Investujte Jako Warren Buffett – investice podle Warrena…

Investiční tipy Milionářů: Který Využijte?

Inspirujte se jedním z nejznámějších investorů na světě. Warren Buffett se proslavil svým úspěchem v této oblasti, má pro Vás hned několik rad.
 
investice, investovat, warren buffet, jak investovat
 

Warren Buffett a jeho začátky

Každý někde začínal, a proto i se i tento investor neobešel bez polemizování o tom, kam investovat. Narodil se v roce 1930 v americké Nebrasce. Když mu bylo pouze 6 let, rozjel poprvé svého podnikatelského ducha a zrealizoval své obchodování.
V té době nakoupil šest plechovek oblíbené Coca-Coly celkem za 25 centů.
Následně na ulici prodával každou zvlášť, ale již s přirážkou. Za jedno takové osvěžení si tak od kolemjdoucích žádal 5 centů. Celkově mu tak tento obchod přinesl 5 centů navíc.
Láska ke Coca-Cole se Warrena Buffetta drží dodnes. Akcie této společnosti totiž obsadily první příčky v jeho investičním portfoliu.
Ve 23 letech vsázel popisovaný investor především na komunikaci. Když přemýšlel, kam investovat, nejprve si s majiteli promluvil o všem důležitém. Díky tomu tak zjistil i něco navíc. V tomto období se rovněž hojně zajímal o investice do uhlí.
 

Investiční tipy od milionářů. Který využijete?

Svět bohatých má svá pravidla. Pokud i vy toužíte do této oblasti vstoupit a stát se finančně nezávislým, mrkněte na tyto investiční tipy. Nezapomeňte však, že je vždy lepší zkonzultovat Vaší situaci s odborníkem… 
Čím se řídit?
Milionáři mají své Investiční Tipy a obvykle ve svých názorech na to, kam nejlépe investovat, shodnou.
Díky průzkumu společnosti Capgemini tak nyní máme možnost zjistit některé z jejich tipů.
V prvé řadě je třeba zmínit, že bohatí lidé investují podstatnou část svých peněz a ne jenom minimum. Díky tomu se jim tak zhodnotí větší množství financí najednou.
Riziko je třeba vždy co nejvíce rozložit, a to platí i v případě investic. Proto se snažte své peníze vkládat rovnoměrně do různých aktiv.
Podstatným pravidlem správného investora je i fakt, že rozumí tomu, co dělá. Nepodléhá módním vlnám v této oblasti a místo toho se raději drží investice, která mu pravidelně přináší výnosy.
 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

investice, investovat, warren buffet, jak investovat

 
 

Držení hotovosti?

Tato otázka podléhá již několik let nejrůznějším spekulacím.
Tak jako zřejmě každý investor, ani Warren Buffett nevidí důvod v držení vysoké hotovosti. Vždy by finance raději zhodnotil.
A to nejlépe u stabilních společností, které jsou předpokladem pro vysokou ziskovost.
VĚTŠINA Milionářů se ve své odpovědi prakticky shoduje. V průměru se totiž snaží držet přibližně čtvrtinu svých peněžních prostředků v hotovosti.
A to z toho důvodu, aby měli neustále dostatek volných financí pro realizaci dalších investic.
 
Poslední dobou se můžeme stále více setkat s alternativními investicemi. Ty spočívají především v investicích do drahých kovů nebo uměleckých děl.
Když se na investice podíváme z globálního hlediska, zjistíme, že nejvíce jich probíhá na území Severní Ameriky. Na druhém místě poté najdeme Asii a v závěsu hned Evropu. Nejméně jich naopak uskutečňují lidé v Jižní Americe.
Zjistěte více o projektu Renta pro život. Navštivte web www.rentaprozivot.cz.