Je snadné být úspěšný?

Dnes mě inspirovala diskuse s jednou mojí přítelkyní k napsání tohoto článku. Hledá si po mateřské dovolené práci. A není to vůbec lehké, to mi věřte. Zaměstnavatelé chtějí především FLEXIBILITU. Toto slovo mi za normálních okolností vůbec nevadí, protože flexibilní česky přizpůsobivá a pružná, jsem k potřebám klientek dost, avšak vadí mi ve smyslu flexibility časové. Já nechci trávit v práci celý den. A proč ne? Jak už jsem psala ve svém předchozím článku, mám dvojčata šestileté kluky a jsem ráda, když s nimi mohu být, mohu s nimi trávit čas.

Chci vědět co je trápí,co je nového ve školce, chci být s nimi když jsou nemocní, ale zároveň chci růst a pracovat na sobě a vydělávat peníze, abych jim mohla dopřát výlety, koníčky a mohla jim odkládat peníze na školné.

Myslíte si, že to nejde? Je snad Vaší povinností chodit každý den do práce, být tam do osmi do večera a ve 40 zjistit, že ani nevíte jaké má Vaše dítě známky ve škole? Já jsem se rozhodla to změnit.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 Jeden den v týdnu si vyhradím na vaření tzv. do mrazáku :)). No a potom se celý týden vytahují jídla a ohřívají se. Ráno vstanu mrknu se do e-mailu, vyřídím objednávky.

Potom se věnuji přípravě novinek a nových akcí pro klientky, organizuji různé večírky, semináře líčení, píšu pozvánky. Odpoledne si odcházím na dva semináře naplánované z minulého týdne.

A takhle to funguje každý den. Jeden den v týdnu vždy telefonuji a domlouvám se na další seminář. Chodím také mezi lidi, různá společenská setkání, plesy apod. Jsem rozesmátá, usměvavá, v pohodě a přitahuji lidi.

Relaxujte – to je základ. Jen odpočinutá mysl může produkovat úžasné nápady. Pokud máte hlídání nebo skvělého partnera dopřejte mu být chvilku s dětmi a investujte do sebe. Zajděte si na kosmetiku nebo na nehty, prostě buďte sama se sebou a potom přijdete domů báječná, zářící a připravená na další boj s úkoly a dalšími rodinnými povinnostmi.

Na námitku lidí, kterou občas slýchávám o tom, že: “Já to takhle nezvládnu, já nebudu nikdy úspěšný”, odpovídám :

“Proč hned mluvit o neúspěchu. Vy přece můžete být a budete úspěšné ne?”

Najděte si činnost, která Vás baví, kterou žijete… Něco, co na sedánkách s přítelkyněmi do detailu probíráte a ani si neuvědomujete, že jim to vlastně prodáváte :)).

Tomu se říká marketing :). Ať se Vám to líbí ne.

Dámy úspěšné můžete být v čem chcete, jen se prostě rozhodněte a jděte do toho. Nezáleží jestli to budou kurzy vyšívání nebo vaření.

To co Vás baví je prostředkem k Vašemu úspěchu.
Ten první krok je nejdůležitější a uvidíte jaký si získáte obdiv a respekt…