Chci chlapa. Existuje?

Princ na bílém koni

Každá holčička má svého vysněného Prince.  Přesně ví, jaký bude. Teda, vlastě , jaký už je. Ví přesně, jak vypadá, jaký má úsměv, jak je statečný…. Vidí svatební den, šťastné manželství, nejkrásnější život ze všech životů…. A pak bác, je to jinak.

Můj princ na bílém koni – dětství

Můj vysněný Princ se mi tenkrát zdál takový obyčejný, v porovnání s ostatníma holkama. Byl vysoký skoro dva metry, měl ten nejkrásnější úsměv a krásné bílé zuby a nádherně svalnaté tělo. Nic pro něj nebyl problém, se vším se uměl vypořádat. Byl velice zručný a šikovný. Byl něžný, romantický, byl mi oporou… Prostě: Byl to chlap. Byl .

Můj princ na bílém koni – současnost

Můj Princ  leží u řvoucí televize, právě dávají  fotbal ze záznamu, který viděl včera,  a spokojeně odfukuje. V ruce lahváče a televizní program.  Nohy hozený na konferenčním stolku, hned vedle talíře s jídlem. Mlaská, čaňká, funí a…. víte co. Vyvalenej pupek, přiblblej výraz a samomluva. Nemá cenu dále popisovat.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Jinde tráva zelenější

Jo, vybrala jsem si špatného prince. Ale třeba jinde ten Princ opravdu existuje !!!!

Nenašla jsem. Hledala jsem dlouho a poctivě, ale nenašla.  Ani moje kamarádky o žádném Princi nevědí. Teda, no, o princích víme všechny, ale jen z filmů a našich představ z dětství.  A taky z obrázků v časopisech .

Manželka je víc chlap, než ten její chlap

Tak tenhle obrázek je nejčastější. Než aby se ženská pořád doprošovala toho televizního maniaka, co stejně nevnímá, radši vezme do ruky nářadí a udělá si všechno sama. On si stejně ničeho nevšimne.  Jo to kdyby bylo prázdno v lednici a nebo se ztratil dálkový ovladač na telku, to by poznal.

Rýmičkář

Nojo, tak to je známá citlivka, která se nechává obskakovat, a pořád ho něco bolí, někde píchá, má kašlíček nebo rýmičku, strašně vysokou horečku, asi umírá…. Potřebuje obskakovat a rozmazlovat. Ale dost často se obejde bez řvoucí televize !!!

Borec

Ten to má všechno vošéfovaný, pod palcem. Bez něj by určitě nic nefungovalo, nikdo by nic nevyřešil, nezařídil, prostě je to všechno na něm . On jedinej má pravdu, i kdyby sto lidí tvrdilo opak.

A tak bych mohla pokračovat dál…..

Chci moc, když chci chlapa?

Sebevědomého, samostatného, rozhodného,  hezky oblečeného, se stylem a vlastním názorem…..

Který se nehroutí z každé maličkosti, pořád nestoná, nekňučí  a furt jenom nežere.

 

Pomohlo by jim větší sebevědomí ? A nám také ?

Uděláme akci ?