Hej! Začni užívat své emoce!

Někdy dostanu otázku: „Přál jsem si tuto věc a ještě se nestala. Kde je chyba? Pro mě zákon přitažlivosti nepracuje tak, jak má.“ Tato otázka u mě vykouzlí úsměv na rtech. Pokaždé.
Nejde o to, že by zákon přitažlivosti fungoval jen v některé z oblastí vašeho život – funguje vždy a všude.
Nebo není chyba na straně Vesmíru, Universa, Boha, že Vám nechce uskutečnit Vaše přání.
A už vůbec za to, že se Vaše přání neplní, nemůže soused od vedle, kterému jste dneska ráno vynadali. Jediná věc, které brání Vašemu přání, jste vy sám.

Naučte se kontrolovat vaše emoce

Ano, čtete správě. Jen Vy sám. Nyní možná slyšíte nějaký hlas v hlavě, který říká: „Přece já si nemůžu bránit splnění svých přání.“ Dobře upřesním to.

Nejste to Vy ale Vaše myšlenky – to jsou takové ty věty, které vám znějí v hlavě nebo je to ten tichý hlásek říkající: „Nemáš na to.“

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Pro to, abyste dosáhli svých přání je potřeba začít pravidelně a jednoduše s kontrolou myšlenek a pocitů a s odstraněním pochybností, které máte.

Může se to ze začátku zdát hodně namáhavé, kontrolovat každou myšlenku, kterou máte a proto se ze začátku zaměřte na svoje pocity.

Naše pocity jsou úžasný naváděcí systém (v některém z dalších článků vám řeknu něco o pocitech) – taková naše osobní GPS navigace, kterou většina z nás používá k jiným účelům, než ke kterému je potřeba.

Copak byste použili svoji GPS navigaci v autě k tomu, abyste na ni upekli kuře?

Vaše odpověď je asi ne. Ale přesně to, děláte se svými pocity. Používáte je jiným způsobem.

Existuje asi 22 druhů pocitů – strach, deprese, nespokojenost, nuda, naděje, radost, láska a mnoho dalších. Pro nás bude zatím důležité, že jsou dva druhy – pozitivní a negativní.

Pozitivní je třeba láska, naděje negativní třeba strach, nenávist.

Důležité je si uvědomit, že správně používat své pocity – svoji GPS znamená, že víte: Když se cítím dobře, moje myšlenky jsou s mým přáním v souladu a já tak umožňuji, aby se mé přání mohlo splnit.

A když se cítím špatně, vím, že moje myšlenky nebo slova, které říkám, nejsou v souladu s mým přáním a já si tedy bráním v manifestaci přání.

Pravý důvod proč máme pocity je ten, že nám ukazují, jestli si tvoříme to, co chceme anebo si tvoříme to, co nechceme zažít.

Proto už dnes po přečtení tohoto článku, budete vědět, kdy si umožňujete manifestaci přání a kdy ne.

Název článku je Hej! Začni užívat své emoce!!

A opravdu pokud si článek přečtete a nic se na vašem postoji k vašim emocím, k tomuto úžasnému navigačnímu systému nezmění, nezmění se ani vaše realita.

Nikdo jiný za vás vlastní realitu nevytváří a pokud chcete změnu, budete muset udělat některé věci jinak anebo začít dělat nové věci.