslnou otázkou – Co kdyby…?

Je fakt, že svou minulost nemůžeme změnit.

Měnit můžeme pouze přítomnost či na základě své přítomnosti – tedy činů tady a teď, svou budoucnost.

Na druhou stranu, naučíte-li se odpouštět, budete schopni tvořit svůj život mnohem lépe aniž by byl zatížen starými křivdami, zármutkem, minulostí…

Ebook opět pochází od světového trenéra a speakra Briana Tracyho.

Stáhněte si ebook Jak odpustit právě teď…

sipkaprava

Stáhnout eBook Jak odpustit Nyní!

 

 

Zázrak osobní disciplíny

eBook ZDARMA: Zázrak osobní disciplíny aneb komponenta úspěchu, která dělá rozdíl mezi dobrým a skvělým…

V tomto zajímavém ebooku se slovem v názvu, který většinu lidí jednoduše vystraší – tzn. disciplína, protože to pro ně zavádí „nudou“, se naučíte jak tuto nezbytnou komponentu jakéhokoliv úspěchu zahrnout do svého života…

Proč osobní disciplína?

Vaše schopnost rozvinout zvyk osobní disciplíny bude k Vašemu úspěchu v jakékoliv oblasti, ve které jste si zvolili uspět, přispívat mnohem více než kterýkoliv jiný zvyk, který se rozhodnete vybudovat…

Osobní disciplína je totiž mistrovským klíčem bohatých…“

Nakonec to napovídá i podtitul ebooku: OSOBNÍ DISCIPLÍNA DĚLÁ ROZDÍL MEZI DOBRÝM A SKVĚLÝM…

Jak už bylo naznačeno výše – 90% lidí žádnou osobní disciplínu nemá a vyhýbá se jakýmkoliv povinnostem každý den.

 • Nicméně pravdou je, že Disciplína váží gramy…
 • Kdežto lítost v dalších letech nad tím, že život nevypadá tak, jak by mohl, váží tuny…

eBook opět pochází od skvělého trenéra, školitela a autora několika desítek knih a audio programů Briana Tracyho.

Stáhněte si ebook Zázrak osobní disciplíny a užijte si jej celý až do konce…

sipkaprava

Stáhnout eBook Zázrak osobní disciplíny Nyní!

.

Podstoupit akcieBook ke stažení: Jak podstoupit akci ke svým cílům?

V této publikaci od světoznámého trenéra a školitele Briana Tracyho, naleznete tipy a techniky, které Vám pomohou hned s prvním krokem, který je tolik nezbytný pro dosažení Vašich cílů a snů.

Naučíte se podstoupit akci či aktivitu.

 • Zdá se, že svět prostě patří těm, kteří se natáhnou a chytí příležitost oběma rukama.
 • Zdá se, že svět náleží těm, kteří raději udělají něco než nic, nebo než by si jen něco přáli nebo doufali a plánovali a modlili se se záměrem udělat něco až někdy v budoucnu – až teprve tehdy, když bude všechno dokonalé a okolnosti jim budou nakloněny…

Úspěšní lidé nejsou nezbytně ti, kteří stále dělají správná rozhodnutí…

Téměř nikdo toho není schopen bez ohledu na to, jak chytrý je.

Nicméně jakmile ti, co dříve či později budou bez pochyby nakonec úspěšní, udělají rozhodnutí, začnou se pohybovat ke svému cíli či cílům krok za krokem a začnou tak získávat zpětnou vazbu nebo signály, které jim říkají, když jsou mimo správný nebo vytyčený kurz a jsou nezbytné určité korekce.

Tak jak podstupují akci a pohybují se směrem ke svým cílům, nepřetržitě dostávají nové informace, které jim umožňují upravit plány ať už ve velkém či malém měřítku.

Stáhněte si a přečtěte ebook Jak podstoupit akci ke svým cílům…

sipkaprava

Stáhnout eBook Jak podstoupit akci ke svým cílům Nyní!

.

Seznámit je se snadnéeBook ke stažení: 5 kroků k novým obchodním partnerům, přátelstvím a vztahům, které zlepší a obohatí Váš život…

Nezáleží na tom, z jakého důvodu se chcete naučit seznamovat nebo lépe komunikovat.

Někteří si přejí systematicky rozšiřovat svojí sféru vlivu pro své obchodní aktivity.

Jiní hledají nové přátele nebo touží najít svého životního partnera.

Principy, na kterých jsem založila Školu seznamování, jsou pro každého.

 • Díky tomuto eBooku se naučíte přirozeně seznamovat, vést konverzaci a lépe komunikovat.
 • Získáte dovednosti, které zvýší Vaši společenskou přitažlivost.
 • Společně se podíváme na to, jak nastavit Vaše myšlení, aby aktivní seznamování pro Vás bylo opravdovou zábavou.
 • Pomohu Vám najít cestu ke svému zdravému sebevědomí.
 • Pro dobrou komunikaci je důležité být sám sebou.
 • Získáte schopnost snadné konverzace, která v srdcích Vašich přátel zanechá pozitivní otisk.
 • Odhalíme společně některé chyby při seznamování, ukážeme si jak je překonat.
 • Někteří mají dost příležitostí v každodenním životě, ale neuvědomují si to. Jiní potřebují najít cestu na ta správná místa, kde pro svůj záměr najdou vhodné přátele nebo partnery.

Stáhněte si a přečtěte unikátní publikaci SEZNÁMIT JE SE SNADNÉ aneb UDĚLEJTE SI Z LIDÍ PŘÁTELÉ…

sipkaprava

Stáhnout eBook Seznámit je se snadné Nyní!

.

 

Civilizacni_chorobyeBook Zdarma Civilizační choroby

E-book pojednává o 5 nejběžnějších civilizačních chorobách, se kterými k nám do našeho centra pro zdraví nejčastěji lidé přicházejí.

Dozvíte se zde, jak se ta která nemoc projevuje a co je hlavní příčinou jejího vzniku.

Nakonec nejdůležitější informace o tom:

 • jak tu kterou nemoc léčit přírodními postupy,
 • jak ovlivnit její vývoj a zmírnit nepříjemné průvodní jevy,
 • případně, jak nemoc co nejvíce potlačit.

A také získáte další důležité informace, jak těmto nemocem předcházet a dělat preventivní opatření.

Stahněte si zdarma e-book CIVILIZAČNÍ CHOROBY

sipkaprava

Stáhnout eBook Civilizační choroby Nyní!

.

 

9tipu-a-trikueBook Zdarma 9 Tipů a Triků pro lepší život

 • A jak mám pokračovat sám/sama další dny?
 • Co dalšího můžu pro sebe udělat?
 • Co mi poradíte? Co mám dělat dál, abych se dál vylepšoval/a?

Když taková slova slyším na konci setkání s klienty, moje srdce zaplesá, mozek se zaplaví endorfiny a kredit klienta v mých očích stoupá o 1000%.

A pak se můžu přetrhnout, abych jim vysypala všechny možnosti, které jsem za svoji praxi nastřádala.

Chcete taky odhalit tajemství, které se dozvídají moji klienti o tom,

 • jak se rychle uvolnit nebo naopak zaktivovat prostřednictvím dechu
 • jak přesvědčit pravou a levou mozkovou hemisféru, aby spolupracovaly
 • jak ukázat svoji vnitřní sílu před soupeřem i „soupeřem“
 • jak udělat dobře svým zádům, i když je masér v nedohlednu
 • jak protáhnout tělo a současně udělat dobře vnitřním orgánům, procvičit představivost a ještě se u toho zasmát
 • … a další

Chcete? Tak neváhejte!

Stahněte si zdarma e-book 9 TIPŮ A TRIKŮ PRO LEPŠÍ ŽIVOT

sipkaprava

Stáhnout eBook 9 Tipů a Triků pro lepší život Nyní!

.

 

Napumpujte-sebevedomi-Robert-Slovak-ebook

eBook „Napumpujte své sebevědomí“

Nízké nebo malé sebevědomí je častou odpovědí na velkou spoustu našich problémů při nedosahování našich cílů a snů. Nízké sebevědomí je příčinou, že setrváváme ve způsobu života, který se nám možná už příliš nezamlouvá, ale připadá nám to mnohem bezpečnější, protože to je stav, který už známe….

Často bychom rádi uskutečnili určitou pozitivní změnu v našich životech, ale bohužel namáme kuráž na to, abychom tuto změnu provedli, protože to po nás často vyžaduje vystoupit za naši zónu pohodlí.

Je to smutné a možná trošku překvapující, ale za mnohé naše komplexy a nepříjemné pocity mohou naši nejbližší: rodiče, sourozenci a prarodiče, posléze také učitelé a kamarádi či spolužáci ve škole.

Dobrou zprávou pro všechny je, že se sebevědomí dá naučit, zlepšit či zvýšit.

Zkušenosti uživatelů:

 1. Dobrý den, četla jsem váš eBook „Napumpujte své sebevědomí“ a jsem z něj velmi nadšená a poslala jsem ho také svým známým. Píšu ale především proto, že jsem v článku postřehla několik překlepů a chtěla jsem vás na to upozornit. Každopádně zpracování jako takové se mi moc líbí a pár překlepů ho rozhodně neznehodnotí. S pozdravem — Dita Rejlková
 2. Jednou jsem tak seděl u notebooku a brouzdal na internetu a našel jeden úžasný web s názvem ŽIVOT BEZ HRANIC. Ze zvědavostí jsem se podíval a musím se přiznat, že mne dostal, poté jsem si uvědomil, že vlastně hledám něco takového, co by mne pomohlo a vyneslo dopředu. Jak změnit své uvažování, jak se dívat na svět kolem sebe jinýma očima, jak uklidnit svou mysl a myslet jinak, pozitivně. Co mne uchvátilo bylo 21 tipů jak si zvýšit své sebevědomí. Nejenom si jej můžete přečíst, ale můžete si jej stáhnout a dát si titulku na pozadí vaší plochy PC jako já – mám ji tak vždy na očích a hlavně si jej mohu pořád číst. Každému, kdo chce se svým životem něco udělat, vřele doporučuji. — Radomír Buršík
 3. Dobrý den, právě jsem dočetla ebook „Napumpujte své sebevědomi“. Úžasná přiručka! MOC DĚKUJI. — Kateřina Rudlová

Stáhněte si a přečtětě ebook Napumpujte své sebevědomí ZDARMA

sipkaprava

Stáhnout eBook Napumpujte své sebevědomí Nyní!

 

 

 

Stesti-doruceno-Gabriela-Urvalkova-ebook

eBook „Slyšte hlas svého srdce (a štěstí bude doručeno…)“

V e-booku se najdete jiný úhel pohledu na život, díky kterému dostal autorčin vlastní život nový rozměr…

K tomuto pojetí ji inspirovalo proroctví Alberta Einsteina: ,,Náboženství budoucnosti bude kosmické. Překročí osobního ducha a vystříhá se veškerých dogmat.

Stejně jako Markuse Aurelia Antoniuse: “S událostmi, s nimiž tě osud spojil, se hleď srovnat a lidi, s nimiž tě osud sloučil, miluj, ale opravdově!

A o čem pdf kniha pojednává?

Dlouho jsem přemýšlela o takových jménech jako Michael Faraday, Dmitrij Ivanovič Mendělejev, Alexander Fleming, Albert Einstein, Isaac Newton, Henry Ford, Steven Jobs, Bill Gattes, Lavoisier, James Clerk Maxwell, Sokrates, Seneca a mnoho dalších.

Toto jsou lidé, kteří šli za hranici vlastního nepohodlí. Dělali práci, která dávala jejich životu smysl.

Položme si otázku:

Co by se stalo, kdyby tito lidé nešli za hlasem svého srdce, nevystoupili z řady, padli na kolena při prvním neúspěchu a už by dále nevěřili sami sobě?

 • Měli bychom dnes internet, počítače, penicilin, periodickou tabulku?
 • Kde bychom byli?
 • Na stromech nebo úplně někde jinde?
 • Co však tito lidé udělali?
 • Nedbali na své okolí. Poslouchali pouze hlas svého srdce a svou intuici…

A jejich práce se stala nesmrtelná…

Jediné co zbývá říct je, že TEĎ JE ŘADA NA VÁS…

Staňte se nesmrtelnými díky dobrodružné cestě za hlasem svého srdce…

Přečtěte si jedinečnou publikaci s názvem „Slyšte hlas svého srdce“…

sipkaprava

Stáhnout eBook Slyšte hlas svého srdce Nyní!

 

 

Poznejte-sve-sny-Petr-Novak-ebook

eBook „Poznejte své sny“

Poznejte své sny a udělejte první krok k jejich naplnění…

 • Máte sny? A už se Vám splnily?
 • Pokud ne – věříte ještě, že by se vám snad někdy mohly splnit?
 • Máte strach snít velké sny, abyste nebyli zklamaní, že se Vám sny nesplnily?
 • Všichni lidé na světě sní sny.

Nemluvíme tady o snech, které se nám zdají v noci, ale spíše o představách či obrazech, které nám blesknou hlavou v průběhu dne, kdy jsme při plném vědomí. Nebo k nám přijdou ve chvíli, kdy nad něčím přemýšlíme, kdy si promítáme svou budoucnost na plátně uvnitř naší hlavy.

Možná pro Vás nebude záhadou, že každý člověk na světě sní, není moc lidí, kteří by sny neměli. Snění je naprostou přirozeností každého člověka.

Co už však přirozeností není, že bychom si všichni sny splnili.

Snít je ta jednodušší část celého procesu.

Sny si splní jen velmi malé procento lidí, protože nejsou dostatečně věrni svým snům, nedají je na první místo, nedají sami sobě dostatečný závazek, investují málo času na to, aby se produkty naší představivosti zhmotnily v něco reálného.

Zůstanou jen u snění a jejich sny nikdy nejsou naplněny.

Čím se liší lidé, kterým se sny splní nebo se ke svým snům aspoň přiblíží od těch lidí, kterým se jejich sny nesplní?

Odhalte tajemství, které vede ke splnění snů a udělejte první krok k jejich naplnění…

V ebooku „Poznejte své sny“ najdete odpovědi na otázky:

 • Proč, se někomu jeho sny splní a někdo zůstane jen u snění?
 • Přemýšlely jste nad svými sny? Znáte své sny? Poznejte své sny a pojmenujte je.
 • Myslíte, že jsou vaše sny sobecké a nemáte právo na jejich splnění?
 • Nevíte jakým směrem se vydat, ke splnění vašich snů?
 • Je někdo, kdo má zájem vám vaše sny ukrást?
 • Dokážete věřit ve splnění vašich snů?

Stáhněte si svou kopii ebooku Poznejte své sny a udělejte tak svůj první krok k jejich naplnění.

sipkaprava

Stáhnout eBook Poznejte své sny Nyní!

 

 

Bezte-za-svym-snem-Gabriela-Urbalkova-ebook

eBook „Běžte za svým snem!“

„Rok od roku jsem stále silněji přesvědčena, že promarnění života spočívá v lásce, kterou jsme nedali, v síle, kterou jsme nevyužili, v sobeckém opatrnictví, které nic neriskuje a které vyhýbaje se bolesti mine své štěstí. Nikdo nebyl kdy chudší než ten, kdo v dlouhém běhu života alespoň jednou ,nepovolil otěže na co největší možnou délku…“ — Mary Cholmondeleyová

Můj sen je jen můj, ale věřím, že každý z nás nosí v sobě velký sen.

Možná si říkáte, že nemáte prostředky, abyste své sny realizovali. Možná sedíte za oknem a tiše si sníte svůj velký sen a váš vnitřní hlas vám říká, že sen zůstane jen snem.

Chci se proto s vámi podělit o můj další příběh a říci vám, že možná cesta ke snu je snadnější než si myslíte. Nevím, jestli se mi můj sen kdy podaří zrealizovat, ale vím, že nikdo na světě mi nemůže zabránit, abych dnes ke svému snu udělala první krok a zítra další…

A možná se mi jednoho dne můj sen objeví před očima v celé své kráse.

Dnes již vím, že snít a postupně realizovat svůj sen pěkně krok za krokem je pouze a jen má volba. Stejně tak i vaše a pokud se jednou rozhodnete jít za snem, nikdo a nic vás nemůže zastavit…

sipkaprava

Stáhnout eBook Běžte za svým snem Nyní!

 

 

Jak-se-zbavit-strachu-Petr-Havranek-ebook

eBook „Jak se zbavit strachu“

Jak překonat strach?

Strach nám někdy může být dobrým pomocníkem: Pokud bychom se vůbec ničeho v životě nebáli, neměli bychom žádné zábrany. Díky tomu bychom mohli ohrozit to nejcenější co máme, náš život.

Na druhou stranu, pokud je strach našim pánem, dokáže někdy pěkně zavařit, a to v případech, kdy nás to absolutně netěší…

Vezměme si třeba veřejný projev. Máme vše perfektně připravené a v daném tématu jsme expertem, ale něco nás hlodá a říká nám: „Před tolika lidmi jsem ještě nemluvil.“ a „Co když to zkazím.

To v nás promlouvají naše obavy, které nás někdy dokáží dokonale paralyzovat.

Mnoho z nás se vyhýbá nebezpečí…

… bojí se negativních důsledků.

Třeba když se někde bojíme investovat peníze z obavy, abychom o ně nepřišli. Neuvědomujeme se však, že existuje také druhá strana mince. Tou je překonání obavy, které nám může přinést odměnu v podobě hojnosti, radosti a vzrušení.

Podívejte se na 7 praktických cvičení, jak překonat strach, které jsou v tomto ebooku zahrnuty…

sipkaprava

Stáhnout eBook Jak se zbavit Nyní!

 

 

20-tajemstvi-motivace-Leo-Babauty-Pavel-Riha-ebook

eBook „20 Tajemství motivace Lea Babauty“

 • Potřebujete motivovat? Cítíte se unavení?
 • Máte stanoveny určité cíle, ale neustále práci na nich odkládáte a tak se k nim nepřibližujete?
 • Potřebujete si nějaký návyk osvojit a hledáte motivaci?
 • Nebo se naopak potřebujete nějakého návyku (zlozvyku) zbavit?

Leo Babauta je jedním z předních světových bloggerů píšících o osobním rozvoji, pozitivních návycích a minimalismu.

Slova Lea Babauty: „Spousta lidí mi píše, že musím být velmi odhodlaný a cílevědomý, abych naplnil svá předsevzetí: cvičení, skromnost, organizace, zdravá výživa, atd.“

No, popravdě nevěřím v přirozeně „odhodlaného“ člověka… vše je otázkou motivace. Když se dostatečně motivujete, můžete dokázat cokoliv.

O ty nejlepší způsoby motivace se s vámi podělím na stránkách ebooku, které odhalují 20 způsobů, jak se motivovat.“

Tento ebook je psán velmi stručnou, výstižnou a místy až velmi úspornou formou, nicméně alespoň jde přímo k věci a budete velmi potěšeni, jak rychle můžete dané myšlenky a návody vzít do svého života a realizovat je.

sipkaprava

Stáhnout eBook 20 Tajemství motivace Lea Babauty... Nyní!

 

 

Prace-na-dalku-Michal-Martoch-ebook

eBook „Práce na dálku“

Uvažovali jste někdy nad tím, jaké by to bylo pracovat na dálku?

Nemuset každý den dojíždět do práce, vyhnout se zácpám na silnici nebo se tlačit v hromadném dopravním prostředku či být kvůli tomu někde na přesně stanovený čas za každého počasí?

Pokud ano, pak by Vám mohl pomoci tento ebook, který je založen vyloženě prakticky.

Ebook je primárně zaměřen k využití pro malé, střední a velké organizace, ale na druhou stranu Vám dá cenné pohledy na to, jak můžete zrealizovat spolupráci přes internet s kýmkoliv i jako jednotlivci a vytvořit si svou práci snů…

Získejte tedy prakticky zaměřenou knihu, která Vám pomůže být napřed před konkurencí, snížit chytře náklady, zvýšit efektivitu a spokojenost zaměstnanců či Vašich spolupracovníků.

Získejte více času pro sebe, svou rodinu i svou firmu!

Práce je to, co děláte a NE místo, kde se nacházíte Vy nebo Vaši zaměstnanci.

Co o ebooku říkají ostatní?

 1. „Asi z poloviny jsem pročetl knihu Práce na dálku a první dojem je, že jako příslušník generace X jsem totálně out 🙂 Naštěstí mám synka z generace Z, tak mám snad ještě šanci… Je to zajímavá kniha, musím říct, že uvádí na pravou míru informace, o kterých jsem „nějak“ zběžně cosi zaslechl.“ — Aleš Sladký, sales kouč
 2. „Kniha Práce na dálku se mi moc líbí. Přehledné členění, živá a zábavná grafika, velice aktuální téma. Pro mě přínosný zdroj informací. Přestože větší část z těchto informací je mi známá a naše firma na ně klade velký důraz, je super je mít v takové ucelené strukturované formě a samozřejmě se přiučit i nové věci. Zatím jsem pročetla jen zběžně, ale zdá se mi to velice srozumitelné a čtivé.“ — Sonia Viktor Broučková, HR Advisor DuPont
 3. „Váš ebook jsem začal číst a s potěšením jsem zjistil, že je napsán velice srozumitelně. Myslím, že to co děláte, bude mít významný přínos pro mnoho firem, které se nebudou bát Práce na dálku. V současnosti se nezávisle snažíme o podobný model a vaše práce mi jen potvrdila, že jdeme správným směrem. Děkuji za to, co děláte.“ — Josef Mencl, jednatel MENCL PRO

sipkaprava

Stáhnout eBook Práce na dálku Nyní!

 

 

Mit-vse-hotovo-gtd-outlook-Jaroslav-Luhan-ebook

eBook „Mít vše hotovo – Getting Things Done v Outlooku“

 • Potřebujete přeorganizovat pracovní nebo osobní život?
 • Nefunguje pro vás klasický Time Management (organizace a řízení času)?
 • Potřebujete uspořádat priority tak, abyste se věnovali jen skutečně důležitým věcem a tomu co vás baví a naplňuje?
 • Cítíte se unavení a vyšťavení – první příznaky syndromu vyhoření? Jak jej odvrátit?

GTD je zkratka z Getting Things Done®. Metodu vytvořil americký kouč David Allen.

GTD je v současné době celosvětově jedna z nejpopulárnějších metod pro řízení osobní produktivity a organizace práce.

Podle kusých informací o GTD na internetu jsem měl pocit, že stejné problémy řeší tisíce dalších lidí a GTD jim pomohlo najít cestu ze začarovaného kruhu ven.

Metodu GTD jsem nadšeně implementoval do svého života. Jak změnu vnímají lidé v o okolí, to nechci soudit. Pro mě osobně však mají techniky, na kterých GTD stojí význam, který bych přirovnal probuzení z polospánku. Možná také jako zbavení se obrovské koule na řetězu u nohou, která zabíjí kreativitu, racionální myšlení a neumožňuje vidět realitu takovou, jaká opravdu je.

Metoda GTD není nic záhadného. V podstatě jde o systematické využití toho, co už všichni známe, co je naprosto logické a částečně to i denně používáme. Síla a ověřená funkčnost GTD spočívá v přeměně všeobecně známých postupů v důvěryhodný a neotřesitelný systém.

Síla GTD je v tom, že pokud se cítíte mimo hru, vykolejení, demotivovaní, dokážete se do hry a na koleje rychle dostat zpět.

Stáhněte si jednoduše a prakticky napsaný ebook, který Vám v tom pomůže.

sipkaprava

Stáhnout eBook Mít vše hotovo... Nyní!

 

 

Noseni-deti-v-satku-Jindra-Houstova-Marvanova-ebook

eBook „Nošení dětí v šátku – 13 způsobů jak na vázání šátku“

Vše se vyvíjí. V každém oboru je stále něco nového, svět kráčí rychlými kroky kupředu…

A týká se to i péče o děti…

Sleduji to hodně zblízka – mohu říct, že jsem přímým účastníkem, protože vychovávám druhou generaci dětí – celkem jich mám 6.

A občas mi také má vlastní maminka dává možnost nahlédnout o generaci dále na dřívější praktiky, když zavzpomíná a rozdělí se o se mnou o své zkušenosti a vyprávění.

A ebook, který jsem pro vás připravila shrnuje všechny mé osobní zkušenosti, stejně jako moudrost starších

Mohlo by se zdát, že používání šátku zvaného “chůvka” je krokem o celé generace zpět, avšak teprve praktické využívání ukazuje, jak mnoho šátek usnadňoval našim předchůdkyním život.

Milé maminky (ale i tatínkové):

Nahlédněte tedy do návodů na různé způsoby vázání, vyzkoušejte spolu s vlastním dítětem, který druh úvazu je pro Vás a Vašeho nejmilejší tím nejvhodnějším a posuďte sami.

sipkaprava

Stáhnout eBook Nošení dětí v šátku Nyní!

 

 

Nejcastejsi-chyby-pri-hubnuti-Ales-Valenta-ebook

eBook „Nejčastější chyby při hubnutí“

 • Tento ebook je určen pro každého, kdo se někdy pokoušel zhubnout, ale z nějakého důvodu se to nepodařilo.
 • Dále je určen pro každého, kdo se chce pustit do hubnutí nebo si potřebuje zlepšit kondici.

Na stránkách odhalíme chyby, které lidi při snaze zhubnout dělají.

Podíváme se na nejčastější názory, které jsou mezi lidmi rozšířené, a povíme si, zda jsou pravdivé.

Jednotlivá tvrzení dáme do souvislostí tak, aby je snadno každý pochopil.

A ukážeme si, že když dva různí lidé budou dodržovat stejný postup, nemusí oba dva zhubnout stejně. Zajímá Vás, jak je to možné?

Pak si stáhněte náš ebook o nejčastějších chybách při hubnutí, který vznikal při rozhovorech s našimi klienty a je odpovědí na jejich nejčastější dotazy.

Nečekejte ale, že si ebook přečtete a budete navždy hubení a v ideální kondici.

Doporučuji si ho vytisknout a pracovat s ním. Zvýraznit si, pro Vás, důležité pasáže. Vracet se k nim. Jednotlivá doporučení dávat do praxe a snažit se dodržovat jednotlivá doporučení.

Pokud chcete udělat něco pro svoje zdraví, zhubnout, zlepšit si kondici nebo jen zjistit, kde jste dřívedělali nevědomé chyby, stáhněte si ebook Nejčastější chyby při hubnutí.

sipkaprava

Stáhnout eBook Nejčastější chyby při hubnutí... Nyní!

 

 

10-mytu-o-stravovani-Jindra-Houstova-Marvanova

eBook „10 mýtů ve stravování“ ( + bonus o cvičení)

Kam se podíváte, tam najdete nějaké recepty…

Jedněmi z nejpopulárnějších televizních programů současnosti jsou programy, kde se vaří…

Recepty, se kterými tak lidé mají možnost přijít do styku, se rozdělit do dvou kategorií:

 • recepty na jídlo, chutné, avšak většinou podporující nabírání váhy;
 • a recepty na hubnutí, využívané s větší či menší nechutí, mnohdy z nutnosti.

A tak je mnoho věcí, o kterých si myslíte, že pokud je zařadíte do svého způsobu stravování, podaří se vám zregulovat svoji váhu.

Podívejte se, jestli některé ty “zaručené informace”, které z různých zdrojů máte možnost čerpat, náhodou nejsou prostě jen mýty….

Stáhněte si ještě dnes krátký ebook, který Vám pomůže identifikovat 10 mýtů, kterých se možná ve svém životě v oblasti stravování držíte…

sipkaprava

Stáhnout eBook 10 mýtů ve stravování Nyní!

 

 

Afirmace-pro-hojnost-Josef-Kopriva-ebook

eBook „Afirmace pro HOJNOST“ – 52 pozitivních prohlášení na každý týden roku

Využijte mocnou sílu podvědomí: Afirmace nebo-li pozitivní prohlášení jsou speciální a magické věty, které dokáží postupně přeprogramovat naše podvědomé programy.

Je to velice jednoduchá technika: Nenechte se však zmást její jednoduchostí – přeříkáváním nebo psaním afirmací.

Tato technika vyžaduje disciplínu a každodenní opakování. Dokud se afirmace nestanou automatické – podvědomé. Pracujte s němi tak dlouho, dokud se tak nestane.

V této knize je uvedeno 52 úžasných afirmací.

Každý týden v roce si tedy můžete opakovat jednu afirmaci a tak se programovat na hojnost.

Uvidíte, že výsledky se dostaví, pokud afirmace budete pravidelně používat. Afirmace si tedy přeříkávejte – nahraďte jimi negativní myšlenky a pocity. Musí se pro vás stát stejně důležité, jako třeba váš mobil.

Pozitivní prohlášení opakujte ve frontě v obchodě, na poště, při cestě autem. Vždy když budete mít čas. Opakujte. Opakujte. Opakujte. Dokud se afirmace nezakotví ve vašem myšlení, nestane se automatickou. Poté se k tomuto přeříkání dostaví i pocit – a to je ta správná cesta a důkaz pro vás!

Stáhněte si svou kopii ebooku Afirmace pro HOJNOST – 52 pozitivních prohlášení na každý týden roku.

sipkaprava

Stáhnout eBook Afirmace pro HOJNOST Nyní!

 

 

Fenix-sbirka-basni-Radka-Lis-Svobodova-ebook

eBook „Fénix – sbírka básní pro potěchu srdce i duše“

Otevře-li se před tebou Cesta, nezbývá ti než vykročit.

Stejně tak jako jsem před mnoha lety vykročila já neznámo kam.

Průvodcem mi bylo světlo, které osvěcovalo vždy jen nezbytný krok dopředu a tak mě učilo důvěře v něco mnohem vyššího, co nás přesahuje a vede.

Na Cestě člověk postupně zjišťuje, že vlastně není tak docela tím, kým si myslel, že je.

Začíná odhazovat staré zvyky a postoje a hledá něco víc to, co je skryto pod pozlátky dnešní doby.

Možná se cestou dotkne pekla, možná na něj sem tam probleskne nebe, jisté však je, že spěje do Ráje.

Kdy tam dojde, to už záleží na každém z nás.

A tak kráčej poutníče po své cestě.

Odhoď strach a batohy plné kamení a věř, že jednoho vzácného dne vzlétneš jako Fénix z popela… ať se ti má slova stanou motivací, inspirací a oporou na tvé cestě k sobě samému…

Stáhněte si svou kopii ebooku Fénix – sbírka básní a potěšte svou duši.

sipkaprava

Stáhnout eBook Fénix - sbírka basní Nyní!

 

 

Moc-vdecnosti-Will-Edvards-Marek-Vydrzel-ebook

eBook „Moc vděčnosti“

Proč nejsi více vděčný?

Je velmi pravděpodobné, že jste již v určitém okamžiku svého života slyšeli tuto poznámku – od Vašich rodičů, prarodičů, nebo jste dokonce tato slova pronesli vůči svému dítěti či partnerovi…

Vděčnost nám pomáhá užívat si více života. Může nám pomoci překonat obrovské překážky a snížit stres a napětí a dát nám tak více sebedůvěry a pomůže nám také dosáhnout svých cílů bez ohledu na to, jak velké jsou….

Není pochyb o tom, že být více vděčný, to má spoustu výhod

Na druhou stranu, většinou nějakou chvíli trvá, než jsme ochotni připustit, že máme dostatek toho, za co my osobně můžeme být vděčni…

Zvláště pak, pokud právě v tuto chvíli zažíváme nepřízeň, či trpíme-li zklamáním nebo smutkem…

A začneme se potácet v začarovaném kruhu: Byl bych více vděčný, kdybych…

Ze kterého se jen těžce dostává ven. Ale i na to existuje samozřejmě řešení…

Stáhněte si ebook Moc vděčnosti, prostřednoctvím něhož se i v takových chvílích naučíte projevit vděčnost a situace či okolnosti, kterými momentáůlně procházíte se pro Vás stanou snadnější…

sipkaprava

Stáhnout eBook Moc vděčnosti Nyní!

 

 

Pribehy-z-rodove-cesty-Michal-Martoch-ebook

eBook: „Netradiční příběhy z Rodové cesty“

Aneb tam a zase zpátky za poznáním světa a ráje srdce

 • Rádi byste se vydali do širé Rusi poznat tamnější kulturu, lidi, zvyky?
 • Rádi byste poznali své slovanské kořeny zblízka a získali odlišný pohled na život?
 • Přitahuje Vás téměř nekonečný prostor a neporušená panenská příroda?
 • Rádi byste ve svém životě zažili něco jiného, výjimečného – něco, co by s vámi doslova zatřáslo?

Pak vás rozhodně bude zajímat následující ebook, který shrnuje zkušenosti expedice do Ruska nazvanou Rodová cesta.

Rusko není ani západ, ani dálný východ. Je to něco mezi, co má svůj ráz. Například je zajímavé to, že většina věcí, které se na západě neuznávají a jsou ignorovány se v Rusku seriózně zkoumají.

 • Tuto informaci potvrzuje už jen to, že v Rusku je „pouze“ 650000 tradičních lékařů, jak je známe my, ale na druhou stranu je tam přes 900000 registrovaných alternativních léčitelů.
 • Také například ekologické a rodové osady tam rostou jako houby po dešti, protože to tamnější podmínky dovolují.

Nejednalo se jen o tak nějakou cestu. Jednou ze silných myšlenek, která stála u zrodu celé expedice, byla cesta za poznáním, cesta do hlubin duše každého účastnika.

Stáhněte si tyto zajímavé zápisky 22 lidí – 11 žen a 11 můžů, kteří se v průběhu 22 dní na dlouhých 8000km dozvěděli mnoho o sobě samých, o sobě navzájem a podívali se na místa, kam se podívá jen skutečná hrstka lidí. A o to, je toto čtení zajímavější.

sipkaprava

Stáhnout eBook Netradiční příběhy z Rodové cesty... Nyní!

 

 

Stres-jak-si-pomoci-sami-Eduway-Tomas-Gresek

eBook „Stres – Jak si pomoci sami“

Napadají Vás někdy tyto nebo podobné otázky?

 • Jak zvládnout každodenní stres?
 • Jak si vytvořit každodenní pohodu?
 • Jak být šťastnější?

Když jde o ŽIVOT a NEKONEČNÉ MOŽNOSTI KAŽDÉHO Z NÁS…

Asi každý zažil někdy v životě situaci, kdy zažil stres, když šlo o život.

My jsme se do takové situace dostali, když jsme čekali první vytoužené dítě.

Po pěti letech krásného manželství, jsme zatoužili po dítěti. Byli jsme takoví ti rozumní rodiče, kteří s dítětem čekali na správnou chvíli. Mysleli jsme si, že jsme na dítě připraveni. Já jsem úspěšně podnikal a byl schopen rodinu finančně zabezpečit.

Šokující zpráva nás však zasáhla jako blesk. Po vyšetření ve třetím měsíci těhotenství nás zaměstnankyně hygieny necitlivě vytrhla z naší krásné reality se slovy, že má žena má v těle „toxoplazmózu“ a že se nám dítě nenarodí vůbec, nebo že se narodí velmi postižené a minimálně slepé. Tato zpráva byla pro nás oba obrovským stresem. Najednou se nám zhroutil svět.

Víte, že…

STRES JE PŘÍČINOU VŠECH NEMOCÍ A CHOROB!

STRES JE PŘÍČINOU VŠECH NAŠICH PROBLÉMŮ!

ROVNOVÁHA JE NAŠE PŘÍLEŽITOST.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI JSOU V KAŽDÉM Z NÁS.

Stáhněte si tento ebook a naučte se 5 základních cvičení pro zvládnutí stresu.

sipkaprava

Stáhnout eBook Stres - Jak si pomoci sami... Nyní!

 

 

Magická slova Mistrů života

eBook „Magická slova Mistrů života“ – Praktický průvodce k životu bez hranic

Přáli jste si někdy vykročit z šedého průměru a dosáhnout všeho, na co Vám jen stačí potenciál?

Kniha Magická slova Mistrů života je unikátním dílem na českém trhu, protože to není kniha, je to praktický krokový průvodce, který Vám pomůže pozvednout se nad prostřednost a dosáhnout Mistrovství prostřednictvím 37 transformačních kapitol, jež každá detailně popisuje jednu nadčasovou zásadu…

 • Zásadu, které zcela promění běh Vašeho života…
 • Zásadu, díky niž dosáhnete čehokoliv, čeho ve svém životě dosáhnout chcete…

Mnoho lidí sice tuší, že existují určitá magická a tragická slova, které buď Váš život posunou žádaným směrem – k životu svých snů – životu bez hranic, a nebo Váš život posunou směrem k propasti nebo nejlépe k šedému průměru…

 • Ale buďme upřímní: Kolik z nich tato slova, tyto prověřené zásady či principy skutečně zná?
 • A kolik je těch, kteří tyto zásady, skutečně ovládá…

Ujistěte se, že VY tyto mocné principy vyjádřené v 37 magických slovech znáte, užíváte je každý den a Váš život tak směřuje správným směrem…

sipkaprava

Stáhnout eBook Magická slova Mistrů života... Nyní!