Hypnóza – účinný způsob, jak se zbavit omezujících přesvědčení o sobě

Hypnóza je změněný stav vědomí a stav soustředěné pozornosti. Vědomá mysl funguje při hypnóze jako strážce, vaše vědomí vás chrání. O hypnóze se říká mnoho mýtů, hloupostí a polopravd, které vycházejí z neznalosti a z předsudků.
Podvědomá mysl je úschovnou všech našich přesvědčení a díky našim podvědomým přesvědčením, žijeme život, jaký žijeme.
Pokud nejste spokojeni s vaším současným stavem životních událostí, musíte změnit vaše omezující přesvědčení (pozn.: nemám na mysli náboženské přesvědčení).

Dám Vám dva příklady (omezujících) přesvědčení.

Malé slůně je provázkem připoutáno ke sloupu. I když se snaží, nemůže se osvobodit, protože provaz i sloup jsou silnější, než je síla slůněte. Po četných pokusech se slůně vzdá pokusů se osvobodit a přijímá provaz jakou součást svého života. Nové přesvědčení bylo nainstalováno v jeho mysli, že se nemůže osvobodit od provazu.
Léta ubíhají a slůně vyroste v dospělého slona, který má obrovskou sílu. Nicméně to omezující přesvědčení stále existuje v jeho mysli. A přestože se teď již může osvobodit kvůli síle, kterou má, neudělá to, protože si myslí, že provaz je silnější, než je on!

Druhý příběh je velmi zajímavý…

Dva studenti stráví celou noc na večírku. Následující ráno mají hodiny matematiky.
Sednou si do poslední lavice, aby bez povšimnutí učitele mohli spát. Oba prospí hodinu a probudí je až zvonek, který ukončí hodinu. Vidí, jak studenti a profesor odcházejí ze třídy. Na tabuli jsou napsány dva matematické problémy. Protože si myslí, že je to domácí úkol, opíší si tyto úkoly.
Celý týden jeden ze studentů tvrdě pracuje na vyřešení problému, protože si myslí, že by dostal špatnou známku, kdyby nevyřešil úkol. V pondělí odevzdává „ svůj domácí úkol“ svému profesorovi, který je šokován!
Tyto dva matematické problémy nebyly za domácí úkol. Na konci hodiny profesor napsal na tabuli dva matematické problémy, které zůstaly nevyřešeny po více než 200 let! Mnoho odborníků bylo toho názoru, že problémy byly neřešitelné. Jeden student, který mimochodem rád chodil na večírky, nevěděl o tom, že problém byl neřešitelný, a byl schopen, „neřešitelný problém“ vyřešit.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Jak? Protože neměl žádné omezující přesvědčení o tom, že „to nejde.“

Přeprogramování podvědomí je jediný způsob, jak změnit naše omezující přesvědčení.

Hypnóza je jednoduchý způsob, jak přeprogramovat podvědomí.
Hlavní součástí hypnózy je předávání podvědomí pozitivních sugescí. Tyto sugesce mohou být dávány jinou osobou nebo si můžeme dávat sugesce sami sobě. Ten druhý případ je známý jako sebehypnóza. Ve skutečnosti veškerá hypnóza je sebehypnóza, protože bez vašeho svolení vás nikdo nemůže zhypnotizovat.
Hypnotizovaná osoba vypadá, jako by spala, ale ve skutečnosti hypnóza není spánek. Hypnotizovaná osoba je pouze v jiném stavu vědomí, kdy vědomá mysl je úplně uvolněná.
Osoba v hypnóze může z tohoto stavu uvolnění kdykoliv vystoupit. Stačí jediná myšlenka na to, že už nechce být v tom krásném stavu uvolnění, může kdykoliv otevřít oči a vystoupit z hypnózy.

Lidé si neuvědomují, že jsou v hypnóze několikrát za den.

Pokaždé když se díváte na televizi nebo čtete knížku a vžijete se do děje tak, že nevnímáte děje kolem sebe, jste v hypnóze. Lidé všeobecně hypnotizují sami sebe ke svému neprospěchu, pomocí techniky sebehypnózy se naučíte, jak programovat své podvědomí, aby vám pomáhalo.
Doporučuji se naučit techniku sebehypnózy a stát se tak svým vlastním hypnoterapeutem.
Sebe-hypnóza je vhodná např.:

 • Zbavení se stresu a napětí
 • Zvýšení sebevědomí
 • Hubnutí do 10 kilo (pokud chcete zhubnout více je zapotřebí sezení s hypnotizérem)
 • Vytvoření si vědomí a program prosperity
 • Zlepšení soustředění
 • Vytvoření motivace
 • Vytváření kvalitních vztahů
 • Vytváření návyků úspěchu
 • Zmírnění depresí a fobií
 • Naprogramování se na bezbolestný porod
 • Vytvoření si správných stravovacích návyků
 • Zbavení se kouření cigaret

Sebe-hypnóza má velmi široké použití, možnosti sebe-hypnózy jsou téměř neomezené.
Mnohým lidem pravidelné používání techniky sebehypnózy výrazně změnilo život k lepšímu a může i vám.