Dochází vám čas? Je to jen vaše volba!

V současnosti pracuji s množstvím klientů, kteří jsou asi o polovinu mladší než já. A je to radost. Jejich nadšení změnit vlastní život je totiž nakažlivé.

Mým klientům dochází čas

Jedna věc, která mě vždy pobaví, je, když si jeden z nich stanoví cíl a řekne mi „Potřebuju na tomto cíli začít pracovat, protože už mi dochází čas.“ První věc, která vás napadne, když jste dvakrát tak staří co vaši klienti, je, že když jim dochází čas, jak je to asi u vás? Přesto, jedna z věcí, které potvrzují jak životní skutečnosti i můj výcvik kouče je, že něco jako „docházející čas“ existuje jen pokud si vybereme, že na to budeme věřit.

Vždycky se najde čas na dělání toho, co chcete, pokud si to tak rozhodnete.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Času máme všichni stejně

Čas je něco, čeho máme všichni stejně. Jak se rozhodneme tento čas využít, už se ale liší.

Někteří mají pocit, že jsou času vydáni na milost. Jiní cítí potřebu kontrolovat čas a všechno si naplánovat do poslední drobnosti. Je stále těžší najít někoho, kdo čas vidí jako něco co běží a je jeho k volnému využití a zábavě.

Před pěti lety jsem v podstatě neznal koncept koučování.

Určitě jsem nečekal, že se to stane součástí mého života tak moc, jak se stalo. Věděl jsem, že jsem u konce mé první kariéry. Ve skutečnosti jsem už rok předtím učinil rozhodnutí, že změním zaměstnání. I když jsem věděl, že potřebuji změnu, ještě jsem nevěděl, co bude to nové…

Čas je něco, čeho máme všichni stejně.Ale tato nevědomost mne nepřemohla. Ve skutečnosti mě všechno, co se v předchozím roce stalo, dalo uklidňující pocit, že co se má stát se stane a dá to o sobě vědět. Když se dívám zpátky, kde jsem teď a kam se plánuji posunout se svým životem, vidím, že jsem se nemýlil s tímto přístupem a že stále platí.

Je to v našich rukou

Žijeme v generaci neustálého uspokojování. Je také přirozené srovnávat naši životní situaci s těmi okolo.

Média se stále pokouší nám podsouvat, co bychom měli mít, co nás udělá šťastnými, že nám dochází čas (myšleno že nějaký produkt bude vyprodán).

Přesto, skutečně potěšující situace se v průběhu našich životů vyvíjí.

Jak si tyto situace užijeme, je vždy v našich rukou.

Můžeme se zapojit v intenzitě, jakou si vybereme, nebo odejít když něco není pro nás. Pamatování si, že vždy máme na výběr, je součástí boje.

Pokud máte pocit, že vám dochází čas, ustupte zpátky a znovu se podívejte, jestli to je pravda.

Co by se skutečně stalo, kdyby se to, co doufáte, že zažijete teď, stalo v pozdější fázi vašeho života? Kdybyste si vybrali „užít si cestu“ namísto „spěchání za cílem“, byl by váš život lepší? Ať už vám je 30, 40, 50, 60 anebo 70 nebo více, jenom vám „dochází čas“, pokud jste si vybrali zastavit stopky v tomhle místě.