Vánoční harmonie s Feng Shui 3.

Už jste četli TIP 2 a máte vybrané ideální místo pro váš vánoční stromek?

Ano?

To je skvělé, tak můžeme pokračovat.

 

Pokud chcete mít doma skvělé Feng Shui, které vám přinese štěstí a blahodárnou energii, je potřeba udržovat cchi prostoru svěží a vitální. Zejména v zimním období, kdy je nedostatek slunečního světla a máme méně možností pobývat na čerstvém vzduchu, nabývá tato potřeba na důležitosti.

Připravila jsem proto pro vás TIP č.3

Zapalte svíčky. Pálení svíček je jedním z nejjednodušších způsobů udržení svěžího Feng Shui ve vašem prostoru. Svíčky dávají jemné teplé světlo, očišťují a aktivují energie. Pomohou vám obnovit a aktivovat cchi v každé místnosti vašeho domova.

 

Zejména v období vánočních svátků, kdy jsou nejkratší dny v roce a mnozí z nás trpí nedostatkem světla a životní energie jsou svíčky vynikajícím pomocníkem. Jejich očistná síla nám dodává klid, pomáhá tišit citovou nerovnováhu a obavy.

I při pálení svíček je dobré zachovávat pravidla Feng Shui a vybrat pro ně to správné místo. Nezapomeňte proto na zachování harmonie Pěti prvků.

 Nejlepší oblastí pro pálení svíček je Jih, kterému vládne prvek Oheň a oblasti ovlivňované Zemí – Jihozápad, Severovýchod a Energetické centrum.

V ostatních oblastech je lepší pálení svíček omezit, nebo se ho zcela vyvarovat. Samozřejmě, že pokud se váš jídelní stůl během slavnostní večeře nachází v oblasti, která není pro pálení svíček příznivá, je možné na omezenou dobu udělat kompromis. Je naprosto pochopitelné, že chcete mít krásně ozdobenou slavnostní tabuli a k té svíčky neodmyslitelně patří. V tom případě ano, palte zde svíčky v tomto mimořádném ročním období, ale jen po omezenou dobu.

Dejte přednost větším svíčkám válcového tvaru. Jejich světlo je stabilnější a přinášejí tak do vašeho domova více pozitivní cchi.

Svíčky nám přinášejí vynikající očistnou energii. Pokud ji chcete využít ještě více, slaďte jejich barvu s oblastí Ba Gua, v které se nacházejí.

 LD

Rozšiřte Informace sdílené v článku: Zanechte Komentář...

Napsat komentář