10+1 důvodů proč (nebo proč ne) dělat síťový marketing – 2. část

10+1 důvodů proč (nebo proč ne) dělat síťový marketing – dokončení

Pokud čtete tento článek, patrně uvažujete o tom, zda je pro Vás síťový marketing vůbec vhodným dopravním prostředkem k dosažení Vašich snů.
Pojďme se tedy podívat na další důvody, proč (anebo proč ne) dělat síťový marketing.
Tento článek je rozdělen na dvě části – jeho první část naleznete na tomto odkaze.

6 – Rychlý návrat počátečních investic

Pokud se připojíte ke kvalitní společnosti síťového marketingu, která má prověřený, lehce duplikovatelný systém, měli byste být schopni během několika týdnů či měsíců dosáhnout zisku.
V klasickém podnikání trvá nějakou dobu – většinou řádově léta – než splatíte vstupní půjčky a závazky. Jinými slovy – může trvat i několik let, než uvidíte první opravdu plusovou korunu.
Síťový marketing je podnikání, takže Vaše výsledky a návratnost investic závisí na Vaší aktivitě a Vašem úsilí.

7 – Potkáváte nové lidi

Budete potkávat nové lidi, kteří mají podobné ideály a názory jako Vy, chtějí se rozvíjet a chtějí něčeho dosáhnout.
Můžete budovat nová přátelství založená na důvěře, podložená společnými zájmy.
Na různých seminářích se můžete setkat s velmi úspěšnými lidmi, kteří již v daném oboru něčeho dosáhli. Zjistíte, že tito lidé jsou velmi přístupní a velmi často začínali ze stejné pozice, jako právě Vy.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

8 – Kvalitní výrobky a služby

Nedílnou součástí síťového marketingu jsou výrobky a služby, které tyto firmy distribuují právě prostřednictvím sítě svých distributorů. Tyto výrobky a služby můžete získat pro vlastní potřebu za velkoobchodní ceny.
Občas si lidé myslí, že mohou vstoupit do síťového marketingu a nepoužívat své vlastní výrobky. Ano, jistě, mohou. Žádné regule na to neexistují. A nikdo Vás do toho nemůže nutit. Na druhou stranu – máte-li tento pocit, není to pokrytectví? Dokázali byste si představit majitele prodejny Mercedesů, že by jezdil ve Škodovce? Vžijte se do role zákazníka – jak by to na Vás působilo? „Tak on prodává Mercedesy, ale jezdí ve Škodovce?“ Co je tady špatně?
Jedná se o velmi kvalitní výrobky a služby, které je dobré využívat i pro sebe. Pokud v tomto nebudete mít na 100% jasno, tak raději změňte svou mateřskou společnost, která z Vašeho pohledu nabízí výrobky, se kterými se dokážete plně ztotožnit nebo Vám přijdou kvalitnější.

9 – Pomoc druhým

Celý síťový marketing je založen na pomoci druhým lidem. Je potřeba se naučit, jak jednat s lidmi, jak s nimi komunikovat, ale zároveň to předpokládá, že máte rádi lidi a jejich společnost – nebo, alespoň jste schopni a ochotni se to naučit.
Pomáháte totiž druhým lidem měnit jejich životy k lepšímu. Je to jako zázrak, když před sebou vidíte lidi, kteří se na počátku svých businessů nemohli nic moc dovolit a pak přijde doba, kdy najednou kupují támhle nová rovnátka dceři, synovi nové kolo, pro sebe si koupili novou kuchyňskou linku a jedou do tepla na dovolenou.
V případě, že dosáhnete na vyšší příjmy, můžete také více věnovat na dobročinné účely nebo zájmové spolky. Získáte také více volného času, který můžete věnovat třeba práci s dětmi nebo s potřebnými.

10 – Podpora sponzora

Člověk, který Vás pro síťový marketing objevil, je zainteresovaný na Vašem úspěchu. A je proto v nejlepší pozici, aby Vám mohl podat pomocnou ruku a provést Vás přes všechny obtíže či úskalí, s nimiž se na cestě setkáte. Chce, abyste rostli, abyste byli úspěšní. Chce, abyste byli úspěšnější, než je on sám. Bude vám ochoten jakkoli pomoci a podpoří Vás při překonávání každé překážky, na kterou narazíte.
Neznamená to ale, že by něco udělal za Vás. A to je v pořádku, Vy se to potřebujete naučit.
V klasickém podnikání musíte všechny překážky překonávat sami nebo zaplatit lidem, kteří vám s danou překážkou pomohou.

…a nakonec: Je to zábava

Síťový marketing není jen obchod, který Vám umožní dosáhnout Vašich finančních cílů. Je to také cesta, která vede k poznání sebe sama, k převzetí plné odpovědnosti za svůj život, k překonání veškerých strachů a k získání neuvěřitelné svobody.
Potkáváte nové lidi, poznáváte nová místa, zažíváte nové situace, nepřetržitě získáváte nové znalosti a nové podněty. Síťový marketing udržuje váš život v neustálém pohybu vpřed.
Tak se bavte!
V každém z Vás je ohromný potenciál, jen je potřeba dovolit sobě samým jej objevit.
 
Unikla Vám první část článku o síťovém marketingu? Pak určitě klikněte zde.