Co je nejcennější v MLM podnikání?

Multi Level Marketing neboli MLM  je způsob propagace výrobků nebo služeb přes síť spolupracovníků… 
Známe to všichni a mnozí z nás aktivně spolupracujeme s určitou firmou. Je to výborná volba, pokud si chceme přivydělat, neboť máme za sebou firmu a systém.
Naším úkolem je pouze prodávat produkty nebo hledat nové lidi do svého týmu.

Je třeba se na toto dívat jako na podnikatelskou příležitost s minimálními náklady. 

Vždyť se stáváte obchodním zástupcem dané firmy. Na rozdíl od klasického zaměstnání, kde jste placený každý měsíc stejně, jste v MLM systému odměňováni podle svého výkonu. Máte proto velkou motivaci a prostor v podstatě pro neomezené zisky.

Navíc díky referenčnímu systému si budujete i pasívní příjem. Dostáváte tak za Vaší práci opakovaně zaplaceno.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Toto si mnoho lidí v síťovém marketingu neuvědomuje.  Není to pouze o provizích a nových lidech a prodejích. Vy dostáváte opakovaně zaplaceno za to, za co jste již jednou zaplaceno dostali.  

Dostanete snad v klasickém zaměstnání opakovaně zaplaceno, co jste vytvořili před měsícem? 

Je úplně jedno, jestli jsou to desítky korun nebo tisíce. Podstatné je, že máte pasivní příjem.

Jaká je realita MLM? 

Na světě existuje přes 5000 společností, které využívají právě multi level marketing pro šíření svých produktů.

 

Tak jako v každém jiném podnikání, firmy vznikají a zanikají.

Možná jste už slyšeli o statistice  90%, cca tolik nových firem nepřežije 2 roky od svého založení. Samozřejmě se to týká také MLM společností.

Protože do MLM obvykle vstupujeme s nadějí na vytvoření pasivního příjmu, je vhodné si vybrat takovou firmu, která již má za sebou kus historie.  

Aby jste nenaletěli na podvodnou firmu, existuje sdružení DSA (Direct Selling Association), ve které jsou prověřené firmy u kterých máte jistotu férového byznysu a nestane se Vám, že vstoupíte do pyramidové hry (letadla).  

Ovšem na druhou stranu v DSA  nejsou všechny firmy distribuující své produkty či služby prostřednictvím network marketingu, takže to nemusí znamenat podvod, pokud tam svou firmu nenajdete.

Nabízí se otázka, co je vlastně nejcennější na multi level marketingu? 

Vždyť existují tisíce společností a ještě více produktů. Nepochybně si každý myslí, že právě ta jeho firma je nejlepší.

Ale co se stane, pokud si vyberete špatnou firmu a firma zkrachuje? Co Vám zůstane?

Možná budete mít v garáži několik balení vitamínů, pracích prášků apod. Zamyslíte se co udělat dále a obvykle si najdete novou firmu s MLM systémem a jedete nanovo.

Zůstane Vám však ještě jedna věc… 

A sice databáze Vašich kontaktů, zákazníků a členů Vašeho týmu, který jste si vybudovali v předchozím MLM. Až přejdete do nové společnosti, určitě budete dříve nebo později kontaktovat lidi ze svého seznamu.

Už Vám v hlavě svítá? 

Ano podle mého názoru jsou na MLM podnikání nejcennější lidí a kontakty na ně (a nejen v MLM, ale v jakémkoliv podnikání).

S dobrým týmem lidí snadno vybudujete nový byznys.  

Proto si vždy zálohujte seznamy kontaktů a hlavně si je nenechávejte pouze  v elektronické podobě v systému dané mlm firmy!

Protože Vaše odměny jsou postavené na tom, kolik toho prodáte a kolik seženete lidí do svého podnikání, nepochybně neustále hledáte nové lidi…

Nejprve zkoušíte svou rodinu, známé a kamarády apod. Když však tento zdroj potenciálních lidí je vyčerpán, co dál? Nejspíš začnete vkládat inzeráty apod.

Je tu však ještě jedno řešení, kde můžete najít nové žhavé zájemce…

Na tomto webu naleznete databáze kontaktů na lidi, kteří se právě zajímají o mlm systémy.

Každý zde má uvedeno v jakém mlm již pracuje, co případně hledá a může uvést i o kterou činnost nemá zájem. Jednoduše si vytipujete zajímavého člověka a oslovíte ho.

Registrace do této databáze je placená a je tu promyšlený systém kreditů, který zabezpečuje, že získané kontakty jsou cennější a je tím také eliminován spam.

Nepochybuji o tom, že kdyby to bylo přístupné zdarma, bylo by to pouze spamovací místo, tj. bez jakéhokoliv užitku. Vyzkoušejte a uvidíte sami.

Výhodou je, že zde naleznete lidi, kteří mají zkušenosti a pokud máte opravdu dobrou nabídku, Vaše šance vzrůstá a můžete získat člověka (a s ním i jeho strukturu) na svou stranu…