6. pravidlo Zrcadlového světa

Tak dneska si objasníme šesté pravidlo zrcadlového světa:

uvolněte sevření a nechte svět, aby se sám pohyboval.

Rozum ne vždy dokáže smířit s tím, že se něco neděje nebo že se události neodvíjí tak jak by měly, rozum vytváří program – scénář sám a přitom se domnívá, že dokáže všechny kroky bezchybně spočítat – to je zdravý rozum, zakládá se na tom, že rozum nejen vytváří stereotypní program dění, ale důsledně na něm i trvá.

V důsledku kdy provádíte výběr, určujete finální cílový obraz, zrcadlo světa od vás získá objednávku a přistupuje k její realizaci dle daného plánu, jedině zrcadlo (svět, Bůh, energie, zdroj) ví jak má zformulovat odraz obrazu, zato pro je inkriminovaná cesta nepochopitelná, jakmile si rozum všimne, že se události řídí podle nějakého scénáře, ihned začne bít na poplach a člověk chytá svět pod krkem. Něco musí podniknout!

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Myslí si, že se nic neděje, a tak cílový obraz kazí. Navíc ke všemu začíná jednat tak, aby scénář zachoval a proto znovu brání realizaci právě onoho jemu neznámému plánu, který by jej skutečně přivedl k úspěchu. Tímto jednáním se ovšem dotyčný takřka násilně vklínil do vlastního scénáře, podle jehož názoru z něj musí vést cesta k cíli, a tak sám znemožňuje, aby se cíl realizoval, to ještě není vše! Svým neúnavným přáním, co nejdříve získat hračku nahromadí tolik nadbytečného potenciálu, že se zrcadlo doslova pokřiví a co lze očekávat od křivého zrcadla?

Proto povolte sevření světa, každou změnu vnímejte pozitivně, věřte svému světu – ví lépe jak se dobrat k cíli – svět vám jde přeci vstříc, proto připomínejte svému rozumu, že zrcadlo pracuje se zpožděním a potřebuje určitý časový odstup k tomu, aby vytvořilo odrazy, tedy ztělesnění obrazu ve skutečnosti, během této pauzy je třeba trvat na svém, věřit v úspěch i za podmínek, kdy se zdá, že jde všechno do háje.

A příště nás čeká poslední pravidlo zrcadla a to: Každý odraz je třeba vnímat pozitivně