5. pravidlo Zrcadlového světa

Dnes si představíme 5. pravidlo duálního zrcadla a to zní:

nepřemýšlejte o tom co nechcete, ale přemýšlejte o tom, co míníte získat.

Lidé si myslí, že se okolní skutečnost do jisté míry formuluje jako výsledek bezprostředního působení, jenže myšlenkové formy mají stejně velkou sílu, jen se jejich práce neprojevuje, tak zřejmě jako když zmačkáte list papíru.

Většina problémů pramení v každém případě z negativního postoje, řekli jsme si, že se realita formuluje jako odraz obrazu myšlenek člověka, a obraz se zase v mnoha ohledech vymezuje samotným odrazem.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Zamýšlíme se nad tím, co se nám nelíbí, přemýšlíme o tom co nechceme a nechceme to o čem přemýšlíme – takový je paradox – takový je začarovaný kruh, jenže zrcadlo nerozumí tomu, co chceme nebo nechceme ono přesně předává obsah obrazu

Nastává nesmyslná situace – takto s sebou vláčíme, co odmítáme, neplatí, že mým nepřítelem je můj jazyk, mými protivníky jsou myšlenky.

Co se děje když člověk něco nenávidí? Do jeho pocitu se vkládá jednota duše a rozumu a konkrétní obraz se odráží v zrcadle, co nenávidíte, toho se vám nejvíce dostává …

A jak to změnit? Nedívejte se a nepokoušejte se změnit odraz (realitu), jediné co můžete změnit je vaše přesvědčení o světě tedy obraz, který se následně bude odrážet v zrcadle.

Tak a příště si povíme o šestém pravidlu a to: uvolněte sevření a nechte svět, aby se sám pohyboval.