Chcete aby se druzí změnili? Co lze skutečně změnit?

Chci, aby se změnil/a… Ach ty změny….
Zachoval se k Vám někdo špatně?
Ublížil Vám někdy někdo?
Přejete si, aby konkrétní osoba ve Vašem okolí změnila své chování?
Myslíte si, že se Vám toto přání splní?
Co je možné změnit?

Nejčastěji od lidí slýchávám stížnosti na minulost a na druhé osoby v jejich životech, které něco udělaly, řekly či dokonce neudělaly nebo neřekly. Tímto si způsobují problémy v současnosti.

Přemýšlí nad tou situací, těmi osobami, nad sebou. Vidí, slyší, cítí ty události jako by byly skutečné. Nechávají se tímto stále dokola zraňovat. 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Proto chci upozornit osoby, které se vrací do minulosti, k situacím, lidem a stále řeší neřešitelné a dnes už neovlivnitelné, aby si uvědomily, co můžou změnit a jak se osvobodit.

Vzhledem k faktu, že většina lidí se bojí ZMĚN, je pro nás jednodušší chtít, aby se změnil někdo jiný. Změna je nevyhnutelná. Každý den se něco ve Vašem okolí (někdy i ve Vás) mění. Jsou to změny, kterých si třeba nevšimnete, protože jim nedáváte takový význam.

Ale ty změny tu jsou.

Mění se světlo (den, noc, zataženo, jasno), mění se zvuky (někde v okolí někdo křičí, něco hučí), mění se Vaše pocity, vůně, chutě. Ačkoliv o těchto změnách podvědomě víme, tak málo kdy si je připouštíme, a tak na nás nemají velký vliv.

  • Uvědomujete si teď, jaké jsou změny „všudypřítomné“?
  • Všimli jste si teď, jestli se změnilo světlo, zatímco čtete tento článek?
  • Všimli jste si zvuků, které teď jsou v pozadí?
  • Cítíte nějakou vůni?

Možná si teď uvědomujete více a více věcí. Mnoho z těchto malých změn Vám i zlepší náladu.

Takže, co teda můžete změnit? A co můžete chtít, aby se změnilo? 

Můžete změnit minulost? „NE.“ Ale můžete změnit to, jak to vše dnes prožíváte. Můžete ovlivnit Vaše pocity, obrazy, zvuky, které cítíte, vidíte a slyšíte tak, aby Vás dále více neobtěžovaly. Přestaňte se tím zraňovat, změňte to.

Můžete změnit druhé lidi, byť Vaše příbuzné a přátelé? „NE.“ To skutečně nejde. To může jen sama konkrétní osoba. Tak to UDĚLEJTE, změňte sami SEBE. Přestaňte řešit to, co někdo někdy udělal, neudělal, řekl či neřekl. 

DNES je DNES. Počínaje dneškem se můžete cítit lépe. Žít v přítomnosti, odpustit minulosti a žít SVŮJ život.

ZMĚŇTE, co sami změnit můžete. Změňte SVOU mysl, změňte SAMI sebe. Žijte život, jaký chcete. Učiňte kroky, které Vás povedou k Vaší pozitivní změně. Změnit můžete vše, co změnit chcete. Odpovědnost nesete Vy, pouze Vy můžete udělat tu očekávanou změnu. Buďte tím, kým chcete být.