Vytvořte si image moderní ženy

“Pracujte” na své vnitřní kráse.
Co všechno „schováme” pod pojem image? Je to poměrně nový pojem, který se dříve nepoužíval, ale přesto byly ženy, které nebylo možné přehlédnout. Image v sobě zahrnuje umění komunikace, sebeprosazení, zdravé sebevědomí, vkus a společenské chování.
Image můžeme změnit oblečením nebo líčením. Jenže to je pouze „obal“ a aby byl tento obal důvěryhodný a neroztříštil se na tisíc kousků, když “přijde na věc”, musí odpovídat svému „obsahu“, tedy tomu, co je uvnitř.

IMAGE  MŮŽEME ZMĚNIT! Téměř kdykoliv. Když však změníme pouze obal a obsah zůstává stejný – prázdný, život bude stále stejný. 

Jako mladá dívka jsem byla velice zakřiknutá, měla jsem velice nízké sebevědomí (nebo spíše žádné), ale zato jsem měla velké sny!

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Když jsem si nalakovala nehty, chtěla jsem být NĚKDO! Ale nebyla jsem vůbec nic… Vnitřně jsem se cítila úplně stejně „malá“ s komplexem méněcennosti.  Tím jsem jen chtěla říct, že pouze „nalakované nehty“ nám nepomohou!

To, jak se cítíme uvnitř, se zcela odráží i navenek! Musíme svou osobnost podpořit jako celek.

Prozradím Vám několik tipů, jak podpořit svou osobnost:

 • Nesnažte se vypadat jako někdo jiný – VY jste jedinečná a jste originál!
 • Pokud máte v někom svůj vzor tak do všeho nezapomeňte vnést svůj osobitý styl, buďte originální a hlavně svá!
 • Z všech zásad je nejdůležitější zásada zdravého sebevědomí!
 • Máte svou hodnotu! Nestavte se do slabší pozice! O svých kvalitách přesvědčujte a nezakrývejte své schopnosti.
 • Klíčem ke všemu je naše vůle! Pokud budeme chtít, tak dokážeme téměř nemožné. Pokud si budeme přát úspěch, tak se dříve nebo později dostaví. Je ovšem nutné, abychom pro to něco udělali – být aktivní, pracovat na sobě, naučit se překonávat překážky, mít před sebou neustále svůj cíl! Neklesejte na mysli a jděte neustále dopředu!
 • Zorganizujte si svůj čas. Je důležité, abyste věděla, co je důležité a co může počkat – získáte tak více vnitřního klidu.
 • Naučte se asertivně jednat. Pokud se naučíte říkat „ne“ s úsměvem – budete neodolatelná!
 • Pokud máte před sebou nějaké jednání, nepodceňujte první dojem! Je vždy pouze jeden, žádný další už mít nebudete! A vymazat nepříznivý první dojem dá pěknou práci, pokud je to vůbec možné…

Je jasné, že první dojem není zákon – ale v každém případě jde o zanechání silného dojmu! Velmi důležitým signálem je SEBEDŮVĚRA!

Pokud budete působit sklesle, bojácně, okolí to vycítí, a to přece nechceme! Náš vzhled je součástí naší osobnosti a proto mu musíme věnovat pozornost.

Nebudu Vám radit, jak se máte oblékat, jakou kabelku si vzít apod. Jde mi o to, abyste se cítila „uvnitř“ spokojená, protože teprve potom tak budete působit i navenek!

Mít dokonalou image neznamená nosit nějakou „masku“, ale být přirozeně krásná!

Jako všechno dokonalé, vyžaduje i krása určité úsilí. Pouze velmi mladá dívka může být krásná a přitažlivá bez úsilí. Proč? Má svěžest a půvab mládí!

Zralá žena pro to musí něco udělat!

A k tomu potřebujete velkou dávku sebevědomí! Naši pozornost přitahují ty ženy, které věří, že jsou pro okolí krásné. Ihned poznáte jejich jistotu a důvěru ve vlastní vzhled. Vaše sebejistota bude přijímána jako Vaše „osobní krása“.

 • Nasměřujte své myšlení na příjemné věci – přes den se stane hodně pěkných věcí, kterým věnujeme velice málo pozornosti.
 • Přijměte to, co je. Není to rezignace, ani přehnané nekritické hodnocení. Je to Vaše „ano“ sobě samé, okolnostem nebo situaci. Pouze akceptujete daný okamžik. Přinese Vám to vnitřní klid a zlepší náladu.
 • Máme vládu nad svými myšlenkami! To jediné ve svém životě můžeme ovládat! Svými myšlenkami si sami tvoříme skutečnost.
 • Jestliže máte zažitý způsob myšlení, např. že život je těžký, tak Vás nemusí ani napadnout si ho ulehčit.    

“Pracujte” na své vnitřní kráse.

Projeví se navenek, projeví se ve Vaší profesi i v soukromém životě. A hlavně – projeví se ve Vašem dobrém pocitu ze sebe samé!