Pro OSOBNÍ ROZVOJ

Risorgimento Challenge

Transformační Vzdělávací E-mailový Program, jenž Vám ve 47mi dílech umožní transformovat život. Každý díl obsahuje konkrétní doporučení, rady a srozumitelné kroky. Změňte život k lepšímu hned.

Magická Slova Mistrů Života

Ochutnávka knihy Magická Slova Mistrů Života, která představuje 37 Magických Slov, jenž Vás vezmou z prostřednosti k Vašemu osobnímu Mistrovství & životu bez omezení a hranic.

Žijte Život, jaký Chcete!

Jaké by to bylo žít přesně takový životní styl, jaký si skutečně přejete, aniž byste se museli omezovat? Naučte se 11 kroků, které Vám s tím pomohou. Získejte Inspiraci a Nakoupnutí k AKTIVITĚ.

Všechno se Počítá!

Toužíte mít lepší výsledky v čemkoliv, co děláte? Pak stojí za to zamyslet se nad tím, co odlišuje lidi, jenž výsledky mají, od těch, kteří jich nemohou dosáhnout Existují Principiální Příčiny a Tajemství.

Jak soustavně navyšovat svůj příjem?

Bohatí lidé mají více příjmů. 1 Příjem už máte… Toužíte mít jeden navíc? Jak vytvořit příjem navíc z Vašeho počítače, aby Vás to nestálo více než 3-5 hodin času týdně a mohli jste jej navyšovat…

Přeměňte Domácnost na STROJ na $

Jak můžete i Vy Přeměnit svůj Dům či Byt na STROJ na Peníze, díky jednoduchému TRIKU, o kterém většina lidí neví a tak ztrácejí tisíce ročně, ale doslova 100ky tisíc korun celoživotně.

Méně Unavení a Více Produktivní

Trápí Vás ÚNAVA a jste tak méně produktivní? Brzdí Vás to na Vaší cestě k úspěchu? Zbavte se Únavy v průběhu dne, Zvyšte svou Energii, míru Koncentrace. Buďte více produktivní.

Pro PODNIKATELSKÝ ROZVOJ

Jak Začít Podnikat od Nuly?

Infografika a E-mailový Vzdělávací Program Vás naučí vzít svůj Přirozený Talent, Silné Stránky, přidát svou Vášeň a Přetavit to v Přínos druhým, Sloužit potřebám Trhu a Postavit tak Ziskové Podnikání…

Pro Váš Vzestup Podnikatele

Nové technologie, automatizace, internet a globální ekonomika jsou Vzrušující Příležitostí pro Start Vašeho Podnikání z domu. Zažijte Vzestup Podnikatele. Stačí Vám jen mobil a sociální sítě.

15 Výhod Podnikání na Platformě

Zajímá Vás Online Podnikání? Odhalte výhody podnikání na Online Platformě, která Vám během 15ti minut umožní rozjet podnikání, jenž snoubí to nejlepší z modelů AirBnB, Uber & McDonalds…

Toužíte rozjet Rodinné Podnikání?

Poslechněte si příběh úžasného mladého páru, který po svých studiích na Vysoké škole vybudoval rodinné podnikání a vytvořil tak odkaz a dědictví pro celou svou rodinu a budoucí generace…

Odpovědi o eCommerce Podnikání

Hledáte odpovědi na časté otázky o Interaktivním eCommerce Podnikání? Audio mp3 o tom jak vybudovat příjem z domu z Vašeho počítače, zatímco si držíte příjem ze svého zaměstnání...

Fundamentální Pravidla Úspěchu

Jak vybudovat stabilní budoucnost ve světě,
který je charakterizován nestabilitou & jedinou konstantou je nestálost, neustálá změna a tradiční moudrost selhává? Jak tedy na to?

Pravidelná Měsíční Renta do 2. dne

Málo známý způsob JAK Vytvořit RENTU do 2. Dne. Strategický PLÁN, který Vás naučí, jak vydělat 200000 Kč ročně. Nepracujte jen Vy pro peníze. Přimějte své peníze pracovat pro Vás...

Pro ZMĚNU MYŠLENÍ

Myšlením k Bohatství

Vzdělávací Program, jenž učí myšlení úspěchu. Vznikl na základě unikátní studie, jíž se účastnilo přes 500 úspěšných lidí, ale rovněž 25 000 lidí, kteří úspěchu nikdy nedosáhli. Závěry najdete zde.

Program Magické Afirmace

Pozitivní Afirmace na každý den, které Vám rozsvítí den... Podpoří Váš Osobní Růst. Prosvítí Váš den. Posílí Vaše Sebevědomí & Pomohou Vám Dosáhnout Vašich SNŮ a CÍLŮ lehčeji…

Workshop Jistou Cestou k Bohatství

Opravdové Bohatství je ukryto v mysli každého z nás. Naučte se Vytvořit osobní bohatství kreativním způsobem v souladu s Vesmírnými Zákony. Online Workshop se pro Vás stane zřídlem pro žíznivého…

Fundamentální Pravidla Úspěchu

Svět se řítí rychle kupředu. Jak vybudovat stabilní budoucnost v často nestabilní době, kdy jedinou konstantou je změna? Přečtěte si tato závažné Pravidla Úspěchu & Finanční Stability v 21. století.

PLAN B: Bohatství

Každý z nás má neomezenou mentální sílu. Jen málokdo ji však užívá k získání všeho, čeho chce dosáhnout. Naučte se užívat sílu své „Aktivní Mysli“. Rozmnožte majetek, žijte v hojnosti a blahobytu.

Online Kurz Vděčnost

Jedno z největších tajemství úspěchu, hojnosti, prosperity, lásky & štěstí Vám je doslova na dosah ruky. Když se naučíte být vděčni, mnohé se změní. Rozviňte svou Vděčnost v unikátním online kurzu.

Zůstaňte s námi v kontaktu!

tady