Dějí se vám náhody? - ŽivotbezHranic.cz

Dějí se vám náhody?

Pokud už se nějaký čas věnujete osobnímu rozvoji – ať je to čtení knih, chodíte na kurzy, anebo jen poslouchání audionahrávek, začínáte si uvědomovat, že se ve vašem životě dějí různé věci. Můžeme jim říkat náhody, zázraky.
Většina mých klientů a kurzistů z kurzu Tvůj život je tvoje volba, mi píše, že už po týdnu, kdy používají mnou doporučené rady a procesy, se jim do života dostává několik náhod za sebou.

Například: Autobus, který už měl být na cestě, stojí ještě na nádraží, protože dnes jede školní výlet. Z tiskárny, ve které se mačkal papír, papír vychází neporušený. Z otravného kolegy v práci se stal kolega mírumilovný.

Náhoda? Byla náhoda, že jel školní výlet, že tiskárna znovu tiskne, že ten kolega … Opravdu stačí jen vaše malá snaha.

Pokud chcete ve vašem životě zažít změnu, připravte se na to, že budete muset udělat věci, které jste nikdy nedělali. Připravte se na to, že začátek může být trochu těžký a že třeba změny se ve vaší realitě nemusí projevit tak rychle, jako u jiných lidí. Každý jsem originál. Každý máme jiné rodiče, jiné prostředí a i děti, které se narodili svým rodičům, nejsou stejné. Tady vládne rozmanitost. Rozmanitost rasy, rozmanitost náboženství, rozmanitost v oblasti sexuality, v oblasti vztahů, zdraví.

Ale princip fungování tohoto světa je pro všechny stejný – jste tvůrci své životní zkušenosti, tvoříte pomocí svých myšlenek a pocitů. Tak, jako každý z nás i váš soused tvoří, vaše babička tvoří, váš učitel tvoří i já tvořím pomocí myšlenek a pocitů – využíváme mocný zákon přitažlivosti – ať o tom víme nebo ne, ať se nám to líbí nebo ne, ať tomu věříme nebo ne. Každý ho využívá a každému do života nosí náhody a zázraky. A to platí pro všechny!

Podívejte se kolem sebe. Máte v okolí lidi, kteří prožívají náhody? Kteří prožívají zázraky?

Tento týden si dejte za úkol, že budete pozorovat lidi ve svém okolí a pozorujte hlavně sebe, jaká je vaše skutečnost. A pokud se vám líbí, dobře. Ale pokud se vám nelíbí to, že po vás nikdo ná-hod-y nehází, že neprožíváte a nevidíte zá-zrak-y.

Pokud je chcete zažívat, budete muset udělat něco jinak. Budete muset změnit svoje myšlenky, svoje pocity a svoje přesvědčení a pak

uvidíte, že i ve vašem životě se náhody a zázraky začnou uskutečňovat.

Přál bych si, abyste pochopili, že jste mocnými tvůrci využívající Zákon přitažlivosti a že si tvoříte svoji vlastní realitu, která může být plná náhod a zázraků.