Co potřebuješ udělat, abys byl úspěšný?

Stále se snažíš a bezúspěšně?

Přijde ti, že se ve tvém životě opakují stále stejné situace a ty nevíš jak z toho ven?

Možná je správná chvíle, kdy jsi narazil na tento článek 🙂

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Protože pro úspěch je potřeba zpracovat svou mysl. Od malička se nám zapisují do mozku určité vzorce chování. Co vidíme u svých rodičů, to duplikujeme (kopírujeme) – bereme to tak, že je to pravda. Vůbec nepřemýšlíme o tom, že by nebyla.

Je to zcela normální a přirozené. Nikdo nad tím nepřemýšlí, ale v dospívání a následné dospělosti je jen na nás, zda v těchto vzorcích budeme pokračovat či ne.

Mně osobně se během života vyvrátilo hned několik vzorců, které jsem viděla u svých rodičů. A ráda se s vámi o ně podělím.

Úplně jednoduchá věc. Jaké malá jsem se učila jezdit na kole. Znáte to – máte radost z nového. Jste natěšení a pak přijde studená sprcha.

Já měla radost z nového kola, ale protože jsme moc peněz neměli, dostala jsem levnější kolo, které bylo těžké. A protože jsem více času trávila se svým bratrem, vyjeli jsme a kolech. A bratr mi ujížděl.. Já byla smutná. Nevěděla jsem čím to? Vždyť šlapu jako o závod. A on mi pořád ujíždí, do kopce jsem kolo tlačila – nešlo to. Vypěstovala jsem si ve své mysli “dohodu”, která mi říkala, na kolo už nelez – je to “vopruz” jen dřina.

A od té doby jsem na kole přestala jezdit.

Později, teprve před několika měsíci jsem zjistila, že mě to hrozně baví jezdit na kole. A nerozuměla jsem tomu, proč tenkrát ne. Přítel mi situaci osvětlil. No když jsi jezdila na neseřízeném, levném kole, není divu. Kolo bylo celé ocelové, takže pro mě jako dítě docela zátěž. To mě odradilo nejvíc, vozila jsem jak sebe, tak i celou váhu těžkého kola.

To je jenom příklad jedné z dohod, kterou si za svůj život můžeme stanovit.

A já teprve, když jsem si půjčila přítelovo kolo a začla jezdit, jsem zjistila, že je to vlastně zábava. Takže jsem smazala jednu špatnou dohodu a nahradila ji pozitivní. 🙂 A tak to funguje u všeho..

Proto, neuzavírejme se svým mozkem dohody na “život a na smrt”. Pokud jsme v minulosti zažili něco negativního, s čím nemáme dobrou zkušenost. Neznamená to, že i nyní to pro nás bude znamenat to špatné.

10 důvodů, co dělat k cestě za úspěchem:

  1. otvírej se novým příležitostem (nikdy nevíš na co narazíš, třeba to je to ono, co právě hledáš)
  2. postupně měň své návyky, ty, které jsou podle tebe špatné za dobré
  3. nezabývej se jinými lidmi.. (v tom smyslu “podívej se na něj, vždyť to už je druhé auto, co si letost pořídil”)
  4. projevuj vděčnost
  5. najdi si svůj vzor a duplikuj ho
  6. udržuj se v motivaci, čti inspirativní knížky
  7. mysli pozitivně (připouštěj si jen dobré závěry, ty špatné vypusť ze své mysli – uvidíš, bude se ti žít lépe) 🙂
  8. přej druhým úspěch
  9. pomáhej druhým v cestě za splněním jejich snů, a tak si splň ten svůj
  10. dávej si výzvy, které si realizuj (třeba, že skočíš z letadla, apod.)

Každá změna je dobrá v tom, že tě posune dál ve tvém životě..

Ano, je těžké opustit zónu pohodlí, ale když to dokážeš, otvírají se ti zcela nové možnosti, šťavnaté, okouzlující, grandiózní příležitosti 🙂 A to chceš ne? Dostat se ze své průměrnosti k životu psané mistrem – Tebou 🙂

A přitom je to tak JEDNODUCHÉ.

Stačí jen začít se zajímat o tuto oblast. A učitel se najde.

Už to, že čteš tento článek je znamení, že se “trošku” odlišuješ od ostatních. Chceš něco víc. A to víc objevíš. Na to vem jed.

Stačí jen nahradit STARÉ DOHODY NOVÝMI. To mě osobně pomohlo v cestě za úspěchem. Protože mnohdy se stále točíme dokola, jak na kolotoči a nevíme jak z něho ven. A to, že změníme své myšlení v tom smyslu, že věci začneme dělat JINAK. Stane se kouzlo.