Dokážu to? Dokážu!

Dnes, když jsem pracoval na vylepšení ke kurzu Tvůj život, uvědomil jsem si, co všechno mám za sebou. Co všechno jsem pro svůj úspěch musel podniknout.

Když jsem před dvěma a půl lety viděl film Tajemství, napadla mě myšlenka: “Ano, chci také přednášet a učit lidi pravidla tohoto světa.” To byl můj cíl, můj záměr.

Nevěděl jsem, jak se stanu mentorem; nevěděl jsem, kde získám zkušenosti – opravdu nevěděl jsem nic. Jediné, co jsem mohl udělat bylo, že jsem se pustil do čtení knih a hledání informací o Zákonu přitažlivosti na internetu.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Hledal jsem podobné lidi, kteří mají stejný záměr, jako je rozšiřovat tuto filosofii – ale moc jich nebylo – našel jsem jen dva servery, které se tématikou osobního rozvoje zabývají.

Říkal jsem si: “Dokážu to!

Já to dokážu a budu přednášet! Obětuji tomu svůj volný čas, najdu si nové přátelé, najdu více informací, zamknu se doma a budu číst a dělat různé věci, abych byl nejlepším mentorem v České republice!”

Ano, za svůj cíl být mentorem jsme musel obětovat několik věcí – svůj volný čas, kamarády, kteří mě už nerozuměli, svůj soukromý život. Dva roky jsem denně četl knihy, poslouchal jsem audioprogramy, sledoval videa a učil se, jak správně využít Zákonu přitažlivosti.

I sportovci obětují veškerý svůj volný čas aby se stali nejlepšími, aby vyhráli zlatou medaily, aby přepravli na druhý kontinent, aby se stali mistry. Každý kdo, chce být úspěšný, obětuje nějakou svoji atributu na zlomek života a poté si užívá svého úspěchu. Tak jako se i každý milionář musel vypracovat sám a ikdyž mu ze začátku jeho snažení nepřinášelo žádné zisky, teď má miliony korun.

Pokud to se svým úspěchem myslíte vážně, věnujte se svému povolání, svému koníčku – dělejte to naplno – nepoužívejte výmluvy, vzdejte se na čas svých starých zvyků, věnujte se o hodinu více studiu, cvičení, praxi – hodina na víc, vám přinese větší bohatství, než tuto hodinu promarnit třeba jen klábosením o politice, zdraví, počasí.

Říkejte si: “Dokážu to!” Používejte rady a triky, které vám předávám na svých kurzech a uvidíte ve svém životě zázraky.