Je to výmluva, námitka a nebo je to pravda? Buďte k sobě upřímní pokud jde o vaše peníze a obchodování na finančních trzích…

V minulém článku jsme si odpověděli na otázku “Co mi přinese obchodování na finančních trzích.” A dospěli jsme k závěru, že obchodování a investování na finančních trzích nám přinese vysoké zhodnocení investovaných peněz.
Dnes bych chtěl něco napsat o nejčastějších námitkách ( výmluvách ) jejichž přehled jsem uvedl v minulém článku. Zkusíme si o nich trochu blíže popovídat.
Ale vždyť já o tom nic nevím…
 

Ano, to je pochopitelné. Je možné, že jste se o obchodování na burze nikdy nezajímali. Je možné, že jenom ze zvědavosti sledujete informace z burzy, které zprostředkovává Česká televize. Je možné, že jste se o obchodování nebo investování na finančních trzích dozvěděli až při čtení těchto článků. Tedy, opravdu o tom nic nevíte nebo si to pouze myslíte?

Já jsem o obchodování na burze nevěděl nic

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Když jsem se začínal o obchodování na burze zajímat, také jsem o tom nic nevěděl, absolutně nic. Investoval jsem hodně času a také peněz, než jsem se zorientoval a trochu pochopil o čem obchodování na burze vlastně je. 

Jako člen klubu ušetříte čas i peníze…

Dnes jsem členem mezinárodního klubu obchodníků a investorů na burze. Dnes vím, že jsem tehdy mohl ušetřit mnoho peněz a také mnoho času. Mnoho peněz za některé školení, mnoho času při čtení článků a diskuzí o obchování na burze.

Jako člen klubu totiž máte pouze ty informace, které potřebujete k ziskovému obchodování. A to je i účelem mých článků. Ukázat vám cestu, naznačit, jakým směrem máte jít.

Nemám na to čas.

Tak toto je výmluva silného kalibru. Nemáte čas na vydělávání nebo zhodnocení svých peněz? Tomuto já opravdu nerozumín. Na školení zjistíte, že potřebujete půl, maximálně jednu hodinu denně. A to pouze v pracovní dny. Soboty a neděle máte volno.  Máte řidičský průkaz? Vzpomeňte si kolik času jste věnovali studiu vyhlášky a řešení křižovatek. Říkáte, že řidičák potřebujete a že to tedy byla nutnost. A vydělávání peněz není nutnost? Nemám peníze.

Nemám peníze.

Je to výmluva nebo je to pravda. Nemohu to posoudit a ani nechci. Je to každého věc. Pokud ale opravdu něco chci, tak řešení najdu. V předchozím odstavci jsem vzpomněl řidičský průkaz. Zamyslete se, kde jste našli peníze na řidičák. A určitě to nebyla zanedbatelná částka. Ale chtěli jste, tak jste našli. Tak to udělejte znovu. Možnosti jsou.

Já peníze nepotřebuji.

Zdá se vám, že to není možné? Že není možné, aby někdo řekl – Já nepotřebuji peníze? Ale je to tak. Setkávám se s touto odpovědí. Schválně píši odpovědí, protože nevím jestli je to výmluva nebo pravda. Co k tomuto říct. Možná tito lidé opravdu nepotřebují peníze.

Nechci přijít o peníze.

Tato odpověď nutí k zamyšlení. Připravuji na toto téma samostatný článek. V tomto článku bych chtěl rozebrat okamžiky, kdy všichni v životě přicházíme o peníze. Chci ukázat na momenty v našem životě, kdy jednoduše přjdeme o peníze. Je to tak, ale člověk si to mnohdy ani neuvědomí. Proto na to chci poukázat a donutit k zamyšlení.

Je možné přijít o peníze?

Je tedy možné přijít o peníze při obchodování na finančních trzích? Na rovinu říkám, že to možné je. Je to možné, dokonce pravděpodobné! A to tehdy, pokud nebudete dodržovat přesně pokyny a postupy, které uvádí obchodní strategie našeho klubu. 

Buďte za všech okolností upřímní…

Pokud řešíte podobné otázky i v jiných záležitostech, pak si opravdu upřímně odpovězte zda je to pravda a nebo pouze a jen výmluva. Buďte k sobě upřímní…