Mgr. Martin Jelínek je známý lektor a poradce pro výživu, životní styl a osobní rozvoj,

který dlouhodobě spolupracuje s Českou televizí na pořadech Pod pokličkou a

Sama doma se s námi podělil o názor na ebook Magická slova Mistrů života...

Hezký den, jestliže se zajímáte o své zdraví a doplňky stravy a hledáte na internetu informace o výživovém poradci Mgr. Martinu Jelínkovi, pak bychom Vás rádi informovali, že toto nejsou jeho oficiální stránky…

Na tomto webu najdete informace o ebooku s názvem Magická slova Mistrů života s podtitulem “Praktický průvodce života bez hranic…“, který obsahuje 37 magických slov, která Vám pomohou přesunout Váš život od nutnosti probíjet se k VÍTĚZSTVÍ…

Na této stránce níže naleznete osobní referenci, kterou nám výživový poradce Mgr. Martin Jelínek zaslal  a byl zároveň tak laskavý, že tuto referenci můžeme zveřejnit a dále používat… 

Co si tedy poradce pro výživu Mgr. Martin Jelínek

o ebooku Magická slova Mistrů života myslí?

martin jelinek Mgr. Martin Jelínek Mgr. Martin Jelínek, výživový poradce: Co říká o ebooku Magická slova Mistrů života?

Citátů a filozofických úvah na téma úspěchu je v dnešní době New age přebytek.

Naštěstí se autoři této jedinečné publikace rozhodli přispět k pokroku a rozvoji celé společnosti něčím víc než jenom prezentací suché teorie.

Velmi jednoduchým a čtivým způsobem dokázali skloubit teoretická pravidla s praktickým návodem, jak jednotlivé kroky vedoucí k úspěchu v jakékoli sféře lidského konání a počínání aplikovat do každodenního života.

Navíc způsobem, který neodporuje zdravému selskému rozumu.

Tato kniha Vás neohromí jenom svým rozsahem.

Její fenomén spočívá především v naprosto jedinečném pojetí hlubokých mouder a pravd velikánů historie této planety v podobě, která je srozumitelná každému obyčejnému smrtelníkovi.

Samotná četba knihy Vám život nezmění.

To dokáže pouze chuť a snaha projít si jednotlivými zkušenostmi, jejichž cestičky už v minulosti před námi vyšlapali jiní.

Na jakékoli virtuální straně ji otevřete, tam ve Vás probudí motivaci – touhu se změnit a jít po cestě vlastního vývoje neustále dál.

— Martin Jelínek | Poradce pro výživu, lektor

Stáhněte si ebook také: Pozvedněte trvale svůj život...

Umožněte si žít životem bez hranic na dennodenní úrovni...

Možná chcete: