Igor Timko: Aby sa na to pozerali tak, že…. čo za to by dali tý iný

Igor Timko, frontman kapely byl ten, kterého jsem chtěl vyzpovídat. Celou cestu jsem přemýšlel, na co se Igora vlastně budu ptát, protože tohle nebyl můj první rozhovor s tímto Člověkem s velkým “Č”.

Nicméně, když jsem měl možnost na vlastní oči vidět, jak Igor plný energie lítá po jevišti, kde předváděl své herecké výkony a pak tuhle energii předává i lidem pod pódiem, věděl jsem, že se náš rozhovor bude točit právě okolo tohoto tématu.

Po koncertu jsem se dostal do backstage, kde už stály fanynky a fanoušci, aby se s Igorem vyfotili.Jakmile mě zbystřil, přišel za mnou, podali jsme si ruku, Igor mě objal a zeptal se, jestli spěchám, že si vybaví focení a podpisy a hned se mi bude věnovat.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Za pár minut už jsem v šatně zapínal foťák a položil Igorovi první otázku. Kde vlastně bere tolik energie, když dokáže z každého vystoupení, udělat takovou show. Jak vtipně mi odpověděl, si můžete poslechnout ze záznamu, který jsem tady pořídil.

Na konci jsem jej ještě Igora Timka poprosil, jestli by mohl něco vzkázat posluchačům a našemu radiu k 20.narozeninám.

Doporučím Vám, aby jste si to poslechli, protože tahle pravda platí na každého z nás. A není to jen o práci, ale o životě celkově.

Aby sa na to pozerali tak, že…. čo za to by dali tý iný, čo čakajú dole pod barákom…”.. (čas ve videu: 00:05:20).

Važme si i toho mála, co máme…