Jak prodat nemovitost do tří týdnů?

Globální rozšíření internetu velmi zjednodušilo výběr nemovitostí, ale času Vám při koupi či prodeji nemovitostí moc neušetřilo.
Nabídek nemovitostí je spousta, realitní servery jsou jich doslova přeplněné, ale jak zaujmout potenciálního zájemce a neabsolvovat tucty zbytečných prohlídek s lidmi, kteří hledají něco jiného, než vy nabízíte?
Má to řešení? Má!
A v závěru článku najdete 10 TIPŮ, DÍKY KTERÝM BĚHEM 3 TÝDNŮ NEMOVITOST PRODÁTE.

Design nemovitostí je prostředek, s jehož pomocí můžete maximalizovat výnos z prodeje své nemovitosti. To znamená, že nemovitost prodáte za nejvyšší možnou cenu, které můžete na daném trhu dosáhnout. Zároveň výrazně zkrátíte dobu, potřebnou k prodeji své nemovitosti. Jak toho docílíte?

Smyslem designu nemovitostí není ale jen samotný prodej. Spíše celý proces předcházející prodeji. Dokáže změnit Váš byt či dům v atraktivní produkt, který bude odlišný od spousty běžných nemovitostí na prodej. Vaše nemovitost mezi nimi bude doslova zářit.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Váš pohled na Váš byt je pochopitelně jiný, než pohled zájemce o koupi. Vy vidíte svůj domov a to brání zájemci vidět, ne Váš domov, ale svůj. Místo, kde bude žít, odpočívat, mít rodinu apod. Jak může žít ve Vašem domově? Nemůže.

Designér upraví Vaši nemovitost tak, aby byla v souladu s očekáváním potenciálního zájemce, odosobní ji, odstraní vady, zvýrazní přednosti, prázdný byt i dokáže zařídit. Když do takové nemovitostí vstoupí potenciální zájemce, neuvidí Váš domov, ale místo, kde si dokáže představit domov svůj.

Navštíví Vás náš designér, navrhne řešení designu, detailně Vás seznámí s celým procesem a podmínkami. Jakmile nemovitost připraví pro prodej, náš realitní makléř zajistí profesionální videoprezentaci nemovitosti a umístění na nejnavštěvovanější realitní servery. Zájemcům tak bude prezentována Vaše nemovitost co možná nejpřesněji, takže odpadnou zbytečné prohlídky pouhých návštěvníků. Ostatní je na Vašem realitním makléři. Nebo si vyberte z doporučených a ověřených makléřů, kteří s námi připravenými, nemovitostmi umí pracovat :

Pár tipů, které snadno můžete udělat sami a zvýšit ta možnost při prodeji nemovitostí:

  1. Rozlučte se se svým domovem. Teď je to produkt, který je třeba připravit tak, aby zaujal potenciální kupující. Oni tam budou chtít mít SVŮJ domov, ne VÁŠ.
  2. Odstraňte osobní předměty. Fotografie rodiny, poháry z různých soutěží, líčidla v koupelně, věci denní potřeb.
  3. Buďte pečlivý i tam, kde to není vidět. Lidé jsou zvědavý a není nic horšího, když po otevření vestavěné skříně na potenciálního kupce vypadne tuna “haraburdí”.
  4. Odvezte domácí zvířátka k rodině nebo známým.
  5. Velmi důkladně ukliďte.
  6. Zajistěte prostor mimo nemovitost, kam umístíte přebytečný nábytek apod.
  7. Opravte kapající kohoutky, vyměňte žárovky, promažte vrzající dveře apod.
  8. Vyvarujte se činností, které po sobě zanechají nepříjemný zápach.
  9. Zredukujte svoji “zahrádku” v interiéru.
  10. Znovu důkladně ukliďte.

Na závěr bych chtěl zdůraznit, abyste si našli vynikajícího odborníka na prodej nemovitosti. Vy rozumíte svému oboru, právník zase svému. Pro prodej potřebujete odborníka z realitního trhu s obchodními znalostmi.