Dějí se vám náhody?

Pokud už se nějaký čas věnujete osobnímu rozvoji – ať je to čtení knih, chodíte na kurzy, anebo jen poslouchání audionahrávek, začínáte si uvědomovat, že se ve vašem životě dějí různé věci. Můžeme jim říkat náhody, zázraky.
Většina mých klientů a kurzistů z kurzu Tvůj život je tvoje volba, mi píše, že už po týdnu, kdy používají mnou doporučené rady a procesy, se jim do života dostává několik náhod za sebou.

Například: Autobus, který už měl být na cestě, stojí ještě na nádraží, protože dnes jede školní výlet. Z tiskárny, ve které se mačkal papír, papír vychází neporušený. Z otravného kolegy v práci se stal kolega mírumilovný.

Náhoda? Byla náhoda, že jel školní výlet, že tiskárna znovu tiskne, že ten kolega … Opravdu stačí jen vaše malá snaha.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Pokud chcete ve vašem životě zažít změnu, připravte se na to, že budete muset udělat věci, které jste nikdy nedělali. Připravte se na to, že začátek může být trochu těžký a že třeba změny se ve vaší realitě nemusí projevit tak rychle, jako u jiných lidí. Každý jsem originál. Každý máme jiné rodiče, jiné prostředí a i děti, které se narodili svým rodičům, nejsou stejné. Tady vládne rozmanitost. Rozmanitost rasy, rozmanitost náboženství, rozmanitost v oblasti sexuality, v oblasti vztahů, zdraví.

Ale princip fungování tohoto světa je pro všechny stejný – jste tvůrci své životní zkušenosti, tvoříte pomocí svých myšlenek a pocitů. Tak, jako každý z nás i váš soused tvoří, vaše babička tvoří, váš učitel tvoří i já tvořím pomocí myšlenek a pocitů – využíváme mocný zákon přitažlivosti – ať o tom víme nebo ne, ať se nám to líbí nebo ne, ať tomu věříme nebo ne. Každý ho využívá a každému do života nosí náhody a zázraky. A to platí pro všechny!

Podívejte se kolem sebe. Máte v okolí lidi, kteří prožívají náhody? Kteří prožívají zázraky?

Tento týden si dejte za úkol, že budete pozorovat lidi ve svém okolí a pozorujte hlavně sebe, jaká je vaše skutečnost. A pokud se vám líbí, dobře. Ale pokud se vám nelíbí to, že po vás nikdo ná-hod-y nehází, že neprožíváte a nevidíte zá-zrak-y.

Pokud je chcete zažívat, budete muset udělat něco jinak. Budete muset změnit svoje myšlenky, svoje pocity a svoje přesvědčení a pak

uvidíte, že i ve vašem životě se náhody a zázraky začnou uskutečňovat.

Přál bych si, abyste pochopili, že jste mocnými tvůrci využívající Zákon přitažlivosti a že si tvoříte svoji vlastní realitu, která může být plná náhod a zázraků.