Jak dosáhnout harmonie? VÍTE, ŽE SAMI VLASTNÍTE BALZÁM NA PSYCHICKÉ I FYZICKÉ PROBLÉMY?

Když si chcete udržet svou vlastní duševní rovnováhu, své příjemné naladění, abyste nepropadali panice, stresu nebo duševní nepohodě, je potřeba využít určitých fungujících technik.
Pokud žádnou neznáte, tak mám pro vás radu. Zcela určitě víte, co vám dělá radost, co vás potěší a co vám vždycky zlepší náladu.
A od toho se dnes my odrazíme.

Každou činnost, kterou děláte, pečlivě sledujte, celý její průběh.

Sledujte hlavně vaše pocity a snažte se, aby vaše hladina vnitřní harmonie, vaše naladění, váš pocit “příjemna” neklesal. Aby byl, pokud možno, na stejné úrovni. Může lehce kolísat, ale jen na krátké okamžiky.
Pakliže v činnosti, které se věnujete, cítíte neustálý pokles, je něco hodně špatně.

Zastavte se a vyměňte ten pocit za jiný.

Za něco, co vám činí radost, co vás potěší, rozesměje, pohladí duši a poté se zpět vraťte k původní situační linii.
Vždy se najde způsob, jak přeseknout negativní proud, který vás začíná ovládat – tedy určitou manipulaci osobami, prostředím apod. Tedy, jak se dostat z mínusu do plusu – do pocitu “příjemna”.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Pro přechod velmi dobře poslouží  mentální přesuny.

Harmonizace s vizualizací a vizualizačními nahrávkami opravdu skvěle fungují. Pakliže jste ve velmi svízelní situaci, ze které se teď momentálně opravdu nemůžete vzpamatovat, a jste fyzicky drženi, pak mentální přesuny a vizualizace odvedou skvělou práci. Ten účinek je obrovský.
Zkuste se ze situace – právě teď – kdy je vám velmi úzko, přesunout prostřednictvím mentálního přenosu někam, kde vám je příjemně.
Vybavte si vaši skvělou a příjemnou vzpomínku a ponořte se do ní. Vychutnávejte každý sebemenší detail, každou malou, možná i bezvýznamnou drobnost, který můžete zachytit a prostřednictvím těchto vláken se dostat do spojení s tou kterou situací.
Uvidíte, že váš mozek zaznamená změnu. A to proto, že mozek nerozlišuje mezi realitou a skutečností.
Právě teď se soustředíte na vaši vzpomínku a  prožívejte ji a vybavujete si tu přítomnou pohodu představované situace.
To nádherný pocit, který vás v tu dobu zaplavoval. A to je to kouzlo, právě teď se to vše krásné promítá do vašeho centrálního nervového systému a přenáší do každé buňky vašeho těla.

Byť by to celé bylo jen na malý okamžik, tak vám zprostředkuje opakování vašeho příjemného okamžiku.

A to, pro tuto chvíli, stačí. Udělali jste zásek do klesající křivky psychiky, do klesajícího pocitu pohody, který jste cítili. A můžete opět začít volně navazovat na vaši předešlou činnost. Tentokrát už opět vyladěni.
Podle stejného scénáře postupuje dál.
Uložíte si do paměti,  že kdykoliv se dostanete do určitého bodu, který už je velmi škodlivý pro  naše vnitřní orgány, vybaví se nám něco, co nás okamžitě vyzvedne opět k vyšší psychické vyladěnosti. Jako když výtah bleskurychle, bez zastavení, vyjede do nejvyššího patra.
Vyberte si tedy jednu z vašich startovacích vzpomínek, která vás okamžitě dostane z vašeho mínusu do plusu. Prožijte maximálně ten okamžik a mentálně jej fixujte.
A jakmile se objeví váš psychický problém, který by vás táhnul, jak  velký balvan ke dnu a chtěl utopit, objeví se vám tato vybraná vzpomínka. Přetne to lano, kterým je kámen uvázán a vy máte šanci vyplout opět nahoru s krásným pocitem, která zaplavuje vaše tělo i mysl.
Zkoušejte ten způsob.
Uvidíte, že za pár dní se vám technika dostane pod kůži, zalíbí se vám a výsledky budete překvapeni.  Pak ji s radostí zahrnete do vašeho života.
Je to pravdu tak.
Vlastníte balzám na psychické i fyzické problémy
Používejte jej.
Ať se vám daří.
.

Další informace na téma harmonie k Vašemu dalšímu studiu…?

 
.