Aktivujte svoji osobní sílu a žijte naplno s pomocí těchto 5-ti tipů…

Když se řekne: Žít život naplno…
Říkáte si, že to zní dobře?
Máte to také v plánu?
A na co čekáte?
Většina lidí čeká, že začnou žít naplno jednoho dne, až se objeví princ na bílém koni, až přijde dědictví nebo výhra v loterii, záchrana od státu nebo pomoc od rodiny či přátel.
Ale skutečnost je taková, že menšina lidí na světě, kteří jsou naplnění a šťastní nejen finančně, ale i duševně, ví, že nic takového se neobjeví nebo když ano,  prožití života naplno to nezaručí.

Skutečnou odpovědí je vlastní úsilí a vlastní síla.

Nečekejte na pomoc a jednejte sami, s podporou vůbec nepočítejte. Spoléhejte se sami na sebe a převezměte 100% zodpovědnost za svůj život. Ta sice někdy bolí, ale je to nejlepší a jediný možný způsob, jak žít naplno.
Možná jste už někdy slyšeli, že vesmír pomůže tomu, kdo si pomůže sám.
Když se rozhodnete, aktivujete svoji osobní sílu a začnete se pohybovat ve směru vašeho cíle, na pomoc vám začnou přicházet různí lidé, příležitosti, zdroje, které vás podpoří ve vašem snažení. Nikdy v tom nebudete úplně sami.

Jak získat osobní sílu, která vás přenese do naplněného života?

1. Určete si své hodnoty a mějte odvahu podle nich jednat…

 
Stanovte si, co je pro vás v životě důležité. Může to být zdraví, peníze, láska, rodina, postavení, hmotný majetek, štěstí….
Udělejte si ve svých hodnotách jasno a jednejte podle nich. Někdy to vyžaduje odvahu, ale právě takto aktivujete svoji sílu. Jak už někdo řekl, za všechno, co je v životě důležité stojí za to bojovat…
 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

2. Hledejte řešení…

Na vaší cestě za životem naplno se budou objevovat problémy, překážky, výzvy. Normální je dělat si starosti, stěžovat si, rozčilovat se atd.
Lidé jsou zklamaní a frustrovaní a zastaví se.
Jsou pohodlní aktivovat svoji osobní sílu. Osobní sílu si rozvinete, když věnujte pozornost tomu, jak najít řešení. Na každý problém existuje řešení.
Odpovězte si na otázky:

  • Jaké jsou možnosti?
  • Co hodlám podniknout?

Nevyhýbejte se novým zkušenostem a na nabízené příležitosti říkejte ano.

3. Hledejte přínosy a ponaučení…

Cokoliv, co vás v životě potká, je cenná zkušenost, kterou můžete využít pro svůj osobní růst.
Když se něco nepovede, je běžné někoho obviňovat a svádět vinu na vše, jen ne na sebe. Lidi obviňují ekonomiku, politiku, stát, počasí, rodiče…
Pokud se poznáváte, zastavte.
Ztrácíte tím energii.
Skutečnost je taková, že vše, co se děje, má pro vás nějaký přínos a je to pro vás dar, který ale ihned nevidíte. Ukáže se s odstupem času. Vesmír je přátelský …
Když se takto nastavíte, získáte osobní sílu. Budete vědět, že vše, co se děje vás nějak obohacuje. Pokládejte si otázky:

  • Co mi tato situace dává dobrého?
  • Co se z toho můžu naučit?
  • Z jakého většího důvodu se to asi děje?

4. Odpusťte si a oceňte se…

 
Mnoho lidí se trápí minulostí. Osobní sílu získáte, když necháte minulost plavat.
Nic si nevyčítejte, neobviňujte se. Co bylo, bylo. Poučte se a vězte, že si zasloužíte vše dobré, i když nejste dokonalí. Nikdo není dokonalý.
Soustřeďte se na budoucnost a snažte se být vynikající člověk – ne dokonalý robot či stroj na peníze. Vynikající člověk se svými nedostatky a chybami, ale slušný, laskavý, čestný a poctivý….
Vaše síla je ve vaší lidskosti.

5. Rozdávejte úsměv a hezké slovo…

Máte v sobě velkou moc a sílu. Vaše síla se dá zcela jednoduše aktivovat hezkým úsměvem a hezkým slovem, třeba úplně cizím lidem.
Pošlou ho dál a  vyvoláte řetězovou reakci, která může zlepšit den ostatních lidí. Nezapomínejte se ale usmát a chovat hezky i k vašim nejbližším:)) Začněte doma.
Mějte sílu žít tak, aby vaše děti nemuseli hledat hrdiny v seriálových a mediálních hvězdách, ale budou ho mít ve vás.