7. pravidlo Zrcadlového světa

Dnes si vyjasníme poslední pravidlo zrcadlového světa: Každý odraz je třeba vnímat pozitivně.

Konečně jsme se propracovali k poslednímu, nejdůležitějšímu a nejsilnějšímu principu zrcadla. Spolu s bezvadnou schopností odrážet obraz má zrcadlo jednu zvláštnost – pravé se stává levým a prostor ubíhající do dáli se ve skutečnosti pohybuje opačným směrem. Na tuto iluzi jsme si už dávno zvykli a naučili jsem měnit iluzi ve skutečnost, nicméně rozum s iluzí duálního zrcadla dosud zacházet nedokáže.

Problém je v tom, že člověk má tendenci vidět na dobrých věcech jen to špatné, pozitiva obrací v negativa a své blaho interpretuje jako špatný úděl. Nepříjemnosti nepředstavuji normu- jelikož na ně padne více energie, již příroda plýtvat nemíní. Proudění variant probíhá cestou nejmenšího odporu. Hlavní roli hraje fakt, že sklon k negativismu plodí odpovídající obraz, který následně zrcadlo ztělesňuje ve skutečnosti – pamatujte si, že svět nedělá nic jiného, než že dokonale ztělesňuje váš vztah ke skutečnosti – odraz může být pochmurný a přesto se může ještě zhoršit, budeme-li k němu přistupovat s negativismem.

Za všech okolností i těch nejnepříjemnějších, nakonec vyhrajete, pokud se budete řítit sedmou zásadou duálního zrcadla: každý obraz je třeba vnímat pozitivně, ať je pravda jakákoliv, nemůžete přesně vědět, jestli to pro vás znamená dobro nebo zlo, vybírejte si pro sebe to, co je pro vás lepší.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Příklad – máte nějaký problém – dříve byste si řekli, to je teda zapeklitý problém, je tak těžké ho vyřešit (a svět už by odpovídal: jestliže chceš holoubku, tak jdeme na to! – svět vždy souhlasí!) Od teď si říkejte: všechno je vynikající, radujte se, je to jednoduché!

Poskakujte a tleskejte, smějte se. A porážka se začne měnit ve vítězství!