Change your cover photo
Change your cover photo

Kdo jsem?

 

Lektor, kouč, metodik a autor transformačních programů, ebooků a souboru osobnostního rozvoje Hodnoty lidství.

Specializuji se na osobnostní a spirituální rozvoj. Mým potěšením je provázení a podpora lidí na cestě ke štěstí a úspěchu. Skrze mne přichází r-Evoluční know how v oblasti osobnostního rozvoje. Know how „Celostního přístupu“, vychází z požadavků účastníků tréninků a ze studia nejnovějších poznatků neurověd, psychologie a biologie člověka aplikované v praxi denního života. Toto know how je ověřené tisíci účastníky programů osobnostního rozvoje pro veřejnost i transformačními zkušenostmi leaderů řady špičkových firem.

Jsou to kognitivně, emociálně, behaviorální tréninky, kdy se dosahuje v dlouhodobém procesu transformace omezujících osobnostních návyků.

Dokončené pedagogické vzdělání na Vysoká škola zemědělská v Brně – doplňkové pedagogické studium.

Jsem absolventem různých studijních pobytů a stáží doma i v zahraničí.  Např. britského Managerského studia NEBS Management, Llandrilo Technical College, dále vzdělání v oboru rodinné terapie, psychologie a technik mentální práce. V roce 2002 jsem získal studijní stipendium v USA na Trifold School of Enneagram v certifikačním programu pro učitele Enneagramu EPTP u Helen Palmer, M.D. Davida Danielse, které úspěšné absolvoval v roce 2004. Absolvent tréninkového programu SAT u chilského psychiatra Claudija Naranja, Train-The-Trainer Program – The Enneagram in business v Boston business school vedený Ginger Lapid-Bogda, Ph.D. v roce 2007. Intenzivní trénink koučů Results a následné koučovací dovednosti v roce 2009-2010 Jsem certifikovaným lektorem Enneagramu v ČR, střední a východní Evropě.

Byl jsem učitelem na střední škole a nyní spíše průvodcem na cestě rozvoje a později a dosud také podnikatelem.

 

 

Ve sdílení know how jsem působil jako metodik a lektor projektu Emoční a Sociální Rozvoj Osobnosti – ESRO – proškoleno 5600 učitelů středních a základních škol;  metodik a lektor projektu LESK- Lektor emočních a sociálních kompetencí Praha - trénink a certifikace nových lektorů v oboru Emoční inteligence a osobnostního rozvoje lektorů; metodik  a odborný garant rozvoje projektu Emoční leadership v Expertis Praha a nyní Shine s.r.o.;

This user account status is Approved

 

Emanuel Byrtus 30 srpna, 2017