Co si Spa & Wellness konzultant Hana Cathala

myslí o ebooku Magická slova Mistrů života?

Hezký den, jestliže se zajímáte o osobní rozvoj a hledáte na internetu informace o Spa & Wellness konzultantce Haně Cathale, pak bychom Vás rádi informovali, že toto nejsou její oficiální stránky…

Na tomto webu najdete informace o ebooku s názvem Magická slova Mistrů života s podtitulem “Praktický průvodce života bez hranic…“, který obsahuje 37 magických slov, která Vám pomohou přesunout Váš život od nutnosti probíjet se k VÍTĚZSTVÍ…

Na této stránce však naleznete osobní referenci, kterou nám Spa & Wellness konzultant Hana Cathala zaslala a byla zároveň tak laskavá, že tuto referenci můžeme zveřejnit a dále používat…

Co si tedy Spa & Wellness konzultant Hana Cathala

o ebooku Magická slova Mistrů života myslí?

hana cathala Hana Cathala Hana Cathala (Spa & Wellness konzultant): Co říká o ebooku Magická slova Mistrů života?

Roberte, přestože jsem se k Vaší knize chtěla zastavit a posadit až o vikendu, neodolala jsem, a udělala si několik “ochutnávek”. O to víc se teď těším na celek!

Napsat knihu je dar pro sebe samého. Ujasníme si tím, že si vážíme studovaného tématu a že náš respekt k němu dozrál natolik, že mu věnujeme všechen náš čas a soustředění. Sami si látku ujasníme a navážeme s ní ještě hloubější vztah.

To, co ruka zaznamená, vstupuje energeticky přímo do těla a zapisuje se do naší buněčné paměti.

Kniha je ale ještě více dar pro všechny, kteří ji čtou. Co pro nás byly pohádky, kovbojky a indiánské příběhy i autobiografie velkých, úspěšných osob?

Životní příklady, které jsme vědomě či nevědomě sledovali, napodobovali a které často byly klíčem, který změnil náš pohled, postoj, reakci či dokonce náš život.

Takovou knihu jste, Roberte, dal všem Vaším čtenářům…

Myslím, že bude významná v jejich životě…

Pro některé bude opakováním a upřesňováním myšlenek, pro většinu bude ale klíčovou knihou jejich osobního a profesního života. Bude branou do nového světa. Pomůže jim k poznání sebe sama, k lepší komunikaci, k novému řešení problémů a tím k úspěšnějšímu a spokojenějšímu životu.

Hana Cathala | Wellness & Spa Consultant

Stáhněte si ebook také: Pozvedněte trvale svůj život...

Umožněte si žít životem bez hranic na dennodenní úrovni...

Možná chcete: