Jarní úklid Vaší mysli a afirmace

Můžete uklidit celý svůj byt. Ale pro někoho to může být “hrozná” představa a tak se pusťte do úklidu jen malé plochy. Dnes třeba zkuste začít s ložnicí nebo koupelnou. Koupelnu uklízím já – praskla nám vodovodní trubka a tak máme vytopený kousek domu :). Toto jsou místa doma, která souvisí s osobními sférami našeho života.

Náš domov je mnohdy symbolem vašeho života a ložnice by měla symbolizovat váš vnitřní život. Ložnice je místem, kde trávíte nejvíce času. Právě tady sníte, zotavujete se a máte intimní vztahy, takže v ložnici lze vždycky najít silné příměry související s vaším niterním prožívání vlastního Já.

Jestliže například v ložnici schraňujte stará vánoční přání, zbavte se těch, které vám poslali lidé, s nimiž už dnes nemáte žádný bližší vztah a utřiďte si pohledy od svých milovaných. Lásku lidí, kteří vám je poslali, si můžete uchovat, i když blahopřání vyhodíte.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Používejte afirmace a poděkujte

Při úklidu si můžete říkat rozličné druhy afirmací – Zbavuji se všechno, co už mi v mém životě neslouží. Jsem ochotný se změnit. Otvírám se novým věcem. Každé věci, kterou budete vyhazovat, poděkujte, že vám tak dobře sloužila – Jsem vděčný, že jsi mi celou dobu dobře sloužila.

Nakonec uvidíte, že úklid vám dodá ještě více síly pro všechny změny, které jste se rozhodli udělat.