07_Affiliate Marketing TOP Tip: Co funguje nejlépe?

Škola Affiliate Marketingu zivotbezhranic.cz

 

Affiliate marketing, Díl 7.

Affiliate marketing TOP tip…

 

[button text=”Registrujte se do Affiliate Programu zivotbezhranic.cz zde…” title=”Registrace do Affiliate Programu zivotbezhranic.cz” style=”light” url=”https://zivotbezhranic.cz/affiliate-program-profit-centrum-vydelek-na-internetu/” align=”center” target=”_self”]

Nebo se přihlaste do své Affiliate Kanceláře…

Affiliate Marketingu

.

Vítáme Vás v dalším díle Školy Affiliate Marketingu na zivotbezhranic.cz

.
V minulém díle jsme se společně bavili o affiliate marketingu a propagaci Vašeho unikátního affiliate odkazu skrze video marketing a o tom, jak vytvářet videa jednoduše…
V dnešním díle si probereme TOP strategii pro affiliate marketéry, která Vám umožní dominovat internetu a získávat od nás skutečně tučnou měsíční odměnu.
Jestliže se začnete pohybovat v marketingu, tak zjistíte, že jednotlivé způsoby propagace vždy fungují pouze částečně.
Nechci říct, že nefungují samy o sobě, ale v dnešním světě, který je plný reklamy a propagace, již jednotlivé způsoby, které jsme společně probrali v minulých dílech tohoto minikurzu, fungují jen částečně.
Mnohem většího výkonu Vašeho marketingu, a s tím souvisejících větších odměn, dosáhnete, pokud předchozí způsoby propagace jednoduše zkombinujete.
Lidé tak na Vaši marketingovou zprávu o tom, co doporučujete – tedy o ebooku Magická slova Mistrů života – narazí z vícero různých marketingových kanálů díky marketingovému mixu, který pro propagaci vytvoříte.
PS: Nemáte přístup k celému vzdělávacímu programu Škola affiliate marketingu? Registrujte se zde.
 

TOP Affiliate marketing: Shrnutí kompletní propagace pro skutečné profesionály, kteří chtějí Dominovat na internetu & Získat pravidelný příjem z affiliate marketingu…

.
1. Projděte si ještě jednou všechny předchozí díly, které jsme Vám v průběhu tohoto kurzu zaslali.
2. Zvolte si téma, o kterém chcete napsat článek. Téma daného článku by mělo souviset (relevantnost) s obsahem ebooku Magická slova Mistrů života.

3. Umístěte daný článek:

 • buď na svůj blog či web,
 • nebo na zivotbezhranic.cz jako autor

PS: Články, které publikujete na svůj web nesmí být identické s články, které publikujete na web zivotbezhranic.cz, ale unikátní – rozhodněte se tedy, kde chcete svůj článek umístit.
4. Zvolte vhodný a lákavý nadpis daného článku.

 • Fungují zábavné i skandální nadpisy (Odhaleno! …)
 • Nadpis může také obsahovat číslo (5 způsobů jak…)
 • Pozornost čtenářů přitáhnete i zřejmou výhodou (Naučte se hospodařit s…)
 • Naopak může čtenáře přilákat i tajemství (Co jste nevěděli o…)
 • Nebo naopak varování (10 nejčastějších chyb o … a jak se jim vyhnout)

5. Nadpis, ale i text samotného článku, musí obsahovat klíčové slovo, prostřednictvím něhož chcete, aby byl daný článek nalezen ve vyhledávači google.
6. Klidně natočte i 2 videa, ale pokud nemáte čas, tak alespoň jedno z těchto níže uvedených:
(Nezapomeňte na lekci o video prezentaci!)

 • První takové, které bude daný článek rozvíjet z hlediska hodnotných informací – Váš projev na kameru či prezentace, kterou snímáte obrazovku svého PC a umístěte jej na vhodné místo ve Vašem článku. (Nejdříve budete muset video nahrát na youtube.com a následně na své stránky vložit html kód videa – záložka “share / sdílej” pod každým videem na youtube.com) Pod toto video můžete umístit odkaz směřující buď zpět na Váš článek nebo na affiliate odkaz směřující na prodejní stránku.
 • Druhé takové, které bude více propagační, ve kterém dejte svému publiku vědět o tom, že jste vytvořili nový článek a umístěte jej na youtube. Pod toto video umístěte odkazy směřující zpět na Váš článek.

7. Článek zalistujte ve vyhledávačích (viz kapitola o propagaci pomocí článků) a na sociálních sítích – facebook, plus google, linkedin, twitter, apod….
8. Stejně tak pošlete oznámení své databázi kontaktů o tom, že jste vytvořili nový článek na svém webu nebo na webu zivotbezhranic.cz emailem.

 • Zvolte vhodný a lákavý nadpis emailu (předmět).

9. Z daného článku, který již máte na webu svém či zivotbezhranic.cz, vytvořte pdf soubor, který obsahuje všechny Vaše affiliate unikátní odkazy.

 • Jednoduše to uděláte tak, že okopírujete text Vašeho článku z webu,
 • vložíte jej do textového editoru jako je microsoft word a
 • uložíte jako pdf soubor, který uložíte na www.ulozto.cz nebo na www.scribd.com.

10. Rovněž můžete volitelně celý článek přečíst a nahrát svůj hlas do mp3 a tuto mp3 můžete rovněž umístit:

 • jak na svůj web (např. přímo pod článek, nebo do sekce pro volné stažení),
 • nebo na Váš Facebook profil či www.soundcloud.com, nebo třeba právě na www.ulozto.cz. Ostatně můžete tuto mp3 vložit na všechna výše zmiňovaná místa a při vhodném pojmenování (s obsahem klíčového slova) jej lidé budou nacházet ve vyhledávání a následně směřovat tam, kam jim v nahrávce řeknete.
 • Variantou také může být založit si účet na itunes.apple.com a začít přidávat tyto nahrávky jako tzv. podcast a čímž vytvoříte další marketingový kanál, kterým k Vám lidé z internetu budou proudit. Toto je však již velmi náročné na čas…

.

Výhody kompletní TOP propagace:

 • Použijete-li kompletní propagační schéma, které jsme výše popsali, budete mít skutečně masivní návštěvnost směřující na Vaše články nebo případně přímo na prodejní stránku skrze Váš unikátní affiliate odkaz.
 • Lidé budou narážet na Vaše informace téměř na každém rohu a bude mnoho těch, kteří na ni zareagují a udělají to, co od nich očekáváte – zakoupí si přes Váš affiliate unikátní odkaz.
 • Nebudete se muset strachovat o to, že byste se některý měsíc nekvalifikovali na provizi z našeho affiliate programu.
 • Tato aktivita Vám zajistí příjem měsíc co měsíc. Zejména tehdy pokud vytvoříte 5 či 10 článků na různá témata, které takto kompletně zapropagujete.
 • Budete o krok vepředu před téměř veškerou svou konkurencí…

.

Nevýhody kompletní TOP propagace:

 • Jednoznačně náročnost na Vaše úsilí, čas, energii…
 • Tato činnost vyžaduje zaměření na plný úvazek, je složité ji realizovat jako přivýdělek na částečný úvazek.
 • Ale která věc nevyžaduje úsilí, má-li přinést skutečně významné výsledky?

.

Na závěr TOP affiliate marketing tipu…

Pamatujte si, že jakýkoliv marketing je o konzistenci. Není tomu jinak ani v případě affiliate marketingu.
Chcete-li tedy získávat skutečně opakované výplaty za prodeje, které se uskuteční skrze Váš affiliate odkaz, je potřeba, abyste byli vytrvalí a investovali své úsilí, energii, čas a také know how, které jsme, jak doufám touto sérii o affiliate marketingu, rozšířili…

Co to znamená?

 • Neuspokojte se pouze jedním kouskem obsahu, který vytvoříte.
 • Vytyčte si cíl, že vytvoříte alespoň 5 nebo raději 10 (horní hranici se meze nekladou) článků, které v následujících 5-10 týdnech postupně uveřejníte na svém webu nebo jako Autor na zivotbezhranic.cz.
 • Pro každý vypracujte kompletní propagaci, kterou jsme Vám krok za krokem popsali.

.

Dnešní úkoly:

 1. Projděte si výše uvedené body a rozhodněte, které z výše uvedeného výčtu začnete realizovat ve svém affiliate marketingu a propagaci.
 2. Pusťte se do práce.

.
Na shledanou v příštím dílu, kde si více povíme o 7-mi nejčastějších chybách začínajících affiliate marketérů, který Vám do emailu dorazí v příštích pár dnech!
.
S přáním skvělých a finančně požehnaných dnů
Robert Slovák, zivotbezhranic.cz
.
.