Čas nových technologií v péči o vlastní zdraví

Každé období krize přinese s sebou vlnu nového a dosud nepoznaného. Z krizí minulých století se zrodily společnosti jako IBM, General Motors, General Electric, Federal Express, z krizí relativně nedávných pak společnosti Microsoft a Apple, která dnes kulminuje v našich životech prostřednictvím fenoménů iphone a ipad a zdobí se nálepkou nejinovativnější firma světa.
Že si na žádnou krizi 80 let 20 století nepamatujete? Není divu. Třicet let událostí je překrylo a Vy si nevzpomínáte, že vůbec nějaká krize v 80 letech západní společností zmítala.
Ze stejného důvodu si nevzpomenete v roce 2040 na krizi, kterou svět prochází právě nyní. Nevybavíte si ve zmíněném budoucím čase, jak se stalo, že se z krize stala znovu prosperita. Z budoucnosti se obtížně vzpomíná, z minulosti však snadno předpovídá.

Nebude to nic jiného než znovu nové technologie, které strhnou zájem a opatrnost spotřebitelů a nastartují další ekonomický růst.

 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Nedávno jsem se s jedním takovým právě startujícím trendem setkal na poli péče o vlastní zdraví.

Tato nová technologie využívá unikátních vlastností hologramu jako nosiče informací v takříkajíc trojrozměrné podobě. Vás, kteří o hologramu něco víte, nepřekvapí, že je jeho prostřednictvím možné zaznamenávat trojrozměrně i jiné smyslové vjemy než pouze obrazy.

Umí tak zaznamenat také zvuky, chutě, vůně a experimenty probíhají i v hmatové sféře. Hologram tedy dokáže dnes nést informaci v podobě barev, vůní, znaků, symbolů i tvarů. Každá z těchto kategorií byla a je nejrůznějšími kulturami používaná při péči o vlastní zdraví.

 
zdraví, zdravý životní styl, zásady, skupina zdraví, facebook zdraví
 

Můžete se setkat s pojmy Fonoforéza, Bachovy esence, Aurasoma, FengShui, homeopatie a mnohé další dnes již tradiční přístupy k udržení nebo znovunastolení rovnováhy jemno-hmotných energií tvořící lidské bioenergetické pole. Dalším principem geniálně zakomponovaným do této nové technologie je fyzikální princip ladění. Stejná vlnová délka ovlivňuje stejnou vlnovou délku. Nic nového pod sluncem, setkáváme se s tímhle principem každý den.

Jen si vybavte situaci, ve které vtrhne do místnosti silně emocionálně vzrušený člověk. Okamžitě rozkýve emoce většiny lidí v místnosti ať jedním, nebo druhým směrem – tedy k útoku, nebo úniku strachu. Jeho vlastní ladění ovlivnilo ladění většiny ostatních přítomných.

Mezilidsky dobře využitelný princip k motivaci i demotivaci, jen technologicky jsme tuto okolnost dosud nebyli schopni uchopit. Dosud. Zdánlivě nenápadný hologram dokáže, pomocí principu podobné ovlivňuje podobné, uvést naše vlastní bioenergetické pole do optimálního vlnového rytmu.

Následkem toho jsou nejrůznější reakce, které jsou pro každého z ovlivněných velmi individuální. Subjektivně dochází nejčastěji k projevům v podobě pocitu úlevy od bolesti, pocitu snížení celkové únavy a schopnosti lepší koncentrace nebo schopnosti hlubší relaxace v podobě zlepšení spánku. Každý organismus si v reakci na své uvedení do rovnováhy kompenzuje to, na co mu dosud nezbývalo dostatek vlastních sil–energie.

Podobně jako Steve Jobs a Bill Gates provedl i Kenn Rasner svůj koncept nesnadnými začátky.

Už dnes má ale našlápnuto k tomu, aby byl v příštích 20 letech jednou z nemedializovanějších osobností naší globální vesnice. Měl jsem osobně možnost si tuto technologii vyzkoušet a v posledních měsících výrazně ovlivnila spád i kvalitu mého života.

Společně s Robertem Kyiosakim a Paulem Pilzerem tvrdím, že právě oblasti péče o vlastní zdraví v kombinaci s přímým prodejem a novými technologiemi vzejde v následujících 10 letech nejvíce nových Warenů Bufetů a Donaldů Trumpů.