Jak být úspěšný v MLM bussinesu?

To je velmi častá otázka mých kolegů a kolegyň, se kterými spolupracuji v rámci svého současného působení ve  velmi úspěšné společnosti MLM.
Ke společnosti jsem  se dostala díky nabídce mojí přítelkyně, která již asi půl roku pracovala pro tuto báječnou firmu a nabízela mi možnost spolupráce.
V té době jsem měla mnoho povinností – rodinu – malá tříletá dvojčata, chlapce, kteří byli dost nemocní a potřebovali mojí péči a pozornost a věčně nenasytný účet, který po mě chtěl peníze a také vysoké školné na vysoké škole, která mě velmi bavila a poskytovala jakousi náhradu za moje ztracené koníčky, ale vše bylo moc finančně náročné a nešlo to zajistit jen z jednoho příjmu a tak jsem se rozhodla pro spolupráci.

Vždycky mě moc bavilo líčit, ale nedovedla jsem si představit, že budu něco prodávat. První semináře byly naprosto příšerné, kdy jsem si jako správný tvrdohlavý kozoroh šla za svým a nechtěla od žádné z kolegyň poradit a šla si svou vlastní cestou a stále se divila proč mi ten obchod nefunguje.

Byla jsem vyčerpaná, unavená a otrávená i když na každém školení nebo konfrenci jsem potkávala úspěšné a usměvavé kolegyně a věděla jsem, že je někde háček, který když odstraním budu naprosto v pohodě.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Háček byl a víte kde?

V mém nedostatečném sebevědomí. A sebevědomí spočívá ve znalosti. V perfektní znalosti výrobků, psychologie prodeje a osobnosti člověka a potom i v příjemném naladění a vnitřní pohodě. Ale jak toto vše získat?

Určitě se postupně věnovat svému rozvoji. Vaše osobnost bez neustálé práce stagnuje a zůstává v nulovém mrtvém bodě a není možné se posouvat dál a být úspěšný. Je to možné pouze při změně myšlení. Mně se to podařilo až po třech letech a jen díky množství skvělých stránek o osobním rozvoji a také díky zivotbezhranic.cz, které mě svými články motivovaly a pomáhaly mi.

Je pravdou, že za člověkem, který Vás neispiruje k určitému rozhodnutí, nikdo nepůjde. Mluvím ze svých zkušeností, které jsem nasbírala. V dnešní době se mnou lidé spolupracovat chtějí, protože jim je v mé přítomnosti dobře, avšak ne vždy tomu tak bylo.

Je to o změně myšlení.

Bohatství není stav. Je to postoj k životu. Když budete mít bohatý postoj k lidem, budete s nimi nejen mluvit, ale budete také nadšení z jejich společnosti a na prodej myslet až jako v poslední řadě, bude se Vám dařit.

Nejvíce se mi na celém tom všem líbí, že když vám není úplně dobře, máte se vždy s kým poradit. Nikdy nejste sami, jako v běžném životě. A to je asi to největší bohatství, které máte.

Vřele vám doporučuji: “Využívejte možností multilevelmarketingových společností nebo-li společností síťového marketingu!” Je to zřejmě jediný možný způsob jak si peníze přivydělat v pohodě a s nadhledem.

Věřte mi nebo ne, ale nebyla jsem obchodník. Vše se dá naučit.

Dnes mě líčení druhých baví více než cokoliv jiného. Dokonce pořádám velké semináře o líčení, péči o pleť pro hotely v rámci event marketingových akcí. A jsem nadšená tím, že jsem a budu odměnou a možností jak změnit život několika dalších žen – byť jen na chvilinku.

Avšak věřte, že ta chvilka je mnohdy rozhodující k rozhodnutí začít měnit svůj život a pracovat na sobě.

Každá žena si zaslouží být obdivovaná a krásná a to může jen tehdy pokud je spokojená sama se sebou a svým životem. A každá žena je obdivovaná a krásná, když je nezávislá jak citově, tak finančně na svém okolí.

Ale o tom až zase příště…

Nebojte se a připojte se!

Vždy budete mít někoho kdo vám podá pomocnou ruku nebo rameno k vyplakání a tip na řešení jak naložit se svým postojem k životu.

Potom budete spokojená, protože si svou práci řídíte podle toho jak chcete vy a vaše rodina. Myslete na to při svém rozhodování.