3. a 4. pravidlo zrcadlového světa

Minule jsem vám řekl o zformulování objednávky a proč se někdy plní a někdy ne – není to o tom, že bychom byli předurčeni jen ke splnění některých přání, ale jak víte svět se chová jako zrcadlo, k dosažení všech vašich záměrů použijte třetí pravidlo zrcadlového světa.

Třetí pravidlo tedy zní:

duální zrcadlo reaguje se zpožděním, pokud nesplníte druhý princip – jednotu duše a rozumu můžeme pevnost dobít dlouhým obléháním.

Představte si neobvyklou situaci, postavíte se před zrcadlo a nevidíte v něm vůbec nic – je tam prázdno, teprve pochvíli, jako když vyvoláváte fotografii, se postupně vynořuje z pozadí nějaký obraz, v určitém okamžiku se začínáte usmívat, nicméně v odrazu vidíte stále tentýž vážný výraz, zvednete ruce, ale v zrcadle se nikdo nepohnul a vše zůstává při starém, ruce jste opět spustili, ale ani nyní se v zrcadle nic nezměnilo, chcete li se uvidět s rukama nahoře, musíte je tam držet určitou dobu. Úplně stejně funguje duální zrcadlo – ale až na to že doba zpoždění je u něj nesrovnatelně delší a proto se změny nedají vypozorovat.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Pro to aby se diapozitiv (záměr) materializoval, je nutné, aby byl přehráván v myšlenkách systematicky a dostatečně dlouho.

Tajemství je prosté – žádná magie, jde o triviální záležitost, rutinní práce, žádné kouzlo, zato to skutečně funguje. Jenom lidé nejsou zpravidla trpělivý, nadchnou se pro nápad, ale nadšení pomalu uhasíná, otázka kolik času bude potřeba, závisí na tom, jak komplikovaný je cíl, dokud rozum bude pochybovat o reálnosti odraz zůstane rozmazaný, sami poznáte, až vnější záměr pootevře potřebné dveře, aby se váš záměr mohl uskutečnit.