Jak Vám nízké sebevědomí brání prožívat život bez hranic?

sebevedoma zena sebevědomí ebook, magická slova, magická slova mistrů života, mistr, mistr života, mistrovství, mistrovství života, nízké sebevědomí, sebevědomí Jak Vám nízké sebevědomí brání prožívat život bez hranic?Pojďme se hned na úvod zamyslet nad tím, s čím vším souvisí Vaše sebevědomí a co ovlivňuje…

 • Vaše sebevědomí ovlivňuje to, kde se v životě momentálně nacházíte.
 • Vaše sebevědomí ovlivňuje to, jak jste na tom osobně v oblasti zdraví a vztahů.
 • Vaše sebevědomí ovlivňuje to, jak jste na tom z pohledu úspěchu, osobní spokojenosti a také finančně.
 • Vaše sebevědomí ovlivňuje to, zda vůbec kdy zrealizujete své sny a dosáhnete života bez hranic.
 • Vaše sebevědomí ovlivňuje doslova celý Váš život a Vaší osobní spokojenost

Ať už se pokoušíte o cokoliv, ať už cokoliv ve svém životě tvoříte – pravděpodobně už jste došli k poznání, že je to mnohem těžší než sedět na zadku a nedělat nic, že?
Ať už jste slyšeli cokoliv, nenechejte se oklamat někým, kdo říká, že něco vytvořit tak, aby to fungovalo, začít naplňovat život takový, jaký jej chcete mít, je snadné.
Dosáhnout mistrovství v čemkoliv, vyžaduje určitý čas, který brousí naše kvality – musíme sehrát určitou vnitřní hru, kterou bychom nezažili, pokud bychom nic nedělali.
Vnitřní hru mezi dvěmi věčnými soupeři a odvěkými rivaly – našimi pochybnostmi a naší vírou – vírou v sama sebe.
Při této hře skutečně poznáme, kdo jsme a občas zažijeme horké chvilky.

Při každé takové vnitřní hře je důležité, která strana je úspěšnější…

Pokud je vaše sebevědomí, víra sama v sebe na dobré úrovni – věříte, že jste schopni se naučit a dělat téměř cokoliv, pro co se rozhodnete a dosahovat v tom uspokojivých výsledků, pak to tak pradvěpodobně i je a Vy se můžete pustit téměř do jakéhokoliv dobrodružství a velmi záhy začnete generovat výsledky, po kterých toužíte.
Pokud se však většina vítězství, které se  při této vnitřní hře uděly nebo právě dějí, přiklání spíše na stranu pochybností místo na stranu víry, bude pro Vás o něco těžší do něčeho se pustit, odhodlat se a vydat se na cestu a vystoupit z davu…

Bude to těžší, to však neznamená, že je nemožné…

Stejně tak jako není nemožné překonat nízké sebevědomí.
Je-li Vaše skutečnost taková, že spíše pochybujete, než věříte, pak Vaše cesta musí započít spíše tím, že své pochybnosti zeslabíte a naopak zvýšte svou víru.
Nikdy totiž nepřerostete vlastní sebeobraz, kterému věříte, stejně tak nikdy nedosáhnete úspěchu v jakékoliv oblasti, pokud trpíte nízkým sebevědomím…

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 • Nikdy nezískáte žádný výsledek, který je větší než ten, ve který jste ochotni věřit.
 • Nikdy nezískáte vysněný vztah, dokud nevěříte, že je to pro vás možné.
 • Dokud nenastavíte svou mysl na to, že můžete vydělávat 100000 CZK měsíčně nebo víc, nebudete je vydělávat.

Toto je asi největší překážka na cestě každého z nás – nízké sebevědomí…

Nízké sebevědomí, nízká sebeúcta je jednou z nejvíce rozšířených nemocí, která nám brání dosáhnout svých snů…
Dobrou zprávou je, že na začátku cesty k životu bez hranic touto rozšířenou nemocí trpí většina lidí.
Cesty, která zpravidla začíná ve velmi chudých poměrech, možná v osamocení, možná s nalomeným zdravím, ale také cesty, které vede ke skutečné víře – jak ve vaší mysli, tak ve svém srdci. K víře, že i vy můžete uspět v tom, co jste si zvolili.
A nakonec se tedy tato cesta, jež je od počátku lemována nízkým sebevědomím změní v cestu, na které si daný člověk osvojí jednak víru:

 • v to, co dělá,
 • ve své schopnosti,
 • ve své znalosti,

stejně jako si zvýší své sebevědomí…

Pokud jste na začátku, budete muset pracovat na své víře, na obrazu, jakým vidíte sama sebe.

Budete muset napumpovat svou sebeúctu, sebevědomí, sebe-uvědomění a sebedůvěru.
Pokud si začnete více věřit, začnete mít větší sebovědomí, budete sami se sebou jednat s větším respektem a bude schopni uspět v podstatě v jakékoliv oblasti, ve které se snažíte něco dokázat.
Začnete zažívat jeden úspěch za druhým, i když zpočátku budou možná pouze malé – zažijete však tyto první úspěchy, které budou mít za následek posílení Vašeho sebevědomí a to zapůsobí na to, že vzroste vaše vlastní sebeúcta, víra a sebe uvědomění.

Tento nárůst sebeúcty, víry a sebe uvědomění bude mít za následek zvýšení úspěchu v tom, co děláte nebo o co se pokoušíte.

A tento další úspěch bude mít za následek další posílení vašeho sebevědomí.
A tak stále dokola. Je to proces, který by měl mít neustále vzrůstající tendenci.

Jak tedy zvýšit sebevědomí? Nejlépe uděláte:

1 Když si koupíte k tématům, o které se zajímáte (vztahy, finance, duchovní rozměr, snížení váhy, obchod, cokoliv) se vztahující knihy – někdy si lidé myslí, že stačí jen pozitivně myslet, a všechno půjde. Ovšem pokud nevíte, co máte dělat dále, tak budete určitou dobu pozitivní, ale dříve či později přijdou frustrace, že se neposouváte, takže určitě dost studujte, získejte vyšší hodnotu díky tomu, co víte.
2 Když si zajedete si na seminář/poslechnete si webinář, který Vás naučí techniky a strategie, které Vám pomohou ve Vašem oboru prorazit – získáte určité know how, získáte soustavu kroků, které potřebujete udělat a ty skutečně uplatníte a uděláte. Jakmile dostanete první výsledky, budete nadšeni a bude posílena VAše víra, že i Vy můžete uspět, stejně tak se posílí Vaše sebevědomí.
3 Když se začnete stýkat s lidmi, kteří chtějí  dosáhnout podobné nebo stejné věci jako Vy a budete se vzájemně povzbuzovat, dodávat si odvahu a zvyšovat navzájem sebevědomí – nesetkávejte se s danými lidmi, abyste si vzájemně plakali na ramenou, raději se povzbuzujte k akci, která bude mít za následek jakýkoliv úspěch a tím zvýšení Vašeho sebevědomí…
4 Když si najdete si svého mentora/kouče, který se v dané oblasti pohybuje a má v ní výsledky – urychlíte svůj pohyb vpřed, protože budete moci zkonzultovat aktuální věci a záležitosti, se kterými se potýkáte právě v tuto chvíli a budete také moci zvýšit své sebevědomí, prostřednictvím povzbuzení a pochval ze strany mentora.
5 Když si stáhnete ebook – 21 tipů jak zvýšit své sebevědomí -získáte několik pohledů, jak můžete své seběvědomí a sebeúctu zvýšit a také získáte hlubší pochopení celého problému a svého života s ebookem Magická slova Mistrů života
6 Začnete dělat a podstupovat aktivitu – začněte pracovat na věcech, kterých chcete dosáhnout, krok za krokem i přes svou současnou nevíru v sebe sama, špatný sebeobraz, strach, nízké sebevědomí…  A postupně s tím jak budete nuceni překonávat překážky na cestě, které překonáte, zvýšíte svou víru, sebeobraz a  budete mít z méně a méně věcí strach – stejně tak, jako že zvýšíte své sebevědomí.
Tady není prostor pro žádné výmluvy, pokud chcete něčeho dosáhnout – a touto výmluvou nemůže být ani Vaše současná výše Vašeho sebevědomí. Pokud sedíte na místě a snažíte se nejdříve všechno nastudovat, abyste se do něčeho mohli pustit, pak to chápete zcela obráceně.
Je dobré znát základy toho, oč se snažíte – nemá smysl skočit do úplného neznáma, ale na druhou stranu nikdy nemůžete a pravděpodobně ani nebudete vědět úplně všechno, nikdy nevíte, s čím se budete muset vypořádat a právě to, že nastoupíte na cestu, vám teprve umožní, abyste spoustu věcí a jejich souvislosti pochopili.

Na začátku však nikdy nebudete vědět, jak to dopadne.

To je údělem těch, kteří kráčí po málo vyšlapané cestě.
Na začátku samotném však potřebujete znát sama sebe a věřit si, že jste schopni se věci naučit.

“Když se učíme něco dělat, učíme se to děláním.” — Aristoteles

Jakmile body výše aplikujete, jsem si jist, že vám to otevře některé dveře, které teď máte možná zavřené. Jakmile napumpujete svou víru v sama sebe do každého kousičku své mysli, uvidíte skutečně zajímavé výsledky pocházející z toho, co děláte.
Když to uděláte, pak skutečně budete připraveni na to, abyste žili životem bez hranic a vaše vnitřní nastavení mysli vás bude podporovat místo aby vám bránilo – vaše víra bude časem silnější než vaše pochybnosti v čemkoliv, pro co se rozhodnete, že to tak bude.
Jen na vás záleží…

“Udělejte první krok ke zvýšení své víry. Nepotřebujete vidět celé schody, stačí abyste udělali první krok.” — Martin Luther King

Udělejte první krok ke zvýšení své víry. Udělejte jej ještě dnes.
Vaše mysl je pravděpodobně nejcennější aktivum, které máte.
Když bude dobře nastavena, bude produkovat nekonečné množství nápadů, které budou zlepšovat váš život na denní úrovni.
Pečujte o sebe.

Tak to prostě je! Od teď už to víte, použijte to!

Cokoliv se pro Vás může stát skutečností – ať už se ve svém životě nacházíte kdekoliv a momentálně prožíváte cokoliv.
Buďte pozorní!

 • Vstřebávejte, učte se, používejte své schopnosti, a uspějte v čemkoliv chcete.
 • Dosáhnete jakéhokoliv života, o jakém sníte a jste ochotni věřit.
 • Můžete vyšlapat cestu, která nikdy předtím neexistovala.

Jestliže chcete ještě dnes číst dalších 37 inspirací nabitých kapitol Magických slov Mistrů života, pak běžte na tuto stránku…
 
ziskatviceinfo sebevědomí ebook, magická slova, magická slova mistrů života, mistr, mistr života, mistrovství, mistrovství života, nízké sebevědomí, sebevědomí Jak Vám nízké sebevědomí brání prožívat život bez hranic?