Rande: Jste pro muže neodolatelná nebo působíte spíše jako repelent?

Na internetu můžete narazit na článek s názvem “Jste jedna z posledních, která je nezadaná?”, jehož autorkou je Chelsea Kaplan.
Jedním z hlavních poslání, které v tomto článku můžete najít, když pozorně čtete, je rada, která řeší odpověď na následující velmi důležitou otázku:
Jak může svobodná žena vyzařovat sebejistotu, když uvnitř doslova panikaří?

Tento článek se bude velmi hodit ženám, ač i muži čas od času trpí podobným problémem, když jde o domluvení rande.

Pomůže ženám…

  • aby si v sobě samotných vytvořily rozzářenou pozitivní osobnost
  • aby randily s důstojností
  • aby proměnily jakékoli pocity zoufalství z toho, že zůstanou, jak se říká “na ocet”, na vysoce žádoucí neodolatelnou ženu.

To je podle Chelsea nepostradatelné umění, jak se stát neodolatelnou při stavech paniky.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Gratulujeme. Jste skvělí... Děkujeme za čtení příspěvku... 

Registrujte se na webu pro další skvělé dárky... 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

Z osobní zkušenosti vím, že splnit všechny tyto rady a požadavky není až tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Pokusím se vám to nastínit s použitím mého „Trianglu Lásky“.

  1. Nejprve je potřeba, abyste si uvědomily, co přesně děláte a jak se při tom vlastně cítíte. To je první strana tohoho „trianglu lásky“.
  2. Jakmile se stanete “vědomá”, teprve tehdy můžete posunout svůj úmysl (druhá strana trianglu) a to vám dá mnohem více možností voleb v tom, jak uvnitř sebe sama reagovat.

K lepšímu pochopení vám pomůže následující příklad:

Jste s mužem, který vám připadá velmi atraktivní. To ve vás však vyvolává tlak, protože si chcete být jistá, že se mu líbíte minimálně stejně, jako se on libí vám.

Najednou začnete pociťovat vnitřní paniku a pocit úzkosti, že by o vás možná nemusel mít zájem a tím se dostanete do stavu nejistoty, vnitřního stresu, nedostatku sebevědomí.

Pokud si však dostatečně zřetelně neuvědomíte – nestanete se vědomou, že se tohle všechno odehrává, že zbytečně panikaříte a že se střemhlavě ženete do propasti nejistoty, s největší pravděpodobností se pro tohoto muže velmi záhy stanete zcela neatraktivní, protože budete vyzařovat přesně to, co ho bude odpuzovat.

Důvodem je, že muže přitahují ženy sebevědomé, vyrovnané a spokojené samy se sebou.

(Ostatně neplatí to jen pro muže, platí to obecně – vždy se nám líbí protějšek, který vyzařuje vnitřní klid, pohodu a zdravou sebedůvěru).

Jakmile si však uvědomíte (vědomá úroveň), že začínáte mít tento pocit nejistoty, který vyvolává nepohodlí v dané situaci, dostaly jste se do vědomého stavu.

Teď teprve jste se ocitly na správné cestě a máte s tím možnost udělat cokoliv, co chcete.

Avšak dříve, než dojde k tomuto uvědomění, nic s tím udělat nedokážete, protože jste vláčeny nějakou vžitou reakcí podvědomé mysli.

Dojde-li k uvědomění, pak můžete změnit svůj záměr, druhou stranu vašeho trojúhelníku.

Ke změně můžete přistoupit třemi různými způsoby:

  1. Můžete se snažit uklidnit – omluvte se a bežte na čerstvý vzduch – několikrát se zhluboka nadechněte a relaxujte.
  2. Nebo můžete zkusit přestat pozorovat sama sebe, hodnotit, zda je všechno perfektní a raději svou pozornost přesměřujte ze sebe na něj. Začněte se o něj více zajímat – odkud pochází jeho rodina, co dělá, kde kdy byl, nebo kam se chystá na dovolenou, apod. Každý miluje, když je středem pozornosti! A když dáte najevo zájem o něj, bude v sedmém nebi a vy se mu budete zdát báječná a skvělá – a to přece chcete, ne?
  3. Nebo si můžete představit láskyplnou energii jdoucí z vašeho srdce přímo do jeho.

Tyto tři způsoby dokáží změnit vaší energii (to je ta 3. strana milostného trojúhelníku).

Když se nacházíte ve stavu nejistoty, nebo by se také dalo napsat – ve stavu „vnitřní paniky“, vaše vnitřní energie je pro muže poměrně neatraktivní, dokonce může být tak neatraktivní, že je prostě odpuzující jako repelent.

Všichni máme rádi lidi, kteří jsou „zdravě“ sebevědomí – nejsou tedy ani přehnaně sebevědomí, a nejsou ani bez sebevědomí.

K takovým lidem nás to prostě přitahuje. Máme geneticky zakódováno, cítit se v prostřednictví takových lidí dobře.

Tento genetický kód je dán historickým vývojem lidí v lidských společenstvích a tlupách, kdy tato společenství vedl někdo, kdo byl buď silný nebo velmi chytrý a ostatní se jím nechali vést, protože to poskytovalo bezpečí.

A toto platí stále. Dnes už sice nehrozí bezprostřední nebezpečí, které by jednotlivci nedovolilo přežít samostatně, avšak tato přitažlivost lidé se zdravým sebevědomím platí stále. A platí jak pro muže, tak pro ženy.

Takže jakýkoliv posun k vědomému jednání, jakákoliv změna vysvobozující vás z pocitu nejistoty směrem k jistotě a sebedůvěře, vám umožní změnit energii, kterou ke svému protějšku vysíláte.

Dokonce svou energii můžete změnit ze stavu „odpuzující“ k natolik atraktivní, že pro muže, se kterým právě v tu chvíli jste, se stanete naprosto neodolatelná.

Pokud zvládnete několik výše zmíněných kroků, stane se pro vás randění zábavou, protože na svou stranu získáte možnosti místo pocitu nejistoty a díky tomu se budete při randění cítit pohodlně, uvolněně, bude to zábava a tento pocit budete samozřejmě i vyzařovat.

Stane se to, že vaše uvolněnost a dobrá nálada bude působit i na váš úžasný protějšek a i on se bude cítit stejně pohodlně a vaše rande se stane nepopsatelným „gurmánským“ zážitkem.

Mnoho nádherných chvil při randění